Heksagon PRO

Akademia Rozwoju PRO

Rozwiń z nami swój biznes!

Dopasuj proces rozwoju z pomocą doradcy, zsynchronizuj go z kalendarzem i… odbierz certyfikat, który zwiększy efekty i w biznesie, i w Twoim życiu.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zrobić kurs, albo przejść przez szkolenie i nie wdrożyć całej wiedzy? A czy wiesz, czemu tak mogło się wydarzyć? Czasami wydaje nam się, że to kwestia samodyscypliny czy czasu. Tylko… za tym może kryć się coś zupełnie innego.

Odpowiedz teraz sobie na pytanie “czy handlowiec z wiedzą sprzedażową, ale bez pewności siebie i asertywności, może osiągnąć sukces?”

Dlatego, w naszej Akademii Rozwoju PRO zawsze łączymy kompetencje twarde, jak i miękkie, aby w pełni wyposażyć Cię w praktyczne rozwiązania, które nie tylko poznasz, ale i od razu zastosujesz. Mówiąc wprost: dajemy Ci nie tylko wskazówki, co robić, aby Twoja firma się rozwijała, ale i uczymy Cię od razu wdrażać to wszystko w życie. Zarówno Twoje, jak i Twojego biznesu.

Akademia Rozwoju PRO to…

 • alternatywa dla studiów podyplomowych, która tak samo, kończy się certyfikacją;
 • dopasowany (z pomocą wyspecjalizowanego doradcy) indywidualny plan rozwoju Ciebie i Twojego biznesu (zawiera około 6 modułów z 37 dostępnych), funkcjonujący na przykładzie amerykańskich uniwersytetów;
 • miejsce, gdzie możesz poznać zarówno ludzi z biznesu, jak i potencjalnych współpracowników, którzy wyznają wspólną wartość: rozwój;
 • konkretny i wymierny proces działania, który pomoże rozwinąć Twoje kompetencje, a co za tym idzie – Twój biznes;
 • źródło, które może również posłużyć jako narzędzie do rozwoju kompetencji Twojego zespołu.
 • narzędzia diagnostyczne, które mogą Ci pomóc zbadać swoje potencjały.

Co wchodzi w skład “modułów”?

 • szkolenia w formie stacjonarnej
 • szkolenia w formie online
 • testy psychometryczne
 • coachingi
 • mentoringi

Moduł szkoleniowy Akademii Rozwoju PRO

Wielu naszych uczestników Akademii jest zza granicy lub nie zawsze może sobie pozwolić na 2-dniowy wyjazd, dlatego uruchomiliśmy trzy wersje tego procesu:

 • Stacjonarna – to wersja, w której chociaż część z 5 lub 6 szkoleń odbywa się stacjonarnie, w Katowicach.
 • Wersja na wirtualnej sali – to szkolenie online, podczas którego pracujesz razem z uczestnikami wersji stacjonarnej i łączysz się z nimi w czasie rzeczywistym przy pomocy kamery poprzez platformę Zoom. Dzięki ograniczonej liczbie osób, każdy ma możliwość wzięcia udziału w dyskusji, podzielenia się wykonanym ćwiczeniem oraz zadawania pytań prowadzącemu na bieżąco. Dodatkowo, jako uczestnik wirtualnej sali, dostajesz do domu paczkę. Zawiera ona materiały niezbędne do szkolenia, m.in. zeszyt ćwiczeń oraz upominki o wartości 200 zł.
 • Online (VOD z odsłuchu) – jako uczestnik transmisji online, otrzymujesz dostęp do platformy multilearningowej, dzięki której masz możliwość oglądania transmisji na żywo ze sali szkoleniowej (w czasie rzeczywistym) lub jej nagrania. Nie bierzesz jednak aktywnego udziału w ćwiczeniach – tzn. nie są one sprawdzane przez prowadzącego. Uwaga! Masz rok od zakupu na rozpoczęcie szkolenia i od rozpoczęcia szkolenia 2 miesiące na skorzystanie z niego. Więcej szczegółów znajdziesz w załączniku.

Uwaga! Moduły szkoleniowe w ramach Akademii Rozwoju PRO możesz konfigurować dowolnie.

Dodatkowo, do każdego modułu szkoleniowego otrzymujesz:

 • spotkania utrwalające wiedzę
 • praca z opiekunem klienta (wspiera proces wdrażania wiedzy w życie)
 • certyfikat

Akademia Rozwoju PRO
od 4900 zł brutto (w tym 23% VAT)

Jak wyglądają zapisy?

Największym wyróżnikiem naszej Akademii jest dopasowany proces. Dlatego, zapisy do Akademii zaczynają się od spotkania z wyspecjalizowanym doradcą rozwoju, który najpierw analizuje Twoje aktualne zasoby i talenty, by na kolejnym spotkaniu przedstawić Ci diagnozę, czyli dokument z propozycją rozwoju Twoich kompetencji.

Rozwój to proces, który dotyka każdego obszaru, dlatego doradca będzie analizował zarówno Twoją sytuację biznesową, jak i Twoje kompetencje miękkie, aby móc przygotować dla Ciebie plan, który realnie Ci pomoże, a nie będzie kolejnym “papierkiem” na ścianie.

Po akceptacji przez Ciebie planu oraz opłaceniu Akademii, przechodzisz do realizacji modułów procesu, których termin dopasowujesz razem ze swoim doradcą. Twój biznes nie musi się zatrzymywać. Szkolisz się wtedy, kiedy realnie znajdziecie przestrzeń w Twoim kalendarzu.

Po każdym szkoleniu otrzymujesz dodatkowo certyfikat potwierdzający zdobycie kompetencji z tego obszaru, a na koniec, po przejściu całego procesu, otrzymujesz oficjalny Certyfikat Akademii Rozwoju PRO.

Dlaczego Akademia Rozwoju PRO to dobre rozwiązanie?

 • Układamy cały proces pod potrzeby Twoje i Twojego biznesu;
 • Proces jest prowadzony w oparciu o facylitacje (większość realizowana jest w formie warsztatowej);
 • Proces prowadzą sami praktycy, którzy od wielu lat pracują z ludźmi i w swoich biznesach;
 • Plan jest dopasowany tak, aby wyposażyć Cię zarówno w kompetencje twarde (np. sprzedaż, leadership, marka osobista itp.), jak i miękkie (np. asertywność, przekonania, pewność siebie itp.);
 • Rozwój osobisty to dodatkowy zasób w każdym obszarze, który wnosi Cię wyżej w kompetencjach twardych (mówiąc wprost: im bardziej rozwijasz siebie, tym więcej wynosisz ze szkoleń kompetencyjnych).

Dlatego, jeśli należysz do osób, które:

 • Prowadzą swój biznes i chcą zwiększyć jego zyski;
 • Szukają nowych wskazówek w temacie sprzedaży, marki osobistej oraz innych kompetencji wspomagających rozwój firmy;
 • Chce lepiej zrozumieć zasoby i talenty swoje, oraz swojego zespołu;
 • Nie chcą marnować czasu na wykładach czy zajęciach, które nie są im do niczego potrzebne;
 • Cenią swój czas oraz szukają nowych kierunków rozwoju siebie i biznesu;
 • Bądź mają problem z odpoczynkiem, czują zmęczenie, przebodźcowane, a nawet wypalenie zawodowe i chcą odzyskać swoją efektywność .

FAQ

Co realnie daje mi certyfikat Akademii Rozwoju PRO?

Nasza firma jest prowadzona zgodnie z certyfikatem ISSO9001, wiec oprócz praktycznej wiedzy, certyfikat Akademii Rozwoju PRO potwierdza z wiarygodnością na rynku zdobyte przez Ciebie kompetencje.

Czym się różni Akademia Rozwoju PRO od studiów podyplomowych?

Proces szkoleniowy jest ułożony pod Twoje kompetencje, talenty i zasoby, na podstawie wcześniejszej, wnikliwej analizy doradcy rozwoju. Dlatego właśnie, z procesu wyciągasz realną wartość i zmianę. Klasyczne studia podyplomowe nie uwzględniają (albo tylko w części) dopasowywania harmonogramu zajęć pod uczestnika, przez co w konsekwencji, każdy musi brać udział w całym, ogólnym planie edukacji. Akademia Rozwoju PRO wie, że rozwój i zmiana są możliwe tylko wtedy, kiedy system jest idealnie dopasowany do uczestnika, dlatego właśnie nasze moduły są indywidualnie dobierane pod okiem specjalisty.

Ile kosztuje Akademia Rozwoju PRO i od czego zależy cena?

Od 4900 zł brutto ( w tym 23% VAT) i zależy od doboru oraz ilości modułów.

Ile modułów liczy Akademia?

Akademia Rozwoju PRO liczy w sumie 37 różnych modułów, w różnych formach.

Na czym polega opieka doradcy klienta?

Doradca klienta komunikuje się z Tobą po każdym szkoleniu (stacjonarnie, wirtualna sala, online) i ustala indywidualny plan wdrożenia. Ewentualnie, jeśli jest potrzeba zmiany danego modułu, to w trakcie trwania Akademii, właśnie taki doradca może Ci w tym pomóc.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Polityka prywatności