Beata Szadkowska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Przygodę z rozwojem osobistym zaczęłam kilkanaście lat temu, a studia podyplomowe z coachingu okazały się strzałem w dziesiątkę. Samocoaching czyli sztuka zadawania sobie odpowiednich pytań, którą opanowałam w trakcie studiów, daje mi możliwość zobaczenia świata z wielu perspektyw.

Prowadzę cykl autorskich warsztatów pt. „W każdym wieku możesz być WOW: W-wyjątkowa; O-oryginalna; W-wspaniała”.

Wpieram kobiety w dbaniu o siebie, pomagam w budowaniu pewności siebie, motywuję do zdrowego stylu życia oraz inspiruję do zmian. Rozbudzam apetyt na ciekawe życie i mówię stop BYLEJAKOŚCI.

Na swoim koncie mam realizację ponad 700 szkoleń. Propaguje hasło „Umysł jest jak ogród – jeśli nie będziemy opiekować się kwiatami, ich miejsce zajmą chwasty.”

Czy wiesz, że gdy kochasz swoją pracę, nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu? Ja należę do tych szczęśliwców, którzy odnaleźli swoje miejsce. Praca doradcy rozwoju osobistego daje mi poczucie spełnienia.

Wiem, że to co robię, jest potrzebne ludziom, a to dodatkowo mnie uskrzydla.

„W życiu możemy kontrolować, tylko to co jest świadome, to co nieświadome ma kontrolę nad nami.” – John Whitmore

Ja Beata zawodowo: Certyfikowany trener (CIPM)®; Dyplomowany life coach i coach wizerunku (Akademia Profesjonalnego Coachingu); Dyplomowany stylista (Szkoła Wizażu i Stylizacji), wieloletni menedżer w korporacjach międzynarodowych.

Prywatnie jestem pasjonatką rozwoju osobistego, miłośniczką mody, entuzjastką aktywnego wypoczynku i wielbicielką brydża. Wierzę, że świat można zmieniać, a zmiany zaczęłam od samej siebie.

W czym mogę Ci pomóc?

Pomogę uporządkować chaos informacyjny dotyczący Twojego rozwoju, po to abyś nie musiał/a więcej krążyć w labiryncie internetowych wiadomości.

Wskazać drogowskaz i wyznaczyć mapę działania, w celu nabrania wiatru w żagle, budować pewność siebie, po to abyś śmiało wziął/a ster we własne ręce i rozpoczął/a podróż ku lepszemu życiu.

Będę wspierać Cię w tej podróży, czyli pomóc dotrzeć z punktu A, w którym dzisiaj jesteś do punktu B, do którego zmierzasz.

W jaki sposób działam?

Spotykamy się na wirtualnej kawie, po to, aby z różnych perspektyw przyjrzeć się temu, co dzieje się dzisiaj w Twoim życiu i Twoim wyzwaniom:

• jeżeli Twoja głowa otwiera się na zmiany i czujesz, że razem możemy zrobić coś dobrego dla Twojej przyszłości, to działamy dalej – Plan Rozwoju Osobistego rozpoczyna szereg zmian i Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo jak dotychczas;

• w takcie procesu, będę Cię wspierała, motywowała i pomagała pokonać tzw. MISIE (nie chce mi się). Weźmiesz ster we własne ręce i rozpoczniesz realne zmiany.

Odpowiedz sobie teraz na 3 pytania:

  1. Jakie planujesz dla siebie życie? (warto pamiętać, że bycie przeciętniakiem oznacza zgodę na MNIEJ niż naprawdę jesteś w stanie osiągnąć)
  2. Czy jesteś gotowy/a pokonać bylejakość i powiedzieć głośne NIE przeciętnemu życiu?
  3. Działasz czy stoisz w miejscu?

Jeżeli jeszcze wkrada się do Twojej głowy wahanie, to zreinterpretuj słowo WAHANIE na OAKZJĘ DO LEPSZEGO ŻYCIA. Czekam na Ciebie.

Niezwykłe życie jest dla Ciebie absolutnie osiągalne. To Ty decydujesz!

 

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha