Bucket List Summit

Wydarzenie Bucket List Summit właśnie dobiegło końca. Dziękuję Ci za każdą minutę, którą poświęcasz na doskonalenie siebie i rozwój. To właśnie dzięki takim osobom, jak Ty, ja robię to, co robię. Dobrze było Cię tu gościć.

☑️ Jeśli zabrakło Ci czasu na obejrzenie wszystkich rozmów…

… a chcesz korzystać z materiałów jako motywacyjnego pomocnika, możesz uzyskać swój roczny dostęp i skorzystać jeszcze z prawie 50% zniżki na wszystkie siedem rozmów w ramach Bucket List Summit. Wtedy zamiast 206 zł, odbierzesz materiały za jedyne 98 zł!

Jednak jestem zwolennikiem idei: „Jak działać, to tu i teraz”, dlatego, aby nie stracić motywacji do działania, zniżka ważna jest tylko przez 3 dni, czyli jeszcze przez:

☑️ Jeśli chcesz NAPRAWDĘ zrealizować swoją bucket list

… a także zmieniać swoje nawyki i tworzyć życie na własnych zasadach, możesz skorzystać również z 50% zniżki na pakiet w postaci:
Plan Rozwoju Osobistego + nagrania rozmów Bucket List Summit.

Wtedy, zamiast 503 zł, możesz zdobyć swoje narzędzia rozwojowe za jedyne 269 zł.

Motywacja to nie wszystko. Sam kiedyś się o tym przekonałem. Za naszymi sukcesami, nawet tymi malutkimi, stoi po prostu działanie. Dlatego, jakiś czas temu, zbierając najlepszych ekspertów i specjalistów, stworzyłem Plan Rozwoju Osobistego, czyli Twój indywidualny plan zmian na lepsze.

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego?

Plan Rozwoju Osobistego jest profesjonalnym programem wytyczania indywidualnej ścieżki rozwoju, wskazywania konkretnych metod i narzędzi, dzięki którym lepiej zrozumiemy siebie i swoje potrzeby, poszerzymy horyzonty myślenia oraz osiągniemy wytyczone cele.

Potrzebujesz więcej informacji? Wejdź na stronę https://heksagonpro.pl/plan/

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności