Dagmara Okrój

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Mam na imię Dagmara. Wyznaję zasadę, że podjęcie wysiłku w drodze do samopoznania jest niezbędne, aby osiągnąć stan świadomego życia, zgodnego z wartościami, pełnionymi rolami, misją i talentami.

Na drogę do zdefiniowania siebie wkroczyłam ponad 8 lat temu. Wtedy też rozpoczęła się moja przygoda z rozwojem osobistym, która szła w parze z rozwojem zawodowym i zaprowadziła mnie do miejsca, w którym obecnie się znajduję.

Jednym z moich głównych talentów jest empatia. Stąd wrażliwość na drugiego człowieka bez oceniania i osądzania; umiejętność uważnego słuchania. Potrzebę pomagania przez kilka lat realizowałam również w projekcie Szlachetna Paczka, gdzie w roli wolontariusza wspierałam potrzebujące rodziny oraz przygotowywałam nowych wolontariuszy do pełnienia ich obowiązków.

Podczas 21 lat pracy w korporacjach z branży hotelarskiej i finansowej stawiałam przed sobą ambitne cele i wielokrotnie wychodziłam ze swojej strefy komfortu. Zdobyłam doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedażowych, którym chętnie się dzielę.

Miałam możliwość współpracować z wieloma wspaniałymi ludźmi. Istotne dla mnie zawsze było połączenie skuteczności prowadzonych biznesów z uważnością na drugiego człowieka.

Sukces definiowałam jako odkrycie jego naturalnego potencjału i predyspozycji, które mógł on efektywnie wykorzystywać w codziennej pracy.

Jako doradca rozwoju osobistego realizuję swoją misję, jaką jest dawanie konkretnej wartości drugiemu człowiekowi oraz wsparcie w procesie rozwoju i realizacji marzeń i lepszej jakości życia.

Współpracując ze mną w projekcie Plan Rozwoju Osobistego, otrzymasz:

  • rzetelną informację na temat Twojej obecnej sytuacji;
  • wskazany kierunek działania, mający pozwolić na realizację wyzwań, przed jakimi stoisz;
  • wprowadzenie w piękną przygodę do odkrycia pełni swojego potencjału i możliwości;
  • wskazówki, wsparcie i motywację w procesie zmiany.

 

Jest tylko jeden warunek: Twoje pełne zaangażowanie. To Ty stoisz na drodze do swojego sukcesu i tylko Ty masz wpływ na to, czy będziesz się rozwijać i otwierać na zmiany. Inwestycja w siebie jest jedyną inwestycją zwrotną w 100%.

W czym mogę Ci pomóc?

Zaczniemy od wspólnego przygotowania Twojego własnego, indywidualnego Planu Rozwoju Osobistego. Pomoże Ci on określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, wyznaczyć Twoją misję życiową.

Bez tych fundamentów wielu ludzi nie spełnia się w tym, co robi, błądzi i dryfuje z poczuciem frustracji i niezadowolenia. Nie mają oni wyznaczonych celów, nie wiedzą, dokąd zmierzają i nie czują sensu życia.

Uświadomisz sobie, jakie są Twoje mocne strony, a przede wszystkim uwierzysz, że możesz zaprojektować Twoje życie tak, jak tylko chcesz.

Przyjrzymy się temu, co chcesz w swoim życiu osiągnąć, a jeśli jeszcze tego nie wiesz, pomogę Ci poprzez Plan Rozwoju Osobistego, wyznaczyć kierunek działania.

Zastanowisz się także nad barierami, które powstrzymują Cię w dążeniu do celu. Będziemy pracować nad przekonaniami, które blokują Twój potencjał, jak również nad Twoją pewnością siebie i nad zwiększeniem poczucia własnej wartości, gdyż jest to kluczowa sprawa w drodze do stawania się lepszą wersją samego siebie. Przedstawię Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę je wdrożyć w Twoje życie.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Pierwsza rozmowa z Dagmarą to była dla mnie taka próba sprawdzenia się. Czy taka analiza to może być coś ciekawego, wartościowego? Czy rozmowa z doradcą może mi się do czegoś przydać?

Powiem szczerze: byłam zaskoczona, bo pomimo innych szkoleń, studiów, sesji, ta rozmowa miała dla mnie bardzo dużą wartość. Dzięki Dagmarze zatrzymałam się; zastanowiłam. Wcześniej wydawało mi się, że mam na siebie plan, znam swoje słabe i mocne strony. Jednak to Dagmara pokazała mi szerszy kontekst. Pokazała, że mam potencjał, aby sięgnąć po moje marzenia; że mogę je mieć.

Plan ułożony w diagnozie wyznaczył kolejne etapy zmiany. Już nie mogę się doczekać, kiedy zrobię z mojego życia Arcydzieło.
Dziękuję ze motywację, wsparcie i bardzo polecam Dagmarę jak profesjonalistę, który z wyczuciem, otwartością, pełnym zaangażowaniem, potrafi poprowadzić Cię dalej, niż myślisz.

Patrycja Kuklińska

Bukiet słów opisujący mojego doradcę od pierwszej sekundy naszej znajomości: intrygujący, zachęcający, opanowany, sympatyczny, pewny siebie i swojej pracy, mający umiejętność przekazywania wiedzy, skupiony, bardzo dobry słuchacz, bystry, spostrzegawczy, wyrozumiały, cierpliwy.

Jest dla mnie czystą przyjemnością praca z nią (z doradcą). Nie będzie przesadą, jak powiem, że tchnęła we mnie życie i przemyła oczy. Zaczęłam oddychać, widzieć i czuć. Jest moim brakującym elementem na tym etapie mojego życia. Jestem wdzięczna.

Kasia Pisarczyk

Dagmara świetnie poprowadziła spotkanie na temat Planu Rozwoju Osobistego, nie czułam się spięta ani skrępowana zadawanymi pytaniami. Wprowadziła fantastyczną atmosferę.

Rozmowa miała trwać godzinę, ale trochę się przedłużyła, a mnie zdawało się, że rozmawiamy dopiero 10-15 minut! Polecam każdemu!

Karolina Puzdrowska

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha