Dawid Kardzis

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Kiedy zobaczyłem, jak wiele zmieniło się w moim życiu dzięki rozwojowi osobistemu, wiedziałem już, jak chcę pomagać innym! 

Jako doradca rozwoju osobistego pomagam ludziom w pokonywaniu barier, które dzielą ich od ustalonych celów i, po prostu, szczęśliwego życia. Zgodzisz się, że każdy z nas ma ogromny potencjał, ale nie zawsze go w pełni wykorzystujemy? Ta idea przyświeca mi codziennie, kiedy prowadzę swoich podopiecznych, niczym kierunkowskaz naprowadzający na najlepsze tory.

Umiejętność słuchania, nad którą długo pracowałem, pomaga mi dziś zrozumieć potrzeby drugiego człowieka. Tworzę ludziom warunki, by mogli zajrzeć w głąb siebie, lepiej siebie poznać, pokochać, zrozumieć swoje wartości i potrzeby. Pomagam w podnoszeniu poczucia własnej wartości, pewności i wiary w siebie. Jednak to dopiero początek przygody.

Fryderyk przeszkolił mnie do tego, by potrafić odpowiednio pomóc zarówno osobom chcącym rozwinąć działalność, jak i przedsiębiorcom, którzy szukają najbardziej efektywnych rozwiązań.

Dzięki wieloletniej pracy nad sobą mogę powiedzieć o sobie, że stałem się szczęśliwym i spełnionym facetem. Nauczyłem się czerpać z każdej chwili, zarówno lekcję jak i radość doświadczenia.

Moimi najważniejszymi wartościami, które kierują mnie naprzód, są:

  • uważność – na rzeczy, na ludzi, na to co przynosi życie,
  • autentyczność – czyli bycie sobą, dzielenie się z ludźmi tym, co we mnie najbardziej wartościowe, a także
  • chęć pomocy – wewnętrzna potrzeba, by dawać od siebie, pomagać ludziom w budowie szczęśliwego życia, co nagradza mnie radością i poczuciem spełnienia.

Jestem głęboko przekonany, że prawdziwe szczęście zaczyna się od równowagi – pracy nad sobą zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej, oraz zadbania o każdy obszar Heksagonu Szczęścia tak, aby nie wybierać pomiędzy pieniędzmi, czasem dla bliskich i ulubionym hobby, tylko dać sobie wszystko to, czego pragniemy.

Tworzę ludziom warunki, by mogli zajrzeć w głąb siebie, lepiej siebie poznać, pokochać, zrozumieć swoje wartości i potrzeby.

W czym mogę Ci pomóc?

Zastanowimy się, gdzie dziś jesteś, a gdzie chcesz się znaleźć. Przebadamy, co tak naprawdę powoduje, że jeszcze tam nie jesteś lub, jeśli już to dokładnie zrozumiałeś, poprowadzę Cię najkrótszą, ale też najbardziej skuteczną drogą do obranego celu, marzenia czy wizji, za którą tęsknisz.

 

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Dziękuję Ci Dawidzie, że pomagasz mi w rozwoju osobistym. Zasłużyłeś na jak najlepszą recenzję, ponieważ robisz to w sposób profesjonalny i, jak dotąd, skuteczny. Jestem przedsiębiorcą od wielu lat i wielkie dzięki, że pomogłeś mi w przygotowaniu odpowiedniego planu rozwoju. Z każdym dniem zmieniam coś w sobie, z większym spokojem podchodzę do sytuacji, które napotykam, lepiej radzę sobie ze stresem, realizuję swoje cele, spełniam marzenia i czuję, że podążam we właściwym kierunku. Dzięki serdeczne!

Sławomir Najda

Mój doradca osobisty Dawid… podjęłam wyzwanie, kiedy poznałam Klub 555, który nie tylko jest światłem na mojej drodze, ale również pomaga odkryć mi to, co we mnie nieznane.

Mój doradca osobisty prowadzi mnie przez szkolenia, na które się zdecydowałam, pomaga mi utrwalić to, czego się nauczyłam, i pozwala mi wejść na właściwe tory motywującymi rozmowami i zadaniami domowymi.

Dawid jest sympatycznym i ciepłym człowiekiem, który potrafi naprowadzić mnie na właściwe myślenie i zmotywować do działania oraz do zastosowania nauk płynących ze szkoleń. Dziękuję, że należę do Klubu!

Renata Derkacz

Jestem przedsiębiorcą i ważne jest dla mnie, by pewnie wykonywać swoją pracę. Dawid mi w tym pomógł. Zmierzam do tego, by zarabiać więcej i mieć szacunek do pieniądza.

Diagnoza pozwoliła mi na uświadomienie sobie moich wartości. W tej chwili testuję, co jest dla mnie w życiu najbardziej istotne. Cały czas się uczę, natomiast to był ważny krok, by zacząć działać. Dawid jest konkretny i rzeczowy. Jest z niego relacyjny i cierpliwy doradca. W razie pytań zawsze otrzymuję odpowiedzi.

Polecam wsparcie Dawida.

Andrzej Chrzanowski

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha