Heksagon PRO

Bezpłatne wyzwanie

„Doceń siebie”

Otwórz się na siebie – na najwspanialszą osobę, z jaką przyszło Ci żyć. Praktykuj wdzięczność do świata, dzięki której pokochasz siebie i innych na nowo.

Czujesz, że to, co robisz, jest niewystarczające? Masz wrażenie, że nic Cię nie cieszy i coraz rzadziej cokolwiek sprawia Ci przyjemność? Trudno dostrzec Ci swoje mocne strony i to, co już udało Ci się osiągnąć? Zatrzymaj się. Tu i teraz. Pomyśl, czy aby na pewno doceniasz siebie i to, co robisz?

Dołącz do bezpłatnego wyzwania „Doceń siebie”, gdzie wspólnie poszukamy przyczyn Twoich schematów myślenia i odnajdziemy sposoby, dzięki którym nauczysz się patrzeć na siebie oraz swoje efekty z wdzięcznością i wyrozumiałością.

Dla kogo jest to wyzwanie?

Codziennie wykonujemy swoje zadania i wypełniamy obowiązki, przez co wpadamy w pęd, który ciężko jest okiełznać. Najczęściej wytrącają nas z niego sytuacje awaryjne, które powodują w nas tak zwany „error”. Dopiero wtedy przenosimy swoją uważność na siebie i swoje emocje, które zazwyczaj są negatywne. Dlatego właśnie, jeśli:

✔ czujesz, że wszystko, co robisz, jest niewystarczające;

masz wrażenie, że inni są lepsi, lepiej sobie radzą, mają lepsze efekty, co tylko wpędza Cię we frustrację;

✔ kiedy osiągasz jakiś efekt, skupiasz się bardziej na błędach, niż na swoim sukcesie;

✔ czujesz, że spotykają Cię w życiu same negatywne momenty i masz przysłowiowego „pecha”;

odczuwasz zmęczenie po każdym większym zadaniu, a wyzwania powodują w Tobie stres

… a co ważniejsze, chcesz to zmienić i w końcu poczuć, że jesteś TU i TERAZ w pełni wystarczającą osobą, to to wyzwanie jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz, dołączając do wyzwania?

To wyzwanie powstało po to, aby pomóc Ci zatrzymać się, wziąć głęboki wdech i docenić wszystko, co Cię otacza. Dzięki zbiorom lekcji i ćwiczeń, rozwiążemy problem nadmiernych oczekiwań wobec siebie, które skrywają błędne przekonania i źle zapamiętane doświadczenia. Dlatego, dołączając do wyzwania:

🤍 zbudujesz prawdziwe poczucie wiary w siebie i swoje możliwości, dzięki lepszemu zrozumieniu siebie i swoich potrzeb;

🤍 poznasz techniki neuroplastyczności, dzięki którym zmienisz swoje dotychczasowe schematy myślenia oraz zaczniesz lepiej kontrolować emocje;

🤍 nauczysz się codziennie praktykować postawę wdzięczności wobec siebie i innych, tak aby stała się dla Ciebie wspierającym nawykiem;

🤍 zadbasz o sprzyjające środowisko, które będzie wspierać Cię w procesie zmiany swojego życia na lepsze.

 

Jak wygląda wyzwanie?

Wyzwanie rozpoczyna się 16.05 i potrwa 7 dni. Całość wyzwania odbywa się w formie online. Codziennie, drogą mailową, będziesz otrzymywać link do zamkniętej transmisji live. Za każdym razem otrzymasz również zeszyt z ćwiczeniami do wykonania, aby dostrzec efekty swojej pracy jeszcze szybciej.

Zastanawiasz się, czy wyzwanie jest dla Ciebie? Nie wiesz, czy teraz jest odpowiedni moment, aby coś zmienić? A może uważasz, że życie składa się z obowiązków, a nie utopijnych wizji?

Przestań ze sobą walczyć. Dostrzeż to, jak wiele robisz dla siebie i innych każdego dnia. Otwórz się na siebie i zaproś szczęście do swojego życia już teraz. Właśnie w tym pomogę Ci podczas bezpłatnego wyzwania „Doceń siebie”.

Kim jest prowadząca wyzwanie?

Nazywam się Magdalena Daniłoś i jestem kobietą wysoko wrażliwą. Moja przygoda zaczęła się od studiów z zakresu filozofii. Potem jednak zdecydowałam się na inną ścieżkę i przez lata pracowałam jako marketerka i szkoleniowiec, działając z największymi markami w Polsce. Mimo spektakularnych wyników i świetnych znajomości, doszłam jednak do wniosku, że moja droga powinna wyglądać inaczej. Dlaczego? Ponieważ przekonałam się, że największe szczęście daje mi życie, w którym znajduję przestrzeń na to, aby zadbać o siebie. Dlatego zaczęłam pasjonować się medytacją, jogą i praktyką uważności. Zaczęłam dzięki temu nie tylko poznawać siebie, ale i to, co mnie otacza. Dzięki temu stałam się szkoleniowcem z zakresu samopoznania i nauczycielką jogi nidry, czyli praktyki świadomego śnienia.

W swojej pracy zawsze podkreślam, jak ogromną rolę w naszym życiu pełni obserwacja i akceptacja własnych emocji, myśli i wrażeń płynących z ciała. Kluczowa jest dla mnie umiejętność bycia życzliwym dla siebie. Samowspółczucie to umiejętność, która zapewnia nam balans.

Uwielbiam to, co robię. Ciągle się rozwijam i uczę, co jest wartościowe nie tylko dla mnie – robię to też po to, aby dawać ludziom impuls do poznawania siebie poprzez wrażliwość, odwagę i bycie tu i teraz.

Prywatnie jestem żoną Bartka i mamą wysoko wrażliwego Mikołaja. Od niedawna mam też małego przyjaciela – psa o imieniu Emmet. Kocham podróże, szczególnie te w kierunku Włoch, to właśnie tam czuję najlepszą energię i wdzięczność.

Najstraszniejszy moment to ten, zanim zaczniesz.

Magdalena Daniłoś

Wiesz, dlaczego warto być dobrym dla siebie? To podstawa długiego i szczęśliwego życia. Masz na nie receptę. Teraz wystarczy, że z niej skorzystasz. Zatrzymaj się i wykorzystaj ten tydzień, aby w pełni dostrzec to, jak wspaniałą osobą jesteś i poczuj wdzięczność za to, ile dobra otacza Cię na co dzień.

Zapisz się już teraz na bezpłatne wyzwanie „Doceń siebie”, uzupełniając pola poniżej:

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Polityka prywatności