Heksagon PRO

5-minutowe nawyki

Zbuduj przyzwyczajenia, które są kluczem do sukcesu, szczęścia i spełnienia

Nasze cele bywają dalekie i odległe, ale składają się z pozornie nieistotnych, codziennych wyborów. Nie bez powodu mówi się, że to właśnie „kropla drąży skałę”. Nawet niewielkie działanie, ale regularnie powtarzane, przynosi spektakularne efekty. Tylko które nawyki poprowadzą Cię do sukcesu? Zdobądź e-book „5-minutowe nawyki dla każdego” i sprawdź!

e-book "Odważ się odpoczywać"

Cena: 49 zł 8 zł

Co znajdziesz w e-booku „5-minutowe nawyki dla każdego”?

A co, jeśli… każda Twoja decyzja, nawet ta najmniejsza, ma znaczenie? Zazwyczaj przeceniamy wagę dużych, radykalnych zmian, nie dostrzegając tego, że składają się one z małych kroków. Tak, jak zbudowanie domu wymaga ułożenia wielu cegieł, tak samo Twój sukces – w każdej dziedzinie – wymaga dobrych nawyków. Jednak dzisiaj, kiedy niemal wszystko jesteśmy w stanie dostać na wyciągnięcie ręki, jeszcze trudniej systematycznie pracować na efekty. Jak zatem to zmienić? Właśnie w tym pomoże Ci e-book „5-minutowe nawyki dla każdego”, w którym znajdziesz:

 • aż 80 stron merytorycznych wskazówek, porad i wiedzy od autorów, którzy na co dzień pomagają swoim klientom zmieniać swoje dotychczasowe przyzwyczajenia; 
 • 180 praktycznych nawyków do zastosowania w zaledwie 5 minut, które pomogą Ci dostrzec i zweryfikować dotychczasowe przekonania, a także spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i poprawić jego jakość, a co za tym idzie – Twoje samopoczucie; 
 • 6 tematycznych rozdziałów, odnoszących się wieloaspektowo do Twojego życia, w których możesz wdrażać nawyki: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty, czas dla siebie, relacje, zdrowie – zacznij od dowolnego z nich. 

BONUS! Materiał wideo: „Jak pokonać wymówki? Motywacja vs. Samodyscyplina”

Zmiana to proces. Wiedza jest w tym wszystkim pierwszym krokiem, jednak bez skutecznego działania, nie zobaczymy oczekiwanych efektów. Dlatego, aby wesprzeć Cię w tej drodze, wraz z zakupem e-booka „5-minutowe nawyki dla każdego”, otrzymasz również dostęp do wspomagającego materiału wideo Fryderyka Karzełka: „Jak pokonać wymówki? Motywacja vs. Samodyscyplina”.

Czego dowiesz się z wideo?

 • zweryfikujesz, co wygrywa w Twojej codzienności – samodyscyplina czy motywacja, a także przekonasz się, jaki ma to wpływ na Twoje decyzje i postanowienia;
 • poznasz sposób na to, co robić, kiedy motywacja spada i jak wypracować nawyk samodyscypliny, aby – mimo obniżenia zapału – realizować swoje plany;
 • przekonasz się, jak planować swój dzień, miesiąc czy rok, aby realizować swoje cele i spełniać marzenia.

Jak działają nawyki?

Czym jest nawyk? Prostym, pozytywnym działaniem, powtarzanym w czasie. No właśnie, tylko czy wszystkie nasze nawyki są dla nas dobre i wspierające? Czy prowadzą nas do celu, który chcemy osiągnąć? Nie zawsze odpowiedź jest oczywista. Kiedy dokonujesz wyboru – zarówno dobrego, jak i złego – nie zobaczysz rezultatu od razu. On pojawi się dopiero po czasie. 

Łatwo jest codziennie wyjść na spacer. Łatwo jest również zostać w domu. Powtarzamy sobie, że „przecież to nie ma znaczenia”. Dlatego 95% osób odpuszcza. I na początku nie widać różnicy. Natomiast, z czasem, pozostałe 5% cieszy się dobrą kondycją, świetnym samopoczuciem czy też lepszą odpornością. A Ty? W której grupie chcesz być? Wybierasz ścieżkę sukcesu i rozwoju czy wymówek i narzekania? Czujesz w swoim życiu odpowiedzialność i spełnienie czy raczej poczucie winy i rozczarowanie? 

Jak działają nawyki

Dla kogo jest ten e-book?

Jeśli tylko…

 • czujesz, że życie ucieka Ci przez palce i chcesz usilnie zatrzymać czas;
 • mimo świetnych pomysłów, tworzenia planów i podejmowania prób, wciąż nie możesz osiągnąć celów, do których dążysz;
 • Twoje obecne zarobki Cię nie satysfakcjonują, dlatego chcesz nauczyć się oszczędzać, inwestować oraz zwiększyć swoje dochody, aby mieć pieniądze na realizację swoich marzeń;
 • powtarzasz: „Zacznę od poniedziałku” i często zdarza się, że nie dotrzymujesz sobie tych obietnic;
 • żyjesz od weekendu do weekendu, a Twoja praca, zamiast sprawiać Ci satysfakcję, powoduje w Tobie frustrację;
 • coraz częściej nie masz na nic czasu, przez co brakuje Ci energii i motywacji do działania;
 • rozmowa z nowymi osobami Cię stresuje, ponieważ zdarza się, że ludzie naginają Twoje granice, a Tobie trudno odmówić;
 • chcesz zmienić swoją obecną wagę, zacząć jeść zdrowiej lub znaleźć sport dla siebie, aby poczuć się dobrze we własnym ciele;
 • wiele rzeczy odkładasz na później i w efekcie rezygnujesz ze swoich planów, marzeń i pomysłów;
 • brak Ci pewności siebie, a w Twojej głowie na dobre zadomowił się głos wewnętrznego krytyka…

…to ten e-book jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz po przeczytaniu e-booka?

Niektórzy z nas usilnie próbują zatrzymać czas. Niestety, ta strategia nigdy nie zadziała. Zamiast tego lepiej zacząć dobrze wykorzystywać swój codzienny limit 24 godzin. Zatem co robić, aby każdego dnia zbliżać się do swoich marzeń? Ten e-book będzie dla Ciebie drogowskazem. Dzięki pracy z nim:

 • sprawdzisz, czy nawyki, które wykorzystujesz w obszarze pracy, zdrowia, relacji, czasu dla siebie, rozwoju i finansów, są dla Ciebie wsparciem czy blokadą;
 • nauczysz się, jak zmieniać swoje przyzwyczajenia i w jaki sposób zastąpić je sprzyjającymi nawykami;
 • za pomocą małych kroków, nauczysz się dbać o każdy z obszarów swojego życia tak, aby utrzymywać balans i satysfakcję;
 • nabierzesz pewności siebie i motywacji do działania, dzięki czemu zaczniesz budować swoją drogę rozwoju i spełniać swoje marzenia;
 • dowiesz się, jak podnieść swoje kompetencje, aby zarabiać więcej i móc inwestować w siebie;
 • nauczysz się skutecznie komunikować z innymi, a także mówić wprost o swoich uczuciach, oczekiwaniach i potrzebach;
 • poprawisz kondycję swojego organizmu, dzięki czemu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i mnóstwem energii.

Poznaj autorów

Poznaj autorów – specjalistów, którzy na co dzień pokazują innym, jak – na drodze dobrych nawyków – realizować swoje plany, osiągać cele, spełniać marzenia i zmieniać swoje życie. Pomagają zmieniać ograniczające przekonania i dzielą się swoim eksperckim, wypracowanym przez lata praktyki, doświadczeniem.

Anna Oszajca

Anna Oszajca – trenerka autoprezentacji, marki osobistej; twórczyni video, specjalistka mediów, konferansjerka i dziennikarka. Kreatorka osobowości medialnych w lokalnych społecznościach oraz social mediach. Pracę dziennikarską doskonaliła w Wielkiej Brytanii. Jako aktywistka wspiera swoimi umiejętnościami liderów, sprzedawców i działaczy.

Mateusz Warmuz

Mateusz Warmuz – doradca finansowy, przedsiębiorca, psycholog. Autor kursu on-line „Szkoła finansów osobistych”. Współwłaściciel marki trzyportfele.pl, w ramach której pomaga klientom indywidualnym we wdrażaniu dopasowanych rozwiązań finansowych. W wolnym czasie pomaga firmom w przysposabianiu strategii optymalizujących finanse i bezpieczeństwo.

Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek – twórca Klubu 555 i koncepcji Heksagonu Szczęścia. Przedsiębiorca, mentor, trener w obszarach rozwoju osobistego, sprzedaży naturalnej, komunikacji i przywództwa. Autor książek „Obudź się!”, „Heksagon Szczęścia”, „Sprzedaż naturalna” oraz „Problemy są dobre”. Codziennie budzi tysiące ludzi, aby inspirować ich do świadomego życia. Niekwestionowany mistrz samodyscypliny.

Magdalena Daniłoś

Magdalena Daniłoś – trenerka, coachka i mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie. Certyfikowana trenerka MTQ Plus ®. Kobieta wysoko wrażliwa. W swojej pracy pomaga klientom w odkrywaniu siebie i w zatroszczeniu się o swoje potrzeby. Podczas warsztatów pracuje poprzez jogę nidrę, medytację, uważność czy też metodę uwalniania emocji (EFT). Jej misją jest uczenie ludzi, jak być dobrymi dla siebie, dzięki wrażliwości, odwadze i z życzliwością dla siebie.

Barbara Lech

Barbara Lech – mentorka, coachka i trenerka; prowadzi szkolenia z zakresu pewności siebie, asertywności, zarządzania stresem i motywacją. Certyfikowana trenerka MindSonar®, persolog® oraz Reiss Motivation Profile®. Autorka książek o tematyce rozwoju osobistego. Prywatnie szczęśliwie rozwiedziona kobieta, mama Ewy i Bartka.

Wojciech Strąg

Wojciech Strąg – biohacker, trener personalny, dietetyk sportowy wykwalifikowany w Wielkiej Brytanii. Ultramaratończyk OCR, atleta wytrzymałościowy i siłowy. Czynny buddysta. Znany z holistycznego podejścia do funkcjonowania organizmu, w którym uwzględnia również ewolucyjne podłoże ludzkiego ciała i umysłu.

W ramach e-booka otrzymujesz…

Zmiana przyzwyczajeń, które były w Twoim życiu od dawna, może być na początku demotywująca. Niestety, nasz mózg lubi automatyzmy, dlatego niektóre z nich tak trudno przezwyciężyć i zastąpić nowymi. Dlatego, kupując dostęp do e-booka, otrzymujesz 3 niezbędne narzędzia, które Ci w tym pomogą.

 • Pierwszym krokiem jest uporządkowana wiedza. Dlatego otrzymasz od nas zbiór praktycznych porad, opartych na doświadczeniach ekspertów z 6 obszarów: pracy, finansów, rozwoju osobistego, czasu dla siebie, relacji i zdrowia. Samodzielnie wybierz obszar, od którego chcesz zacząć, lub wprowadzaj drobne zmiany równolegle w każdym z nich.
 • Drugim krokiem do zmiany jest praktyka. Dlatego otrzymasz również listę 180 nawyków do wdrożenia, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone cele. Będziesz mieć pewność, że idziesz we właściwym kierunku.
 • Trzecim krokiem do zmiany jest działanie. Tutaj pojawia się najwięcej barier. Dlatego, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i ruszyć z miejsca, otrzymujesz dostęp do materiału wideo Fryderyka Karzełka: „Jak pokonać wymówki? Motywacja vs. Samodyscyplina”.

Czasem wydaje nam się, że praca z nawykami jest żmudna i wymagająca wielu poświęceń. Jednak ten e-book pokaże Ci zupełnie inną drogę. Wystarczy, że poświęcisz zaledwie 5 minut dziennie – swoim bliskim, finansom, kompetencjom czy zdrowiu, aby zyskać to, na czym Ci zależy. Od decyzji, które podejmiesz dziś, zależy Twoje lepsze jutro. Wszystko w Twoich rękach!

E-BOOK „5-minutowe nawyki dla każdego”

49 zł 8 zł

180 codziennych, wspierających nawyków

6 tematycznych obszarów

80 stron merytorycznych wskazówek i porad

Wartościowe sposoby na zagospodarowanie czasu

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności