E-book "Home office – jak zorganizować pracę z domu?"
E-book "Home office – jak zorganizować pracę z domu?"
E-book "Home office – jak zorganizować pracę z domu?"

Dziękujemy za pobranie e-booka „Home office – jak zorganizować pracę z domu?”!

Właśnie została do Ciebie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Sprawdź, czy wiadomość nie trafiła do zakładki z Powiadomieniami lub Ofertami albo do folderu ze Spamem. Jeżeli tak się stało, przenieś ją do głównej Skrzynki odbiorczej oraz dodaj adres: kontakt@heksagonpro.pl do książki adresowej, aby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości.

Chcesz mieć pewność, że unikniesz działania metodą prób i błędów?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy webinar „Jak pracować w domu i nie zwariować? Nawyki wypracowane na 20-letnim home office”, który poprowadzi doświadczona trenerka i przedsiębiorczyni – Barbara Lech.

Czego dowiesz się na webinarze?

  • poznasz skuteczne nawyki, dzięki którym zoptymalizujesz Twoją pracę zdalną i sprawi, że praca w tym trybie stanie się dla Ciebie łatwiejsza;
  • dowiesz się, jak zorganizować swoją przestrzeń biurową oraz harmonogram pracy, aby nie pominąć żadnego ważnego obszaru w Twoim życiu;
  • poznasz sprawdzone wskazówki i porady Basi Lech, które pozwoliły jej skutecznie zarządzać swoją pracą z domu i odnosić sukcesy.

Zapisz się już teraz na webinar, który odbędzie się 11 maja 2023 roku, o godz. 19:00.

Znasz osobę, której pomoże ten e-book?

Być może ktoś z Twoich znajomych zaczyna właśnie pracę zdalną albo boryka się z trudnościami wynikającymi z pracy w domu? Powiedz mu/jej o tym e-booku! Bardzo często wystarczy sięgnąć po parę sprawdzonych wskazówek, żeby znacznie ułatwić sobie funkcjonowanie na co dzień, a co najważniejsze – poprawić swoją wydajność i satysfakcję z wykonywanej pracy. Niech ta osoba tego doświadczy – dzięki Tobie!

Pamiętaj, że aby widzieć efekty swoich działań, nie wystarczy tylko przyswoić wiedzę, ale i przekuć ją w praktykę. Dlatego pobierz e-booka, czytaj, wykonuj ćwiczenia i wdrażaj w życie wskazówki, aby usprawnić pracę z domu i już w krótkim czasie zobaczyć rezultaty swoich działań.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności