Heksagon PRO

Wysoko wrażliwi w pracy

Poradnik budowania Twojej życiowej i zawodowej siły

Czy wiesz, że wysoka wrażliwość może być bardzo wspierającą cechą? Szczególnie w pracy, gdzie najczęściej nasza emocjonalność i uważność jest często wystawiana na próbę.  Jednak wszystko zależy od tego, czy chcemy traktować wrażliwość jako blokadę, czy wykorzystać ją jako swój talent i zasób do rozwijania siebie i innych. A jak to zrobić? Tego właśnie dowiesz się z naszego e-booka.

e-book "Wysoko wrażliwi w pracy"

Cena: 35 zł

Co znajdziesz w e-booku “Wysoko wrażliwi w pracy”?

Wysoka wrażliwość to nie tylko wysoka potrzeba bezpieczeństwa. Osoby obdarzone tą wyjątkową cechą widzą więcej, słyszą uważniej, czują głębiej, a ich umysł przetwarza jednocześnie mnóstwo informacji, nieustannie analizując każdą sytuację. To wszystko to nic innego, jak zbiór wyjątkowych talentów. Aby je docenić, warto zmienić swoje niewspierające przekonania i popracować nad barierami, dlatego w e-booku znajdziesz:

 • aż 81 stron praktycznych wskazówek i inspiracji od autorek, które na co dzień pracują z osobami wysoko wrażliwymi i pomagają im odkrywać swoje zasoby;
 • ponad 25 rozbudowanych ćwiczeń, które pomogą Ci zrozumieć, gdzie i co blokuje Cię w wykorzystywaniu swoich cech i umiejętności;
 • BONUS w formie webinaru z jedną z autorek – Magdaleną Daniłoś.

BONUS! Webinar “Wysoko wrażliwi: etat czy własna działalność”

Zmiana to proces. Wiedza jest w tym wszystkim pierwszym krokiem, jednak bez skutecznego działania nie zobaczymy oczekiwanych efektów. Dlatego, aby wesprzeć Cię w tej drodze, wraz z zakupem e-booka “Wysoko wrażliwi w pracy otrzymasz również dostęp do wspomagającego webinaru “Wysoko wrażliwi: etat czy własna działalność”, który poprowadzi jedna z autorek – Magdalena Daniłoś, już 27.04 (środa), o godz. 19:00.

Czego dowiesz się na webinarze?

 • dowiesz się, jak dbać o swoje potrzeby w miejscu pracy, bez względu na to, jaką formę zatrudnienia wybierzesz;
 • stworzysz swoją własną listę rytuałów i mikronawyków, które pomogą Ci zadbać o swój komfort i poczucie bezpieczeństwa;

poznasz zarówno zalety, jak i wady pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności z punktu widzenia osoby wysoko wrażliwej.

Czym jest wysoka wrażliwość?

Wysoka wrażliwość jest cechą, a ta, jak każda inna, może być w sferze zarówno produktywnej, jak i nieproduktywnej. Co to oznacza w praktyce? Może mieć zarówno swoje mocne, jak i słabe strony. Wszystko zależy od tego, na ile świadomie zarządzasz swoimi zasobami. 

Będąc osobą osobą wysoko wrażliwą, masz dostęp do mnóstwa talentów, takich jak: empatia, zdolność analizy, potrzeba budowania bliskości czy zwracanie uwagi na potrzeby innych. To właśnie dzięki nim możesz dokonywać rzeczy, których osoby, które nie są wysoko wrażliwe, nie zawsze są w stanie osiągnąć. Dlatego spróbuj odkryć w sobie moc. Wszystko to może dla Ciebie naprawdę potężną siłą napędową do tego, aby rozwijać zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Dla kogo jest ten e-book?

Jeśli tylko…

 • widzisz w swojej wysokiej wrażliwości wyzwania i przeszkody zawodowe, a chcesz odkryć swoje prawdziwe potencjały;
 • czujesz, że często towarzyszą Ci niewspierające przekonania o swojej wrażliwości w pracy i biznesie;
 • pragniesz odkryć swoje ukryte talenty i poznać realne motywacje, stojące za podejmowanymi decyzjami i drogą zawodową;
 • chcesz dowiedzieć się, jaka ścieżka zawodowa jest Ciebie najlepsza;
 • potrzebujesz prostych narzędzi do zarządzania swoimi emocjami i myślami w środowisku zawodowym;
 • chcesz lepiej zrozumieć swoją wyjątkowość i zacząć czerpać z niej siłę w życiu zawodowym…

… to ten praktyczny poradnik jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz po przeczytaniu e-booka?

Każdy z nas jest inny i ma swoje wyróżniające go cechy. Ten poradnik pomoże Ci w pełni odkryć, zaakceptować i docenić siebie. Stanie się dla Ciebie wsparciem i motywatorem na drodze do osiągnięcia satysfakcji w obszarze zawodowym i prywatnym. Dzięki zgłębieniu jego treści:

 • poznasz podstawy na temat wysokiej wrażliwości: jej definicję; sposób, w jaki się objawia oraz możliwości i ograniczenia osób wysoko wrażliwych;
 • lepiej zrozumiesz wysoką wrażliwość i osoby z tą cechą, co przełoży się na poprawę Twoich relacji nie tylko prywatnych, ale i zawodowych;
 • dowiesz się, jak wykorzystać potencjał, talenty, motywatory i predyspozycje płynące z wysokiej wrażliwości w swoim życiu zawodowym;
 • lepiej poznasz siebie i odkryjesz swoje potrzeby, dzięki pracy z zawartymi w każdym rozdziale ćwiczeniami;
 • zyskasz wartościowe i merytoryczne wskazówki, które pomogą Ci z ciągłego analizowania sytuacji przejść do podejmowania decyzji i działania;

dowiesz się, jak pracować z tą cechą, aby nauczyć się mówić o swoich potrzebach i granicach zarówno przełożonym, jak i współpracownikom.

Poznaj autorki

Poznaj autorki – kobiety, które na co dzień pracują z wysoko wrażliwymi i pomagają im zmieniać swoje niewspierające, ograniczające przekonania oraz budować nowe, wspierające w dążeniu do sukcesu, postawy.

Magdalena Daniłoś

Magdalena Daniłoś – kobieta wysoko wrażliwa, trenerka, coachka i mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie. Absolwentka filozofii, żyjąca myślą stoicką. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowec, pracowała z największymi markami w Polsce, aby przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie. Szczęśliwa żona i mama.

Barbara Lech

Barbara Lech – mentorka, coachka i trenerka; prowadzi szkolenia z zakresu pewności siebie, asertywności, zarządzania stresem i motywacją. Certyfikowana trenerka MindSonar®, persolog® oraz Reiss Motivation Profile®. Prywatnie szczęśliwa mama – Ewy i Bartka.

Anna Glińska

Anna Glińska – coachka zespołowa, trenerka zmiany, facylitatorka Job Crafting, z pierwszego wykształcenia nauczycielka, coachka kariery w Heksagon PRO. Prowadzi własną Pracownię Rozwoju Osobistego i Coachingu SYNCHRODESTINY. W swojej pracy kieruje się nurtem Mindfulness Based Coaching (coaching oparty na uważności). Pasjonatka aktywności ruchowej o każdej porze roku. Uważna mama dwóch synów.

Agata Zborała

Agata Zborała – coachka talentów i mocnych stron według metodologii Gallupa, trenerka biznesu, doradczyni rozwoju osobistego, przedsiębiorczyni. W swojej pracy inspiruje do kreowania własnego procesu zmiany.

Justyna Gościewska

Justyna Gościewska – doradca rozwoju zawodowego oraz trener kariery. Pomaga w projektowaniu ścieżki kariery, wejściu w nową branżę, znalezieniu satysfakcji zawodowej oraz procesie rekrutacyjnym. Swoją pracę opiera na definicji szczęścia: „Człowiek szczęśliwy, to człowiek, który dobrze zna i rozumie własny potencjał oraz potrafi go wykorzystać”.

W ramach e-booka otrzymujesz…

Praca nad sobą jest wyboistym procesem, dlatego kupując dostęp do e-booka, otrzymujesz 3 niezbędne narzędzia, które pomogą Ci zminimalizować wpływ słabych stron wysokiej wrażliwości na Twoją pracę i życie oraz wzmocnić płynące z niej wartościowe predyspozycje.

 • Pierwszym krokiem do zmiany jest uporządkowana wiedza. Dlatego otrzymasz od nas zbiór praktycznych porad 5 autorek, które na co dzień pracują z osobami wysoko wrażliwymi. Dzięki ich doświadczeniu dowiesz się, jak zmienić swoje przekonania na bardziej wspierające.
 • Drugim krokiem do zmiany jest praktyka. Otrzymasz również listę wdrażających ćwiczeń, które pomogą Ci rozpracować swoje założenia tak, aby uwierzyć w siebie i swoje możliwości.
 • Trzecim krokiem do zmiany jest działanie. I tutaj pojawia się najwięcej barier. Dlatego, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i ruszyć z miejsca, otrzymujesz dostęp do zamkniętego webinaru “Wysoko wrażliwi: etat czy własna działalność”, który poprowadzi jedna z autorek, Magdalena Daniłoś.

Trzy kroki, trzy narzędzia, trzy sposoby na zmianę swoich przekonań. W Twoich rękach leży decyzja, czy Twoja wysoka wrażliwość stanie się Twoją siłą.

Nie pozwól, aby wysoka wrażliwość stanęła Ci na drodze, blokując Twój rozwój i sukces. Pracuj nad swoim potencjałem, wzmocnij mocne strony swojej wyjątkowej cechy i zacznij działać bez lęków i obaw. Wykonaj pierwszy krok w kierunku zmiany przekonań na wspierające, aby móc skutecznie realizować swoje cele i marzenia. Wszystko w Twoich rękach!

E-BOOK „WYSOKA WRAŻLIWOŚĆ W PRACY”

35 zł

81 stron praktycznych wskazówek

25 rozbudowanych ćwiczeń

bonus w formie webinaru z Magdaleną Daniłoś

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności