Elżbieta Szczyglewska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Doradcą rozwoju osobistego zostałam, bo wiem z własnego życia i doświadczenia, ile rozwój osobisty wnosi w moje życie i jak bardzo je zmienił. Dzięki temu staję się z każdym dniem coraz lepszą wersją siebie.

Poprzez rozwój osobisty pomagam swoim klientom w odnalezieniu siebie, swoich potencjałów, talentów, a często też swojej drogi w życiu.

Pomagam w odzyskiwaniu pewności siebie i w podnoszeniu własnej wartości, by poczuć się osobą spełnioną i szczęśliwą. Wspieram swoich podopiecznych na ich drodze do celu.

Wierzę w to, że każdy z nas może zmienić swoje życie, jeśli bardzo tego chce, poprzez rozwój osobisty, a ja chciałabym w tym właśnie pomagać.

Zanim zostałam doradcą, przeszłam wiele etapów w swoim życiu. Była to prawdziwa sinusoida. Popełniłam wiele błędów i uczyłam się na nich. Mogę powiedzieć, że moje życie nie było usłane różami, ale to właśnie rozwój osobisty pomógł mi uporządkować je i pokazał mi drogę.

Dziś wiem, że wszystkie ograniczenia mamy tylko w głowie i że jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko to, co sobie wymarzymy, jednak pod jednym tylko warunkiem – musimy mieć dokładnie sprecyzowany cel i zrobić pierwszy krok, a potem następne, by te cele realizować. W życiu nie ma przypadków i nic Ci się nie uda, jeśli nad tym nie popracujesz.

Zawsze chciałam żyć w zgodzie z samą sobą. Dziś jestem silną kobietą i właśnie tą siłą i doświadczeniem , zdobytym po drodze, chciałabym się podzielić z Tobą. To wszystko, co przeżyłam, pomaga mi w pracy. Pomaga lepiej rozumieć moich klientów i uczy mnie pokory.

Wartości, którym podporządkowałam swoje życie, to: wolność, niezależność, radość życia i harmonia. Wierzę, że żyjąc w zgodzie z własnymi wartościami, jesteśmy w stanie osiągnąć stan życiowej równowagi i wewnętrznego spokoju.

Pracując jako doradca, swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. Wyznaczam sobie nowe cele i wychodzę ze strefy komfortu.

Bądź jednym z tych, którzy idą za swoimi marzeniami, i nigdy się nie poddawaj!

Prywatnie jestem mamą dwóch córek – Marty i Justyny, babcią trzech wnuków i już jednego prawnuczka, Kacperka.

Wcześniej, przez kilkanaście lat, działałam w branży finansowej, więc pomagałam klientom w jednym obszarze heksagonu, teraz natomiast mam przyjemność pomagać we wszystkich sześciu jego obszarach.

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, uszyty dla Ciebie na miarę.

Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju, zgodnie z Heksagonem Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach, osiągnął/osiągnęła poziom mistrzowski, zachowując balans pomiędzy pracą, a życiem osobistym.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, wyznaczyć swoją misję. Pomoże Ci powiązać to z Twoimi mocnymi stronami i na tej podstawie wyznaczyć cele we wszystkich obszarach Heksagonu Szczęścia.

Nauczysz się wyznaczać plan działania. Skupimy się także na odkryciu i pokonaniu barier, które powstrzymują Cię w dążeniu do celu. Będziemy pracować nad przekonaniami, które blokują Twój potencjał, jak również nad Twoją pewnością siebie i zwiększeniem poczucia własnej wartości. Pomogę Ci określić także to, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę wdrożyć je w życie.

Każdy z nas potrzebuje kogoś, kto może nam towarzyszyć w takiej podróży. Jeśli jesteś gotowy/a, to ja będę Cię wspierać w trudnych chwilach, w realizacji Twojego indywidualnego planu, który dla Ciebie przygotuję.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Elżbieta Szczyglewska – pamiętam dzień, kiedy do mnie zadzwoniła. To był moment, w którym nie wiedziałam jeszcze kiedy, nie wiedziałam jak, ale czułam, że muszę zmienić coś w swoim życiu. Nie miałam żadnego planu ani odwagi do działania. Potrzebowałam mocnej dłoni, która pomogłaby mi wyjść z ,,piwnicy mojego życia’’. Do dziś nie mogę wyjść z podziwu nad trafnością diagnozy, jaką zrobiła mi Ela, i szkoleń, jakie dla mnie wybrała. Wszystkie one były tak dobrane do moich potrzeb, że efekt został osiągnięty – obudziłam się, biorę teraz życie w swoje ręce i robię z niego Arcydzieło.

Ilona Lasota

Zawsze miałam w sobie energię, którą lubię dzielić się z najbliższymi. Nie wierzyłam w jej rzeczywistą moc, dopóki nie poznałam Eli! Teraz chcę się dzielić siłą i motywacją, którą mam w sobie, z każdą̨ napotkaną osobą! Dzięki wskazówkom i wsparciu Eli widzę w sobie osobę̨, którą zawsze chciałam być! Odważną i wierzącą w siebie, z indywidualnym planem na życie, który zaczęłam wdrażać stopniowo, i teraz jest już on moją codziennością̨! Dzięki realizacji Planu Rozwoju Osobistego, stworzonego dla mnie na miarę przez Elę, zaczynam spełniać marzenia. Dziękuję

Kasia Wardowska

Był Taki jeden dzień w moim życiu, kiedy zadzwonił telefon, a w słuchawce usłyszałam zapytanie o moje nazwisko i imię. Gdy je potwierdziłam, okazało się, że dzwoni do mnie mój doradca Osobisty. Wiecie, jak to brzmiało? Ja mam swojego doradcę rozwoju osobistego! Kiedy wszystko było już jasne i dowiedziałam się, co mogę i chcę w życiu robić, zostało już tylko jedno wyjście, skorzystać z kursów Fryderyka Karzełka – i wtedy dopiero się zaczęło. Kurs za kursem, szkolenia, motywacje, wzloty i upadki, ale w końcu, nareszcie, udało się! Mój doradca nie opuszczał. Ela nie pozwoliła mi zejść z właściwej drogi. Dziś jestem, kim jestem. Znam swoje cele i wdrażam je w życie. To był mój najlepszy wybór! Dziękuję Ci, Elu, że byłaś i jesteś ze mną.

Dorota Michalczyk

Czy czujesz, że potrzebujesz zmiany w życiu, coś jest nie tak? Nie wiesz jednak, od czego zacząć, jak sobie to poukładać i ruszyć z miejsca? –
Polecam Ci współpracę z Elą. Umiejętność słuchania i wyciągania wniosków doprowadziła do trafnej diagnozy i stworzenia Planu Rozwoju Osobistego.
Propozycja szkoleń, które były odpowiedzią na moje potrzeby, pozwoliła na stworzenie planu działania.
Dzięki współpracy i wybranym szkoleniom bardziej poznałam i zrozumiałam siebie – co daje inne spojrzenie na wiele aspektów życia, pozwala konsekwentnie działać i realizować marzenia!

Krysia Grzonka

Jestem pod wielkim wrażeniem! Jestem zadowolona z przystąpienia i zakupu PRO – jest to właśnie to, czego poszukiwałam. Dostałam poukładany plan działania i duże wsparcie na drodze do osiągniecia celu…

Polecam każdemu! Jeśli oczekujesz zmian w swoim życiu na lepsze – moim zdaniem jesteś w odpowiednim miejscu, aby „ze Swojego Życia zrobić Arcydzieło”.  Super doradca, Elżbieta Szczyglewska, z wielką cierpliwością poprowadzi Cię do sukcesu.

Małgorzata Netkowska

Niedawno przeszłam diagnozę i otrzymałam Plan Rozwoju Osobistego. Jestem bardzo zadowolona… choć bolało. Moim doradcą jest Pani Elżbieta Szczyglewska, która zachęciła mnie do zakupu PRO. Bardzo szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad, w którym sięgnęła do mojego wnętrza.
Dzięki wnikliwym pytaniom uświadomiłam sobie wiele braków i oraz to, że mam zaburzony HEKSAGON.

Pani Ela przygotowała dla mnie wnikliwą diagnozę i podjęłam wyzwanie. Chcę popracować nad sobą, nad swoimi brakami i pragnę zmienić swoje życie. Mam nadzieję, że wspólnie z Panią Elżbietą zrobię to i wprowadzę wiele zmian w życiu, dzięki którym moje obszary w HEKSAGONIE szczęścia będą wreszcie zrównoważone. Dziękuję za PRO. Trzymajcie kciuki!

Magdalena Bolek

W ostatnich dniach skorzystałam z diagnozy napisanej dla mnie przez Elżbietą Szczyglewską i z przyjemnością dzielę się opinią na temat tej pracy. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie, przebiegało w atmosferze uważności i życzliwości. Poznałam osobę, która widzi po drugiej stronie człowieka, a jednocześnie jest skupiona na odpowiedzialności za efekty spotkania.

Padło wiele pytań, które teraz pracują we mnie i za które dziękuję. Otrzymałam diagnozę, którą również omówiłam z Elżbietą. Otrzymałam plan szkoleń rozwojowych na rok, rozpisany w kilku wariantach cenowych i organizacyjnych, co oznacza, że jest on bardzo elastyczny.
Serdecznie dziękuję za już i do zobaczenia w przyszłości!

Ania i Grześ

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.