Heksagon PRO

Fundamenty lepszego samopoczucia

i szczuplejszej sylwetki

z Łukaszem Choińskim

Poznaj metodę, która pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów.

Czy jesteś gotów, by zmienić swoje życie raz na zawsze?

Weź udział w 7 dniowym kursie, który pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów.

Fundamenty lepszego samopoczucia i szczuplejszej sylwetki

Gdy jesteśmy zdrowi, mamy mnóstwo energii i świetne samopoczucie, znakomicie czujemy się w naszym ciele. Łatwiej nam wtedy także osiągać nasze zawodowe i prywatne cele. Jednak w codziennym pędzie często zapominamy zadbać o siebie i przyzwyczajamy się do swojego pogarszającego się zdrowia, tłumacząc sobie, że tak po prostu z wiekiem musi być. Mam jednak dla Ciebie niesamowitą informację. Otóż w każdym wieku masz prawo czuć się świetnie w swoim ciele. W tym kursie pokażę Ci, jak to zrobić!

Jeśli i Ty chcesz poczuć w sobie ogrom energii, wigoru, jak również pozbyć się nadmiaru niepotrzebnych kilogramów, by nareszcie z dumą patrzeć w lustro i poczuć się świetnie we własnej skórze, to wskakuj na pokład mojego kursu i pozwól mi przeprowadzić Cię przez ten cały proces zmiany.

Jak działa ten kurs?

Poznaj swojego nauczyciela

Łukasz Choiński to trener zdrowego trybu życia, trener personalny, doradca dietetyczny, psychodietetyk i szkoleniowiec fitness z ponad 15to letnim stażem. Ukończył studia z Biomechaniki, dzięki czemu dogłębnie poznał mechanikę ludzkiego organizmu co powoduje, że programy treningowe które tworzy są niezwykle bezpieczne i skuteczne. Jego misją jest pokazywać zabieganym kobietom, że zdrowy tryb życia to coś więcej niż tylko bycie „fit”, ale też dobre samopoczucie, siła wewnętrzna i satysfakcja z każdego dnia. Uświadamiać, że można je osiągnąć naprawdę małymi krokami – bez presji i z przyjemnością. Tworzy niezwykle skuteczne plany dietetyczne, plany treningowe, ale również i programy grupowe. Przez jego ręce przeszły już tysiące podopiecznych, którzy dzięki stosowaniu wiedzy Łukasza osiągnęli spektakularne rezultaty. Łukasz prężnie działa w Internecie, gdzie obserwują go dziesiątki tysięcy osób, a dzięki temu medium może pomagać podopiecznym nie tylko w całej Polsce, ale również poza jej granicami. Jeśli więc chcesz konkretnych rezultatów, chcesz zbudować nowe zdrowe nawyki, poprawić swoje samopoczucie, zadowolenie z siebie, podnieść samoakceptację i osiągnąć wymarzoną sylwetkę – wiesz do kogo się zgłosić!

„Kiedy rok temu poprosiłem Łukasza Choińskiego o to, by przez 3 miesiące codziennie budził społeczność Klubu 555 o 5.30 rano i przez 90 dni wstawał w tym celu po 4 rano, zgodził się bez mrugnięcia okiem. Łukasz jest najbardziej zaangażowanym trenerem jakiego znam, który do tematu pięknej sylwetki nie podchodzi tylko myśląc o uciekających kilogramach. Zgodnie z filozofią Łukasza, piękna sylwetka to zdrowie, świetne samopoczucie i doskonałe życie. Jego holistyczne podejście do zdrowia uzupełnia niesamowita pogoda ducha i nieustający uśmiech na twarzy. Gubienie zbędnych kilogramów z Łukaszem, to sama przyjemność.”

Fryderyk Karzełek
Twórca Klubu 555. Uczy ludzi jak zmieniając nawyki zmienić swoje życie na lepsze.
Autor bestsellerowej książki „Sprzedaż Naturalna”.
Mentor biznesowy.

Nie bój się zmian!

Wiem, że zmiany i nowe nawyki mogą wywoływać lęk czy niepokój. Chcę Cię jednak uspokoić: to normalne, że odczuwasz takie emocje. Jesteś w dobrych rękach. Z mojej wiedzy skorzystało już tysiące podopiecznych, którzy często są zaskoczeni, jak niewielkie zmiany w ich dotychczasowym trybie życia mogą znacznie poprawić jego jakość.

Nie czekaj na idealny moment, taki nigdy nie nadejdzie. Zasługujesz na to, by czuć się dobrze ze sobą. Możesz zacząć już teraz. Wystarczy, że rozpoczniesz pracę ze mną i dołączysz do kursu.

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.