Heksagon PRO

Bezpłatne wyzwanie

„Jak odważyć się na zmianę”

Wyłącz wewnętrzną presję i pozwól sobie na bycie sobą. Znajdź to, na co masz wpływ, i odważ się na zmianę.

Ile razy towarzyszyło Ci poczucie, że chcesz coś zmienić, ale brakowało Ci wiary w siebie lub odwagi? A może w przypływie frustracji decydujesz się na zmianę, jednak coś Cię blokuje przed stawianiem kolejnych kroków?

Dołącz do bezpłatnego wyzwania „Jak odważyć się na zmianę”, gdzie wspólnie wzmocnimy to, co wspierające, i spróbujemy osłabić to, co nas ogranicza. Razem nauczymy się rozróżniać to, na co mamy wpływ, a na co nie. Razem odważymy się na nowe. Zapisz się już teraz i nabierz odwagi do wprowadzenia zmian!

Dla kogo jest to wyzwanie?

Czasem jest tak, że nasza obecna sytuacja zawodowa lub prywatna nas nie zadowala, a wręcz nawet unieszczęśliwia, jednak wciąż tkwimy w niej z różnych powodów. Nie wiemy, od czego właściwie możemy zacząć i na co realnie mamy wpływ; jesteśmy tak mocno przywiązani do swoich przyzwyczajeń, że obawiamy się od nich odejść, nie wiedząc, co nas czeka, kiedy je zmienimy, lub brakuje nam odwagi i cierpliwości, aby zrobić ten pierwszy krok i dojść do upragnionego miejsca. A to jeszcze nie wszystkie trudności, które możemy napotkać na swojej drodze.

Dlatego jeśli:

 • czujesz, że coś blokuje Cię przed wprowadzeniem zmian w Twoje życie;
 • podczas podejmowania decyzji pojawia się u Ciebie strach, lęk, niepewność albo frustracja;
 • masz wrażenie, że Twoja wrażliwość jest przeszkodą w podjęciu działania;
 • Twój lęk przed nieznanym blokuje Twoje działanie i nie wiesz, skąd biorą się te obawy i wątpliwości;
 • brakuje Ci sprawczości i śmiałości w podejmowaniu decyzji;
 • towarzyszy Ci sporo trudnych emocji, które hamują Twój rozwój…

…a w dodatku chcesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem i odrzucić to, co niewspierające, to to wyzwanie jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz, dołączając do wyzwania?

Jak odwazyć się na zmianę

Każda zmiana jest możliwa. Naprawdę. Czasem potrzebujemy tylko odpowiednich narzędzi, zmiany nastawienia do zmian, wiary w siebie, odwagi i zaopiekowania się sobą – swoimi lękami, obawami i przekonaniami. To wyzwanie powstało właśnie po to, aby pomóc Ci znaleźć swój własny sposób na odważne działanie pomimo lęku. Dzięki lekcjom i ćwiczeniom znajdziesz to, na co masz realny wpływ, i zdobędziesz odwagę w podejmowaniu każdej decyzji. Dlatego, dołączając do wyzwania:

 • nauczysz się minimalizować negatywny wpływ lęku na swoje życie;
 • dowiesz się, jak rozróżniać sytuacje, na które masz wpływ, od tych, na które wpływu nie masz;
 • poznasz tak zwaną technikę wzmacniania pozytywnego, która umożliwi Ci zbudowanie nowych, wspierających nawyków;
 • zaczniesz rozpoznawać sytuacje, w których lęk przejmuje nad Tobą kontrolę, oraz poznasz sposoby, jak mu ją odebrać;
 • nabierzesz odwagi do tego, aby czerpać siłę ze swojej wrażliwości;
 • odzyskasz kontrolę nad swoimi wyborami i odblokujesz swobodę działania, aby zmieniać swoje życie na lepsze.

Jak wygląda wyzwanie?

Wyzwanie rozpocznie się 07.11 (poniedziałek) i będzie trwać 4 dni. Całość wyzwania odbywać się będzie w formie online (link do transmisji live otrzymasz na podany adres e-mail).

Przez 4 dni będziesz otrzymywać wsparcie w procesie pracy nad swoimi przekonaniami i emocjami. Wszystko to za pomocą spotkań na żywo, materiałów video oraz kart pracy. W czasie wyzwania wspólnie ułożymy plan, który pomoże Ci zaopiekować się tym, co Cię ogranicza we wprowadzaniu zmian, i pozwoli dojść do miejsca, w którym chcesz się znaleźć.

Największym wyzwaniem podczas wprowadzania zmian jest moment „pustki”. Nie zawsze, kiedy odrzucamy stare schematy działania i myślenia, od razu pojawiają się nowe. Ten proces wymaga czasu i to często staje się naszym największym lękiem. Nie możemy przewidzieć, ile nam to zajmie i czy efekty spełnią nasze oczekiwania. Najważniejsze jest jednak bycie w tym procesie zmiany i świadome dążenie do takiej sytuacji, która będzie dla nas lepsza.

Nie musisz się obawiać. Jestem tu po to, aby pomóc Ci odzyskać odwagę i być dla Ciebie wsparciem w zmianie. Wątpliwości są zawsze. Ja również je miewam. Jednak tylko od nas zależy, czy chcemy je przezwyciężyć. Spróbujmy wspólnie stawić czoła temu, co niesprzyjające. Zapisz się na bezpłatne wyzwanie „Jak odważyć się na zmianę” i miej odwagę, aby odrzucić stare schematy.

Poznaj prowadzących wyzwanie „Jak odważyć się na zmianę”

Osoby prowadzące wyzwanie to specjaliści, którzy na co dzień wspierają swoich klientów w tworzeniu ich wymarzonego życia, budowaniu pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Pomagają im zmieniać ograniczające przekonania oraz budować nowe, zdrowe nawyki, będące wsparciem na drodze do zmiany i stawania się coraz lepszą wersją siebie.

Magdalena Daniłoś – kobieta wysoko wrażliwa, trenerka, coachka i mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie. Autorka szkoleń i warsztatów z zakresu odkrywania siebie i szeroko pojętego self-care. Absolwentka filozofii, żyjąca myślą stoicką. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowiec, pracowała z największymi markami w Polsce, aby przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie. W swojej pracy zawsze podkreśla, jak ogromną rolę w naszym życiu pełni obserwacja i akceptacja własnych emocji, myśli i wrażeń płynących z ciała. Kluczowa jest dla niej umiejętność bycia życzliwym dla siebie. Wierzy, że samowspółczucie to umiejętność, która zapewnia nam balans. Szczęśliwa żona, mama i właścicielka czworonożnego przyjaciela.

Halina T. Lisiecka

Halina T. Lisiecka – doradczyni rozwoju osobistego, przedsiębiorczyni, coachka biznesowa. Przez wiele lat sukcesywnie związana z branżą networku, w której poznała rozwój osobisty. Od 7 lat nieustannie zgłębia tajniki, metody i sposoby pracy wewnętrznej, aby pomagać innym w zrozumieniu i akceptacji siebie oraz w wykorzystaniu naturalnych predyspozycji do budowania nowej jakości w życiu. Kreatorka życia osobistego i kariery zawodowej na własnych zasadach. Promotorka obfitości i lekkości w zarabianiu pieniędzy, zarażająca tą postawą innych. Cechuje ją nieograniczona wiara w potencjał ludzki i odwaga w dążeniu do celów.

Paweł Norman

Paweł Norman – doradca rozwoju osobistego z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. W swojej karierze pomagał zarówno tworzyć zespoły, m.in. w branży MLM, jak i indywidualne kariery. Brał udział w szkoleniach m.in. Briana Tracy, Roberta Kiyosaki, Harva Eckera czy Anthony’ego Robbinsa. Pasjonat holistycznego podejścia do życia, którego misją jest wspieranie ludzi w ich doskonaleniu i stawaniu się lepszą wersją siebie. Prywatnie miłośnik sportów wodnych i inwestowania, a wolny czas przeznacza na podróże z żoną i córką.

Anna Górska

Anna Górska – kobieta wysoko wrażliwa, doradczyni rozwoju osobistego, przedsiębiorczyni z 12-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Absolwentka kierunków: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Prawo Administracyjne i Samorządowe, Finanse i Rachunkowość budżetowa. Prywatnie – żona i mama dwójki dzieci oraz właścicielka owczarka belgijskiego. Rozwój osobisty, wzrost świadomości, własne doświadczenia, pokonywanie lęku i działanie pomimo strachu – to wszystko spowodowało, że praca z podświadomością stała się jej pasją.

Radosław Pustelnik

Radosław Pustelnik – człowiek, który zawsze szuka swojej drogi, często sprzecznej z oczekiwaniami środowiska. Na początku chciał zostać księgowym, po czym został aktorem scen muzycznych. Artystyczna ścieżka okazała się jednak na tamten moment nieodpowiednia, ale dużo go nauczyła. Zaczął „normalne” życie na etacie. Powoli poznając rozwój osobisty, odkrył pasję do uczenia się nowych rzeczy i do rozwoju. Teraz, jako doradca rozwoju osobistego, chce zarażać swoją pasją innych i pomagać ludziom znaleźć ich własne „el kamino”.

Beata Morawska

Beata Morawska – doradczyni rozwoju osobistego, przedsiębiorczyni, liderka zespołu MLM, współautorka książki „Algorytm osobisty”, Kobieta Mocy, ekspertka metody Work Smart Not Hard Beatrice Bartlay. Absolwentka kierunku: Zarządzanie zasobami ludzkimi, ukończyła także kurs „Akademia Trenera”. Po 11 latach pracy na etacie została zwolniona, a następnie trafiła do innej pracy, którą odchorowała depresją. W poszukiwaniu swojej życiowej ścieżki, stworzyła własny biznes – Akademia Dzieciaków, który jednak nie przetrwał pandemii. Współpraca z branżą MLM otworzyła jej drogę do rozwoju osobistego, który jest jej pasją. Beata skupia się na rozwiązaniach, a nie na wyzwaniach. Jej motto brzmi: „Weź życie w swoje ręce i pozostaw po sobie coś cennego”.

Piotr Stacherżak

Piotr Stacherżak – mężczyzna wysoko wrażliwy, doradca rozwoju osobistego oraz trener biznesu. Absolwent pedagogiki, całe życie zawodowe pracujący z ludźmi. Ciągle rozwija się i pomaga w rozwoju innym. Człowiek posiadający umiejętność słuchania, przy którym usta same się otwierają, aby podzielić się swoją historią. Potrafi dostrzec piękno natury oraz piękno w drugim człowieku. Pasjonat muzyki i zdrowego odżywiania. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata.

Jeśli zmienię się ja, zmieni się cały świat. Nikt inny nie zmieni świata za mnie…

„Odwaga bycia nielubianym” – I. Kishimi, F. Koga

Nie pozwól, aby lęk, przekonania czy stare przyzwyczajenia kształtowały Twoje życie. Znajdź w sobie prawdziwy głos, który pozwoli Ci odkryć to, co w Tobie żywe. Jak to zrobić? Naucz się zaglądać w głąb siebie. Pozbądź się ograniczeń, które blokują Cię w podejmowaniu decyzji, i zacznij z odwagą wprowadzać zmiany na lepsze.

Dołącz już teraz do bezpłatnego wyzwania „Jak odważyć się na zmianę”, uzupełniając pola poniżej:

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Polityka prywatności