Heksagon PRO

Jak robić to, czego nie lubisz, żeby osiągnąć to, co chcesz?

3 kroki do samodyscypliny

Wyobraź sobie, że chcesz zacząć wcześniej wstawać. Zatem: idziesz spać, rano dzwoni budzik, a Ty, jak gdyby nigdy nic – klikasz wyłącz i… wstajesz. Wydaje się nierealne, prawda? A co, jeśli jest sposób na to, aby zmobilizować się do takich rzeczy, bez tych “wewnętrznych głosów w głowie”?

Pewnie w Internecie znajdziesz sporo książek i materiałów na temat samodyscypliny. Jednak mało kto mówi, że w dużej mierze dotyczą one tylko sposobu na zorganizowanie siebie, a to dopiero pierwszy krok. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie proste 3 kroki.

e-book "Odważ się odpoczywać"
e-book "Odważ się odpoczywać"

Jak wykonać poszczególne kroki?

Samodyscyplina, motywacja i rozwój – to pomoże Ci wprowadzać do swojego życia przeróżne zmiany. Dlatego, jeśli do tej pory Twoje postanowienia noworoczne nie mogły doczekać się efektu, a w Twoim życiu pojawiało się za dużo wyzwań, aby osiągnąć to, co chcesz, to dość tego. Czas wziąć się za „3 KROKI DO SAMODYSCYPLINY”.

Pierwszy krok: pobranie e-booka.

Tu sprawa jest prosta. Wypełniasz powyższy formularz, na podanego maila otrzymujesz od nas materiał, który warto przeczytać.

Drugi krok: lista motywatorów.

Zaraz po tym, jak otworzysz maila z e-bookiem, nasz system wyśle Ci listę motywatorów. Należy wtedy pobrać plik i sprawdzić, który czynnik (lub czynniki) motywujący czujesz, że jest Ci najbliższy.

Trzeci krok: weryfikacja ze specjalistą.

Aby zobaczyć efekt, musisz powtarzać daną czynność tak długo, aż wejdzie Ci ona w nawyk. Jednak, to nie takie proste, bo nasz mózg jest sprytny i będzie chciał to “obejść”. Dlatego, właśnie tu pojawia się krok trzeci, czyli konsultacja z doradcą rozwoju. Spojrzy on na Twoje nawyki i przekonania, by wskazać Ci narzędzia, które stworzą Ci żelazną samodyscyplinę.

Wykonaj już teraz pierwszy krok ”samodyscyplina w 3 krokach” i pobierz bezpłatny e-book

Każdy z nas planuje jakieś zmiany w swoim życiu. Niektóre są dla nas proste i przyjemne, ale inne bywają trudne do wdrożenia, przez co często odwlekamy ich realizację. Szczególnie, jeśli planujemy zmienić swoje przyzwyczajenia czy upodobania, które od lat towarzyszyły nam każdego dnia i stały się naszą codziennością.

Dlatego samodyscyplina to jeden z nawyków, który pomaga nie tylko realizować skutecznie swoje cele, ale również pozwala rozwijać siebie i swoje kompetencje. Wobec czego tak ważne jest, aby wyrobić w sobie ten nawyk i konsekwentnie trenować swoja silną wolę. Jak? Właśnie za pomocą 3 kroków do samodyscypliny!

Dlatego, jeśli…

  • chcesz znaleźć sposób na robienie tego, czego nie lubisz, żeby doprowadziło Cię do celu, który chcesz osiągnąć;
  • nie masz pomysłu jak się zmotywować do działania;
  • w Twojej głowie pojawia się mnóstwo wymówek, które często są silniejsze od Ciebie;
  • chcesz podnieść swoją skuteczność, sprawczość i efektywność postanowień;
  • czujesz, że zmiany w naszym życiu są kluczowe i potrzebne;

… a dodatkowo chcesz znaleźć sposób na lekkie poranne wstawanie, to dołącz do tysiąca osób, które podjęły się wyzwania i zbudowały swoją konsekwencję i siłę do działania w sprawdzonej metodzie “Samodyscyplina w 3 krokach”.

Nawyki są jak ogródek: jeśli nie posadzisz kwiatów, jakie chcesz, pojawią się niechciane chwasty, które utrudnią życie. Dlatego podejmij się wyzwania “Samodyscyplina w 3 krokach” i… odbierz od nas 3 sadzonki kwiecistych nawyków!

Nazywam się Fryderyk Karzełek i… jestem mistrzem porannego wstawania

Gdy ktoś mnie pyta, kim jestem, często odpowiadam: szczęśliwym człowiekiem, spełniającym swoje marzenia i realizującym pasje. A osiagam to wszystko dzięki temu, że od kilku lat szerzę ideę samodyscypliny (w ramach „13 nawyków ludzi sukcesu”) oraz zachowania balansu w 6 obszarach Heksagonu Szczęścia. Zawsze podkreślam, że życie daje nam różne wyzwania, ale to dzięki odpowiednim nawykom jesteśmy w stanie pokonać nawet największe bariery.

Samodyscyplina to – można powiedzieć – już moja mistrzowska specjalizacja. Codziennie, od lipca 2018 roku, w ramach Klubu 555, prowadzę poranne transmisje live o godz. 5:55, gdzie wspólnie z tysiącami osób uczymy się, jak zrobić z życia prawdziwe Arcydzieło (serio, ani razu nie zaspałem 😊).

Wszystko, co przeżyłem w życiu, od bankructwa, problemów zawodowych, aż po te prywatne, solidnie ukształtowało moje umiejętności w określaniu celów i ich konsekwentnej realizacji. Dzięki temu, jako mentor, z pasją i ogromną radością wspieram ludzi w rozwoju osobistym.

Magdalena Daniłoś
Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności