Heksagon PRO

Jak uporządkować swój Heksagon Szczęścia

Praktyczny poradnik szczęśliwego życia

Bezpłatny e-book

Czasami nasze życie potrafi wymknąć się nam spod kontroli. Być może dobrze znasz to uczucie, kiedy jeden problem ciągnie za sobą następny i następny, i następny… Tylko, czy tak faktycznie musi być? Jeśli zrozumiesz, na czym polega życiowa równowaga, od razu zobaczysz, co należy zrobić, aby być naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

Co znajdziesz w e-booku

E-book pt. “Jak uporządkować swój Heksagon Szczęścia? Praktyczny poradnik szczęśliwego życia” to wyjątkowy materiał, który pozwoli Ci osiągnąć trzy, kluczowe etapy: dowiedzieć się, zrozumieć, a na końcu poczuć, czym jest szczęście. Dzięki rozbudowanej sekcji merytorycznej, poznasz wszystkie obszary, które w naszym życiu wpływają na nasz balans, a praktyczne ćwiczenia pomogą Ci osiągnąć pełnię życia. Na końcu, dzięki szczegółowo przygotowanym wskazówkom, które zostały opracowane w oparciu o typy osobowości, będziesz wiedzieć, jak zacząć realizować swoje cele bez obaw, że któryś krok będzie dla Ciebie nie do przeskoczenia.

ODBIERZ JUŻ TERAZ BEZPŁATNY E-BOOK

I ZADBAJ O WŁASNE SZCZĘŚCIE

Czym jest Heksagon Szczęścia?

Czy wiesz, że aby osiągnąć w życiu szczęście, trzeba zachować równowagę pomiędzy pewnymi jego obszarami? Dlatego też stworzyliśmy koncepcję Heksagonu Szczęścia. Heksagon Szczęścia to sześć równoważnych obszarów, na które składają się: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty, czas dla siebie, relacje i zdrowie. Każdy z tych obszarów wymaga Twojej uwagi i pracy, bowiem zaniedbanie jednego z nich wpływa negatywnie na pozostałe aspekty Twojego życia, choć nie zawsze jest to widoczne od razu.

Dla kogo jest ten e-book?

Jeśli tylko…

  • czujesz, że z jednej strony wszystko jest w porządku, ale tak naprawdę nie odczuwasz pełni szczęścia i nie wiesz dlaczego;
  • w Twoim życiu zaczął panować chaos, a Ty czujesz frustrację i zmęczenie;
  • chcesz wprowadzać liczne zmiany w swoje życie, ale nie zawsze masz motywację i siłę, aby działać;
  • Twoje życie zaczyna przypominać nużącą rutynę i nie czujesz się z tym dobrze;
  • szukasz inspiracji do stawania się lepszą wersją siebie…

to ten praktyczny poradnik szczęśliwego życia jest właśnie dla Ciebie!

Czym nasz e-book różni się od pozostałych, rozwojowych materiałów?

Szczegółowe wyjaśnienie
Każdy obszar Heksagonu Szczęścia jest bardzo precyzyjnie wyjaśniony i pokazany na konkretnych przykładach, przez co możesz dokładnie zrozumieć, na czym polega ich fenomen i dlaczego balans jest w życiu ważny.

Praktyczne ćwiczenia
Wszyscy wiemy, że teoria jest niczym, bez odpowiedniej praktyki. Dlatego też, nasz e-book posiada serię ćwiczeń i rozbudowanych zadań, które umożliwią nie tylko trwałe zapamiętanie, ale również natychmiastowe zastosowanie danych aspektów w życiu.

Wskazówki dopasowane do Twojej osobowości
Każdy z nas jest inny, jednak niektórych łączą pewne cechy, które bardzo często wpływają na to, jak działamy i interpretujemy pewne sprawy. W związku z tym, stworzyliśmy dodatkowe wskazówki, które są dopasowane do konkretnych typów osobowości, żeby móc z łatwością uporządkować swoje życie.

Co zyskasz, wdrażając w życie wiedzę z e-booka?

Każdy z nas chce być szczęśliwy, jednak nie każdy wie, jak to zrobić. Dlatego, jeśli chcesz w końcu wyjść z rutyny i mieć odwagę spełniać swoje marzenia, to ten materiał pomoże Ci:

  • zrozumieć, jak w prosty sposób dbać o każdy obszar swojego życia;
  • wyrobić praktyczne nawyki, które pomogą Ci realizować swoje cele;
  • nabrać odwagi do wdrażania zmian, pomimo licznych i blokujących barier;
  • poczuć, że Twoje szczęście jest na wyciągnięcie ręki!

Miej odwagę spełniać swoje marzenia.

Spraw, żeby Twoje życie było pełne prawdziwej radości. Naucz się odczuwać satysfakcję i spełnienie, bez względu na to, co się wydarzy!

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.