Heksagon PRO

Jak uporządkować swój Heksagon Szczęścia

Praktyczny poradnik szczęśliwego życia

Bezpłatny e-book

Czasami nasze życie potrafi wymknąć się nam spod kontroli. Być może dobrze znasz to uczucie, kiedy jeden problem ciągnie za sobą następny i następny, i następny… Tylko, czy tak faktycznie musi być? Jeśli zrozumiesz, na czym polega życiowa równowaga, od razu zobaczysz, co należy zrobić, aby być naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

Co znajdziesz w e-booku

E-book pt. “Jak uporządkować swój Heksagon Szczęścia? Praktyczny poradnik szczęśliwego życia” to wyjątkowy materiał, który pozwoli Ci osiągnąć trzy, kluczowe etapy: dowiedzieć się, zrozumieć, a na końcu poczuć, czym jest szczęście. Dzięki rozbudowanej sekcji merytorycznej, poznasz wszystkie obszary, które w naszym życiu wpływają na nasz balans, a praktyczne ćwiczenia pomogą Ci osiągnąć pełnię życia. Na końcu, dzięki szczegółowo przygotowanym wskazówkom, które zostały opracowane w oparciu o typy osobowości, będziesz wiedzieć, jak zacząć realizować swoje cele bez obaw, że któryś krok będzie dla Ciebie nie do przeskoczenia.

ODBIERZ JUŻ TERAZ BEZPŁATNY E-BOOK

I ZADBAJ O WŁASNE SZCZĘŚCIE

Czym jest Heksagon Szczęścia?

Czy wiesz, że aby osiągnąć w życiu szczęście, trzeba zachować równowagę pomiędzy pewnymi jego obszarami? Dlatego też stworzyliśmy koncepcję Heksagonu Szczęścia. Heksagon Szczęścia to sześć równoważnych obszarów, na które składają się: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty, czas dla siebie, relacje i zdrowie. Każdy z tych obszarów wymaga Twojej uwagi i pracy, bowiem zaniedbanie jednego z nich wpływa negatywnie na pozostałe aspekty Twojego życia, choć nie zawsze jest to widoczne od razu.

Dla kogo jest ten e-book?

Jeśli tylko…

 • czujesz, że z jednej strony wszystko jest w porządku, ale tak naprawdę nie odczuwasz pełni szczęścia i nie wiesz dlaczego;
 • w Twoim życiu zaczął panować chaos, a Ty czujesz frustrację i zmęczenie;
 • chcesz wprowadzać liczne zmiany w swoje życie, ale nie zawsze masz motywację i siłę, aby działać;
 • Twoje życie zaczyna przypominać nużącą rutynę i nie czujesz się z tym dobrze;
 • szukasz inspiracji do stawania się lepszą wersją siebie…

to ten praktyczny poradnik szczęśliwego życia jest właśnie dla Ciebie!

Czym nasz e-book różni się od pozostałych, rozwojowych materiałów?

Szczegółowe wyjaśnienie
Każdy obszar Heksagonu Szczęścia jest bardzo precyzyjnie wyjaśniony i pokazany na konkretnych przykładach, przez co możesz dokładnie zrozumieć, na czym polega ich fenomen i dlaczego balans jest w życiu ważny.

Praktyczne ćwiczenia
Wszyscy wiemy, że teoria jest niczym, bez odpowiedniej praktyki. Dlatego też, nasz e-book posiada serię ćwiczeń i rozbudowanych zadań, które umożliwią nie tylko trwałe zapamiętanie, ale również natychmiastowe zastosowanie danych aspektów w życiu.

Wskazówki dopasowane do Twojej osobowości
Każdy z nas jest inny, jednak niektórych łączą pewne cechy, które bardzo często wpływają na to, jak działamy i interpretujemy pewne sprawy. W związku z tym, stworzyliśmy dodatkowe wskazówki, które są dopasowane do konkretnych typów osobowości, żeby móc z łatwością uporządkować swoje życie.

BONUS! Webinar „Jak w codziennym życiu zachować równowagę w Heksagonie Szczęścia? Moja praktyka”

Znacznie łatwiej przychodzi wdrażanie zmian w swoim życiu, kiedy czerpiemy z doświadczenia i wskazówek osób, którym udało się osiągnąć to, czego sami pragniemy. Dzięki temu, możemy poznać skuteczne praktyki, uniknąć popełnienia najczęstszych błędów oraz nauczyć się strategii radzenia sobie w trudnych momentach.

Właśnie dlatego, wraz z pobraniem e-booka „Jak uporządkować swój Heksagon Szczęścia. Praktyczny poradnik szczęśliwego życiaotrzymasz również dostęp do webinaru Jak w codziennym życiu zachować równowagę w Heksagonie Szczęścia? Moja praktyka”, który poprowadzi ekspert rozwoju osobistego – Fryderyk Karzełek, już 31.05 (wtorek), o godz. 19:00.

Czego dowiesz się na webinarze?

 • jeszcze lepiej zrozumiesz ideę Heksagonu Szczęścia i odkryjesz, co tak naprawdę wpływa na Twoje samopoczucie;
 • dowiesz się, jak dbać o wszystkie obszary swojego Heksagonu Szczęścia, aby w Twoim życiu zapanowała równowaga na co dzień, niezależnie od okoliczności zewnętrznych;
 • poznasz prywatne rytuały, wskazówki i porady Fryderyka Karzełka, dzięki którym odnalazł szczęście, odniósł sukces i zaczął żyć życiem swoich marzeń.

Co zyskasz, wdrażając w życie wiedzę z e-booka?

Każdy z nas chce być szczęśliwy, jednak nie każdy wie, jak to zrobić. Dlatego, jeśli chcesz w końcu wyjść z rutyny i mieć odwagę spełniać swoje marzenia, to ten materiał pomoże Ci:

 • zrozumieć, jak w prosty sposób dbać o każdy obszar swojego życia;
 • wyrobić praktyczne nawyki, które pomogą Ci realizować swoje cele;
 • nabrać odwagi do wdrażania zmian, pomimo licznych i blokujących barier;
 • poczuć, że Twoje szczęście jest na wyciągnięcie ręki!

Poznaj autorów

Poznaj autorów – ekspertów z zakresu rozwoju osobistego, którzy na co dzień kierują się w swoim życiu koncepcją Heksagonu Szczęścia oraz pomagają innym zadbać o wszystkie obszary życia, aby osiągnęli prawdziwe szczęście i spełnienie.

Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek – trener i mentor, twórca Klubu 555 oraz wielu szkoleń – m.in. „Zrób ze swojego życia Arcydzieło” czy „Leadership”. Autor książek, takich jak: „Heksagon Szczęścia”, „Problemy są dobre”, „Sprzedaż naturalna” czy „Obudź się”. Jest założycielem Heksagon Group, w której skład wchodzi kilka marek. Jedną z nich jest Heksagon PRO, w ramach której stworzył stanowisko doradcy rozwoju osobistego. Jego celem jest wspieranie w świadomym planowaniu i realizowaniu rozwoju.

Anna Oszajca

Anna Oszajca – twórczyni i producentka video, trenerka autoprezentacji medialnej i mentorka holistycznego podejścia do tworzenia marki osobistej. Założycielka Akademii Medialnej, a także certyfikowana trenerka Instytutu NAO. Konferansjerka wielotysięcznych wydarzeń oraz dziennikarka radiowa i prezenterka. Prywatnie kolekcjonuje sztukę, jest fanką nocnych spacerów, wartościowych dyskusji i melomanką. Jej misją jest zmiana klientów w osobowości medialne, dzięki kreowaniu ich wizerunku w lokalnych biznesach, społecznościach oraz social mediach.

Barbara Lech

Barbara Lech – dyplomowana coachka z ponad 10 tysiącami godzin pracy w gabinecie; autorka szkoleń z zakresu pewności siebie, asertywności, zarządzania stresem i motywacją. Certyfikowana trenerka MindSonar®, persolog® oraz Reiss Motivation Profile®. W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Sukcesu. Prywatnie szczęśliwa mama – Ewy i Bartka. Pomaga ludziom tak zarządzać sobą w czasie, aby mieć go również dla siebie.

Magdalena Daniłoś

Magdalena Daniłoś – absolwentka filozofii, kobieta wysoko wrażliwa, trenerka MTQ Plus®, a także mentorka w obszarze self-care i życzliwości dla siebie. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowec, pracowała z największymi markami w Polsce, aby przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie. Szczęśliwa żona i mama. Jej misją jest uczenie ludzi, jak być dobrymi dla siebie, dzięki wrażliwości, odwadze i z życzliwością dla siebie.

Wojciech Strąg

Wojciech Strąg – biohacker, kwalifikowany trener personalny, dietetyk sportowy, a także dyrektor The Prime Human. Studiował religię, psychologię, NLP, EFT, psychotronikę, biotronikę, reiki, uzdrawianie praniczne, shiatsu i wiele innych przedmiotów, ponieważ zmagał się z problemami zdrowotnymi, w których konwencjonalna medycyna nie potrafiła mu pomóc. Dzięki swoim doświadczeniom i wiedzy wspiera ludzi w dbaniu o prawidłowe nawyki i nastawienie. Wierzy, że aby osiągnąć maksimum swoich możliwości, trzeba rozwijać jednocześnie swój umysł, ciało i ducha.

Magdalena Kołucka

Magdalena Kołucka – przedsiębiorczyni, twórczyni marek LadyBOSSka i Heksagon GROW, a prywatnie szczęśliwa mama. Uczy Polaków, jak – poprzez wiedzę i rozwój – zmieniać swoją sytuację finansową, a także skutecznie sprzedawać swoje produkty i usługi online. Przez ponad 20 lat, jako ekspertka od budowania biznesu i przedsiębiorczości, przeżywała wzloty i upadki, dzięki którym zyskała doświadczenie i wiedzę, które teraz wykorzystuje w praktyce. Edukuje i inspiruje innych do działania, poprzez dzielenie się wiedzą o mądrym i strategicznym zarządzaniu swoimi finansami.

Miej odwagę spełniać swoje marzenia.

Spraw, żeby Twoje życie było pełne prawdziwej radości. Naucz się odczuwać satysfakcję i spełnienie, bez względu na to, co się wydarzy!

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności