Heksagon PRO

Jak uporządkować swój Heksagon Szczęścia

Praktyczny poradnik szczęśliwego życia

Bezpłatny e-book

Czy da się żyć bez problemów? Zdecydowanie nie. Każdy taki moment na naszej drodze to kryzys, który na końcu, może dać nam wiele dobrego. Jednak, wyzwanie pojawia się wtedy, kiedy te problemy się nawarstwiają. Co zatem zrobić, aby wtedy nie “wybuchać”, tylko z chłodną głową po kolei znaleźć rozwiązania? Odpowiedzią na to jest Heksagon Szczęścia, czyli sposób na układanie obszarów w życiu tak, aby po prostu – czuć, że nasze życie idzie całkiem dobrze.

Nietypowy układ e-booka…

​E-book pt. “Jak uporządkować swój Heksagon Szczęścia? Praktyczny poradnik szczęśliwego życia” to materiał, w którym zastosowano nietypowy układ: strefa wyjaśnienia, strefa ćwiczeń, strefa spersonalizowanych wskazówek.

Każdy z nas jest inny, a życie to bardzo szeroki zakres do pracy. Dlatego, w tym e-booku po kolei: tłumaczymy dany obszar Heksagonu Szczęścia, który kolejno kończy się praktycznym ćwiczeniem, a następnie, pojawia się sekcja, w której spisane są konkretne wskazówki dla danego typu osobowości. Wszystko po to, aby łatwiej było Ci zmienić swoje nawyki i przyzwyczajenia na takie, które pozwolą Ci po prostu – łatwiej radzić sobie z problemami oraz lepiej panować nad swoim życiem.

ODBIERZ JUŻ TERAZ BEZPŁATNY E-BOOK

I SPRAWDŹ, CZY TWOJE ŻYCIE DAJE CI SZCZĘŚCIE

Czym jest Heksagon Szczęścia?

Czy wiesz, że aby osiągnąć w życiu szczęście, trzeba zachować równowagę pomiędzy pewnymi jego obszarami? Dlatego też stworzyliśmy koncepcję Heksagonu Szczęścia. Heksagon Szczęścia to sześć równoważnych obszarów, na które składają się: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty, czas dla siebie, relacje i zdrowie. Każdy z tych obszarów wymaga Twojej uwagi i pracy, bowiem zaniedbanie jednego z nich wpływa negatywnie na pozostałe aspekty Twojego życia, choć nie zawsze jest to widoczne od razu.

Dla kogo jest ten e-book?

Jeśli tylko…

  • czujesz, że z jednej strony wszystko jest w porządku, a z drugiej, często pojawiają się wątpliwości, czy aby na pewno chcesz tak żyć, i nie masz pojęcia, dlaczego tak się dzieje;
  • kiedy pojawi się jakiś problem, odczuwasz się lekki chaos, frustrację, zmęczenie i masz problem zdecydować, jak się za to zabrać;
  • chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale z czasem spada Ci motywacja i chęci, co potem przekłada się na wątpliwości “czy to w ogóle ma sens?”;
  • coraz częściej czujesz rutynę i znudzenie tym, co robisz i nie jest Ci z tym dobrze;
  • chcesz znowu poczuć dreszczyk “nowości” i znaleźć coś, co będzie inspirowało Cię do jakiejś zmiany…

to ten praktyczny poradnik szczęśliwego życia jest właśnie dla Ciebie!

Czym nasz e-book różni się od pozostałych, rozwojowych materiałów?

Podział na 6 obszarów
Życie jest skomplikowane. Dlatego, podzieliliśmy je na 6 obszarów, zgodnie ze schematem Heksagonu Szczęścia, który w tym e-booku bardzo precyzyjnie pokazujemy na konkretnych przykładach. Dzięki temu, możesz dokładnie zrozumieć, na czym polega fenomen “równowagi” i dlaczego to jest w życiu aż tak ważne.

Praktyczne ćwiczenia
Wszyscy wiemy, że teoria ma sens, jeśli od razu ją zastosujemy w praktyce. Dlatego też, nasz e-book posiada serię ćwiczeń i zadań, które umożliwią nie tylko lepsze zapamiętanie, jak budować równowagę, ale również pomogą Ci sprawdzić, jak wszystkie te podpowiedzi sprawdzą się od razu w Twoim życiu.​

Wskazówki dopasowane do Twojej osobowości
Każdy z nas jest inny, jednak niektórych łączą pewne cechy, które bardzo często wpływają na to, jak działamy i interpretujemy pewne sprawy. W związku z tym, w e-booku na końcu każdego rozdziału znajdują się spersonalizowane wskazówki, które dopasowaliśmy do konkretnych typów osobowości, żeby móc z łatwością uporządkować swoje życie.

Co zyskasz, jeśli zastosujesz chociaż 50% wskazówek z e-booka?

Każdy z nas chce cieszyć się ze swojego życia. Jednak przez pojawiające się wyzwania i przeciwności, często żyjemy bardziej w stresie niż w szczęściu. Dlatego, jeśli chcesz w końcu pozbyć się rutyny, nauczyć się nie przejmować kryzysami oraz mieć odwagę robić to, co chcesz i czujesz, że jest dla Ciebie dobre, dzięki temu e-bookowi:

  • W prosty sposób nauczysz się dbać o każdy obszar swojego życia;
  • Wyrobisz praktyczne nawyki, które pomogą Ci nie poddawać się wątpliwościom czy zwątpieniu, kiedy nadejdzie kryzys;
  • Zaczniesz łatwiej i szybciej podejmować decyzje, co pomoże Ci wprowadzać więcej zmian do swojego życia, pomimo licznych i blokujących barier;
  • Znajdziesz odpowiedź na pytanie “co zrobić, aby czuć, że żyję tak, jak chcę?”

Poznaj autorów

Poznaj autorów – ekspertów z zakresu rozwoju osobistego, którzy na co dzień kierują się w swoim życiu koncepcją Heksagonu Szczęścia oraz pomagają innym zadbać o wszystkie obszary życia, aby osiągnęli prawdziwe szczęście i spełnienie.

Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek – trener, mentor, twórca Klubu 555, założyciel i pomysłodawca firmy Heksagon Group, twórca wielu szkoleń oraz autor książek. Kilka lat temu zauważył, że zaczyna brakować mu motywacji. Osiągnął większość swoich celów, więc chęć działania z dnia na dzień spadała. Stwierdził, że musi wziąć sprawy w swoje ręce i porządnie naprawić swoją samodyscyplinę. Dlatego, wpadł na pomysł, że codziennie rano będzie wstawać o wczesnej porze. W końcu, jak mawia stare przysłowie, „kropla drąży skałę”… Dlatego od 2018 roku, ponad 6 tysięcy osób wstaje codziennie z Fryderykiem o 5:55 na transmisję live, podczas której wspólnie uczą się wdrażać rozwojowe nawyki, które ułatwiają życie. ​

Anna Oszajca

Anna Oszajca – szkoleniowiec i trenerka z zakresu wideo marketingu, którym zajmuję się od ponad 13stu lat. Jej twarz i audycje były widziane przez ponad 7 miliony Polaków. Była speakerem radiowym i gospodarzem wielotysięcznych wydarzeń biznesowych. Dziś śmiało wygłasza swoją misję „Zmieniam osoby w osobowości medialne” i robi to w autorskich metodach nauczania. Anna jest twórcą kursu online “Kamera, Akcja! Autoprezentacja Medialna”, „Marka Osobista, Marką Sukcesu”, Jak nagrywać Video CV” „Jak uwolnić swoją kreatywność?”. Szkoli przedsiębiorców, lekarzy, trenerów, polityków, artystów i wszystkich tych, którzy chcą się wyrazić słowem i wizją.

Barbara Lech

Barbara Lech – trenerka MindSonar®, narzędzia Persolog®, Reiss Profile® Master, certyfikowana trenerka Ról Zespołowych Belbina oraz dyplomowana coachka, autorka „Żółtej książki o pewności siebie”. Jest gospodarzem cyklu wywiadów z ludźmi sukcesu w tematach biznesowych „W żółtym lustrze”. Uwielbia wspierać i obserwować swoich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału. Pomaga ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi i mieć więcej czasu dla siebie. W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu. Poprzez swój program „ZapnijPAS” pomaga ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi i mieć więcej samodyscypliny i czasu dla siebie. ​

Magdalena Daniłoś

Magdalena Daniłoś – kobieta wysoko wrażliwa, trenerka, coachka i mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie. Autorka szkoleń i warsztatów z zakresu odkrywania siebie i szeroko pojętego self-care. Absolwentka filozofii, żyjąca myślą stoicką. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowiec, pracowała z największymi markami w Polsce, aby przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie. W swojej pracy zawsze podkreśla, jak ogromną rolę w naszym życiu pełni obserwacja i akceptacja własnych emocji, myśli i wrażeń płynących z ciała. Kluczowa jest dla niej umiejętność bycia życzliwym dla siebie. Wierzy, że samowspółczucie to umiejętność, która zapewnia nam balans.

Wojciech Strąg

Wojciech Strąg – biohacker, kwalifikowany trener personalny, dietetyk sportowy, a także dyrektor The Prime Human. Studiował religię, psychologię, NLP, EFT, psychotronikę, biotronikę, reiki, uzdrawianie praniczne, shiatsu i wiele innych przedmiotów, ponieważ zmagał się z problemami zdrowotnymi, w których konwencjonalna medycyna nie potrafiła mu pomóc. Dzięki swoim doświadczeniom i wiedzy wspiera ludzi w dbaniu o prawidłowe nawyki i nastawienie. Wierzy, że aby osiągnąć maksimum swoich możliwości, trzeba rozwijać jednocześnie swój umysł, ciało i ducha.

Magdalena Kołucka

Magdalena Kołucka – przedsiębiorczyni, twórczyni marek LadyBOSSka i Heksagon GROW, a prywatnie szczęśliwa mama. Uczy Polaków, jak – poprzez wiedzę i rozwój – zmieniać swoją sytuację finansową, a także skutecznie sprzedawać swoje produkty i usługi online. Przez ponad 20 lat, jako ekspertka od budowania biznesu i przedsiębiorczości, przeżywała wzloty i upadki, dzięki którym zyskała doświadczenie i wiedzę, które teraz wykorzystuje w praktyce. Edukuje i inspiruje innych do działania, poprzez dzielenie się wiedzą o mądrym i strategicznym zarządzaniu swoimi finansami.

Czas zmienić swoje nastawienie.

Spraw, żeby Twoje życie nie kręciło się wokół strachu przed problemami. Naucz się skupiać na tym, co daje Ci prawdziwą radość. Wyrób w sobie nawyk szczęśliwości tak, aby traktować przeciwności jako wyzwania, a nie bariery!

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności