Heksagon PRO

Jak wyzwolić w sobie kreatywność

z Anna Oszajcą

Poznaj i zrozum odpowiednie kroki, aby pokonać bariery myślenia.

Czy chcesz sprawdzić jakie pokłady kreatywności drzemią w Twojej głowie?

Weź udział w 7 dniowym kursie, na który składa się 7 praktycznych lekcji.

Jak wyzwolić w sobie kreatywność?

Sporo osób myśli, że kreatywność to cecha, którą posiadać muszą tylko artyści czy marketingowcy. Nic bardziej mylnego. Ten aspekt powinien pielęgnować u siebie każdy. Dlaczego?

Znasz to uczucie, kiedy musisz wykonać pewne zadanie, ale następuje blokada i nie masz pojęcia czemu? Prawdopodobnie nastąpiło uśpienie Twojego twórczego myślenia, które do tej pory działało i dawało motywację. Czasami to chwilowe, jednak im dłużej w tym tkwimy, tym większe szkody wyrządzamy swojej sferze psychicznej. 

Dowiedz się jak pobudzać i skutecznie wykorzystywać w życiu swoje twórcze myślenie. Nie daj się ograniczać blokadom. Obudź swoją własną kreatywność i weź udział w kursie!

Jak działa ten kurs?

Poznaj swojego nauczyciela

Anna Oszajca – trener autoprezentacji, marki osobistej, twórca video, specjalista mediów, konferansjer i dziennikarz. Jej misja to zmieniać osoby w osobowości medialne, kreując ich wizerunek w lokalnych biznesach, społecznościach oraz social mediach.
Anna pokazuje, jak wykorzystać kamerę i swój wizerunek do tworzenia silnej marki osobistej i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie.
Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który zmieni Cię z osoby w osobowość medialną.

„Każda blokada umysłu negatywnie wpływa na nasz rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty. Jednak po trzydziestu latach aktywności zawodowej wiem, że bariery pojawiają się bez względu na staż czy wiek. Poznając Anie Oszajcę dowiedziałem się, że jako doświadczony finansista również wykorzystuje swój kreatywny umysł. Mało tego, nauczyłem się likwidować wszystkie blokady i efektywnie wyzwalać swoje twórcze myślenie. Nauka z Anią to czysta praktyka przeplatana uśmiechem i zaraźliwą energią. Wystarczy kilka dni, żeby pojąć najbardziej skomplikowane procesy.”

Fryderyk Karzełek
Twórca Klubu 555. Uczy ludzi jak zmieniając nawyki zmienić swoje życie na lepsze.
Autor bestsellerowej książki „Sprzedaż Naturalna”.
Mentor biznesowy.

Poznaj się z kreatywnością!

Ten kurs to zbiór praktycznych wskazówek i zasad, które możesz przenieść od razu do swojego życia. Dzięki regularnej pracy, w tydzień zrozumiesz czym jest kreatywność, dzięki czemu dowiesz się jak ją obudzić, kiedy nagle jej braknie. Poznasz również sytuacje, w których możesz wykorzystać twórcze myślenie oraz znajdziesz sposób, aby skutecznie je pielęgnować. Naucz się zdejmować blokady i rozwiń swój umysł.

Odkładanie rzeczy na później nie prowadzi do efektywnego działania. Jeśli chcesz przestać się blokować, podejmij decyzję już teraz. Obudź swoją kreatywność. Obudź swoją wewnętrzną energię!

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.