Heksagon PRO

Jak zacząć wstawać rano

Praktyczny poradnik samodyscypliny

E-book

Dowiedz się, jak wypracować nawyki, które zwiększą Twoją efektywność.

Czy chcesz zwiększyć swoją skuteczność i energię do działania?

Odbierz bezpłatny e-book i sprawdź, jak – za pomocą porannych nawyków – wypracować sobie samodyscyplinę.

Samodyscyplina – pierwszy krok do zwiększenia produktywności

Każdy z nas codziennie planuje jakieś zmiany, które mają doprowadzić do ulepszenia jakości naszego życia. Jednak sam pomysł nie wystarczy i największa bariera pojawia się w momencie przechodzenia z myślenia do działania. I właśnie w tym momencie rozpoczyna się największy test dla nas i naszych nawyków, dzięki którym albo zmieniamy nasze życie na lepsze, albo pozostajemy w miejscu, które z czasem doprowadza nas do frustracji i zniechęcenia. Dlatego tak ważne jest, aby trenować swoją samodyscyplinę.

Pobierz bezpłatny eBook, z którego dowiesz się:

✔ które nawyki wspierają moją efektywność i produktywność;

​​​​​​​✔ na jakie obszary życia wpływa nawyk porannego wstawania;

​​​​​​​✔ jak Twoje aktualne nawyki wpływają na Twoje życie;

​​​​​​​✔ jak wypracować samodyscyplinę za pomocą porannego wstawania;

​​​​​​​✔ jak odpowiednie nawyki wpłynęły na życie innych;

​​​​​​​✔ w jaki sposób możesz zacząć budować swoją samodyscyplinę.

Co znajdziesz w e-booku?

Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek to twórca Klubu 555, który codziennie rano o godzinie 5:55 budzi tysiące Polaków, by poprzez zmianę nawyków zmieniali oni swoje życie. Jego inicjatywa tylko w rok dotarła do ponad 2 milionów ludzi, dając im wartość, motywację i narzędzia do pracy z własnym rozwojem osobistym. Przez ponad 30 lat, jako przedsiębiorca, przeżywał wzloty i upadki, które dały mu doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu, dziś może wspierać i prowadzić, na ścieżce rozwoju, ludzi potrzebujących wzrastać w siłę. Latem 2019 roku wyszedł pieszo ze swojego domu i przeszedł ponad 2000 km do hiszpańskiej miejscowości Santiago de Campostella, by udowodnić, że ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Fryderyk Karzełek

Pobierz swój praktyczny poradnik samodyscypliny już teraz. Pierwszym krokiem do bycia konsekwentnym jest podjęcie decyzji, zatem zrób to teraz. Zbuduj swoją samodyscyplinę i zmieniaj skutecznie swoje życie na lepsze!

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.