Justyna Gościewska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Pracując jako doradca zawodowy, zauważyłam, jak ogromny wpływ na nasze wybory i osiągnięcia związane z pracą ma rozwój osobisty. Z jednej strony widziałam ogromny potencjał w osobach, które prowadziłam, z drugiej wiedziałam, że bez pracy mentalnej oraz nabywania umiejętności miękkich, potencjał ten nie zostanie w pełni wykorzystany.

Zostanie doradcą rozwoju osobistego otworzyło przede mną nowe możliwości do pomagania innym w odnalezieniu ich SI, czyli sensu istnienia, oraz w pełnym wykorzystywaniu ich potencjału.

Mój rozwój osobisty zaczął się od przeczytania książki Ewy Foley „Zakochaj się w życiu” i trwa do dziś. Po drodze były zarówno wzloty jak i upadki.

Doświadczyłam wszystkich błędów, jakich można było doświadczyć w tym obszarze: od źle dobranych szkoleń, przez traktowanie trenera jak gwiazdę vip, a nie nauczyciela, po brak wdrażania zdobytej wiedzy w praktyce. Wówczas myślałam, że się rozwijam.

Tak naprawdę był to rozwój bierny, a nie czynny, bo niewiele zmian wnosił w moje życie. Ponadto, chaos na rynku szkoleniowym, ilość ofert i narzędzi wprowadzały do mojego życia niepotrzebną frustrację z powodu zmarnowanego czasu i pieniędzy.

Dziś wiem, jakie błędy spowalniają efekty, i przed tymi błędami chronię swoich klientów, pomagając im realizować dopasowane do ich potrzeb Plany Rozwoju Osobistego, gdzie przy odpowiednio dobranych narzędziach rozwojowych i przy wsparciu mentorów, doświadczają oni pozytywnych zmian w swoim życiu.

Będąc doradcą rozwoju osobistego, realizuję takie wartości jak szczerość, empatia, zaufanie, a także autentyczność i zaangażowanie.

Wiem, że dzięki nim potrafię stworzyć „szyty na miarę” Plan Rozwoju Osobistego i zaangażować się w jego realizację, wcielając się w rolę towarzysza i motywatora.

Tylko jedna rzecz może dać człowiekowi prawdziwe szczęście: robienie tego, do czego został stworzony…

Kim jestem poza firmą Heksagon?

Dumną mamą prawie nastoletniego syna, absolwentką studiów podyplomowych „Doradztwo zawodowe, kierowanie rozwojem i coaching” na SGH w Warszawie, współzałożycielką Fundacji Podlascy Aniołowie oraz Fundacji Be The Change, lauretką „Osobowość Roku 2018”.

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. We współpracy ze mną nie uświadczysz żadnego planu na zasadzie kopiuj-wklej, będzie on dostosowany do konkretnie Twojej sytuacji i na miarę Twoich możliwości.

Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski, przy zachowaniu równowagi.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci między innymi określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. Projekt ten pomoże Ci stworzyć odpowiedni plan na siebie we wszystkim obszarach Heksagonu, który oparty będzie o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu. Skupimy się także na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Będziemy pracować nad podnoszeniem Twojej pewności siebie i nad zwiększeniem poczucia własnej wartości. Pomogę Ci określić także to, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę wdrożyć je w życie.

Każdy z nas potrzebuje swojego anioła stróża, który będzie towarzyszył nam w takiej podróży, dlatego też, jeśli jesteś gotowy/a na takie zmiany w życiu, to ja będę Twoim.

Będę Cię wspierała w trudnych chwilach w realizacji Twojego planu, który dla Ciebie przygotuję, żebyś nigdy nie zwątpił/a we własne możliwości. Sprawię, żeby w Twoim życiu zaczęły dokonywać się realne zmiany, a nie tylko takie na papierze.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Współpracę z Justyną zaczęłam w ważnym momencie mojego życia. W krótkim czasie zbliżał się koniec mojego urlopu macierzyńskiego i musiałam podjąć decyzję: czy wracam na etat, czy zostaję z dzieckiem w domu.

Bardzo chciałam połączyć te dwie rzeczy, ale nie wiedziałam, jak to zrobić. Konsultacje z Justyną oraz stworzony przez nią Plan Rozwoju Osobistego pomogły mi odkryć moje talenty.

Od początku naszej współpracy minęły 3 miesiące, a w moim życiu zmieniło się bardzo wiele. Obecnie jestem na etapie tworzenia własnej pracowni rękodzieła.

Emilia Dzieniszewska

Jestem już po PRO pod skrzydłami Justyny. Justynę znam od jakiegoś czasu i dlatego z wielką wdzięcznością i z pełnym zaufaniem poddałam się diagnozie. To był zaszczyt. Poczułam się zaopiekowana i wysłuchana z wielką uważnością.

To niesamowite, że spotkanie miało miejsce we wtorek, a do tej pory pojawiają się u mnie refleksje, które z pewnością będą miały pozytywny wpływ na moje życie i hm… pewnie wywołają w nim małą rewolucję, bo dzięki PRO odkryłam, ile mam w sobie.

Jeżeli potrzebujecie spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i przyjrzeć się swoim wartościom oraz temu, co Was blokuje przed poszybowaniem ku Waszym Marzeniom, piszcie do Justyny. Będziecie w dobrych rękach.

Sylwia Szczepaniak

Pomimo ciągłego podnoszenia kwalifikacji, pomimo uczestnictwa w wielu szkoleniach, a także po epizodzie z coachem… wciąż pracuję w jednej branży od 11 lat.

Przyszedł taki moment w moim życiu, że odważyłam się postawić wszystko na jedną kartę. Postanowiłam wylecieć do Dublina na kurs języka angielskiego. Pomyślałam, że to jest ostatnia szansa na zmianę pracy, dlatego chciałam bardzo dobrze nauczyć się tego języka. Niestety, kurs został odwołany, ja natomiast zmuszona byłam wracać do tego samego miejsca albo do miejsca bez miejsca. Czułam, że już nic nie wymyślę.

Wtedy natknęłam się na film nagrany przez doradcę rozwoju osobistego, Justynę Gościewską, którą miałam przyjemność poznać na studiach podyplomowych z doradztwa zawodowego. Już wtedy zrobiła na mnie wrażenie osoby z pasją, kompetentnej i bardzo pilnej. Zainteresowałam się i postanowiłam przyjrzeć się temu, czym jest proponowany przez Justynę Plan Rozwoju Osobistego.

Już pierwsze spotkanie, które w pełni poświęcone było mojej osobie, dało mi wiele – skłoniło do refleksji i zatrzymania się nad pewnymi kwestiami. Po uzyskaniu diagnozy sporządzonej przez Justynę, wnikliwej i trafnej w mojej ocenie, zaczęłam rozumieć powtarzające się schematy mojego działania, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Justyna uświadomiła mi, że jeśli chcę, aby rozwój osobisty przynosił oczekiwane efekty, należy uporządkować fundamenty, zacząć od głębokiego poznania siebie i podążania za swoim „DLACZEGO”.

Jestem na początku drogi ze szkoleniami zaproponowanymi oraz dobranymi przez Justynę – doradcę rozwoju osobistego. Myślę i głęboko odczuwam, że tym razem to będzie coś ważnego. Istotnym czynnikiem i bardzo ważnym dla mnie, jest fakt, że czuję wsparcie ze strony Justyny, która czuwa nad moim Planem Rozwoju Osobistego, tak aby przebiegał on prawidłowo i abym mogła jak najwięcej z niego czerpać.

Katarzyna Szymańska

Nazywam się Mariola Piter. Obecnie, od 2011 roku, jestem na rencie. Od około 2 lat zaczęłam działać w firmie kosmetycznej Mary Kay, jestem doradcą kosmetycznym. Do pewnego momentu szło mi całkiem dobrze, wykonywałam wszystkie wyzwania. Pewnego dnia uznałam, że potrzebuję czegoś więcej, by móc się rozwijać i osiągać większe cele.

Trafiłam na Facebooku na Fryderyka Karzełka, wpisałam komentarz i wtedy właśnie odezwała się do mnie Justyna Gościewska – doradca rozwoju osobistego. Po krótkiej rozmowie telefonicznej zdecydowałam się na szkolenie i zrobienie Planu Rozwoju Osobistego. Plan Rozwoju i szkolenia otworzyły mi oczy na wiele rzeczy, o których do tej pory nie miałam pojęcia, choć teraz wydają się one takie oczywiste. Poznałam swoje talenty i wartości.

Przede wszystkim, mój osobisty doradca, Justyna Gościewska, cały czas mnie wspiera, jest moim opiekunem, który pilnuje, aby szkolenia dały mi takie efekty, jakich oczekuję. Polecam wszystkim Justynę jako osobistego doradcę, jeśli chcesz w życiu coś więcej osiągnąć.

Mariola Piter

Na początku nie wiedziałam, że jest coś takiego jak Plan Rozwoju Osobistego, ale na szczęście koleżanka pokazała mi filmik Justyny i od razu zdecydowałam się do niej odezwać z prośbą o stworzenie mojego planu, i jestem z niego bardzo zadowolona.

Szkolenia zostały idealnie dobrane do moich potrzeb. Totalnie indywidualne podejście, pełne życzliwości i empatii wzbudziło moje zaufanie i daje wrażenie, jakbyśmy się z Justyną znały od lat.

Marta Gawryło-Kożuszko

Od początku współpraca z moim doradcą rozwoju osobistego układa się rewelacyjnie. Pani Justyna, pomimo młodego wieku, jest osobą bardzo kompetentną.

Cechuje ją pełny profesjonalizm, konsekwencja, wyważenie w doradztwie i komentarzach ubogacone o cudowną barwę głosu i ciepłe spojrzeniem. Pani Justyna to osoba, na której można polegać. Wywiązuje się z danego słowa. Jest też pełna wiedzy i optymizmu – niezbędnych w doradztwie.

Marcin Rosinke

Nazywam się Aleksandra Mir i jestem makijażystką rozpoczynającą swą przygodę z jednoosobową działalnością. Rozwój osobisty to zagadnienie mi nieobce, ale dzięki ponownemu pojawieniu się na mej drodze Justyny to wszystko nabrało nowej jakości. Wiem, że jestem na właściwym miejscu, prowadzona przez najbardziej odpowiednią do tego osobę.

Aleksandra Mir

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha