Heksagon PRO

Magazyn Heksagon PRO

Numer 02/2021

Czy wiesz, że relacje są jednym z najważniejszych obszarów Twojego życia? Mogą dawać szczęście, poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, ale mogą też ciągnąć Cię na dno i zaburzać Twoją równowagę. Czy wiesz, jak je rozróżnić i co jeszcze możesz zrobić, aby zadbać o swoje relacje i zapewnić im trwałość?

Co znajdziesz w magazynie?

Magazyn Heksagon PRO to kwartalnik, w którym co wydanie znajdziesz nie tylko teoretyczną wiedzę dotyczącą samego Heksagonu Szczęścia i dobrych nawyków, ale przede wszystkim praktyczne wskazówki, jak osiągnąć zadowolenie i balans  w każdym obszarze swojego życia. Oprócz tego w każdym numerze pojawi się rozmowa  z ekspertem w danym obszarze oraz relacje tych, którzy postawili w życiu na Heksagon Szczęścia oraz rozwój osobisty i osiągnęli sukces. Możesz liczyć na warte uwagi polecenia książek czy kursów oraz pozwolić sobie na chwilę rozluźnienia, zaglądając do naszej strefy relaksu i rozrywki.

ODBIERZ JUŻ TERAZ SWÓJ BEZPŁATNY DOSTĘP

DO MAGAZYNU HEKSAGON PRO:

Czym jest Heksagon Szczęścia?

Czy wiesz, że aby osiągnąć w życiu szczęście, trzeba zachować równowagę pomiędzy pewnymi jego obszarami? Dlatego też stworzyliśmy koncepcję Heksagonu Szczęścia. Heksagon Szczęścia to sześć równoważnych obszarów, na które składają się: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty, czas dla siebie, relacje i zdrowie. Każdy z tych obszarów wymaga Twojej uwagi i pracy, bowiem zaniedbanie jednego z nich wpływa negatywnie na pozostałe aspekty Twojego życia, choć nie zawsze jest to widoczne od razu.

Dla kogo jest ten magazyn?

Jeśli tylko…

 • chcesz regularnie dbać o wszystkie obszary swojego życia;
 • szukasz inspiracji i wskazówek do działania;
 • pragniesz coś zmienić, ale nie wiesz do końca, jak i od czego zacząć;
 • masz swoje cele, ale brakuje Ci motywacji i konsekwencji;
 • działasz, ale nie widzisz efektów i nie wiesz co robisz nie tak…

to Magazyn Heksagon PRO jest właśnie dla Ciebie!

Co w 2. numerze?

Heksagon Szczęścia
Poznasz bliżej temat numeru, a więc relacje, będące jednym z równoważnych obszarów Heksagonu Szczęścia.

Temat numeru
W temacie numeru opowiemy Ci więcej o relacjach, które mogą Cię uskrzydlać i przygniatać. Poznasz różnicę i być może poprawnie zweryfikujesz własne relacje.

PROjekt szczęście
Tomasz Krakowiak, jeden z ambasadorów Klubu 555 opowie Ci o tym, jak stawał się szczęśliwym człowiekiem.

13 nawyków ludzi sukcesu
Poznasz szerzej pierwsze trzy nawyki z “13 nawyków ludzi sukcesu” – “Zaczynaj każdy dzień z gotowym planem”, “Bądź panem swoich emocji” oraz “Praktykuj uważność”.

PROfil eksperta
Barbara Lech opowie więcej o sobie, swoim życiu i wyborach, a także relacjach – z sobą samym i z innymi.

Heksagon_Fryderyk_Karzelek

Czytelnicy pytaj
Robert Lubowiecki, seksuolog i coach relacji intymnych odpowiada na pytania naszych czytelników.

Redakcja poleca
Iwona Spaleniak, nasz doradca rozwoju osobistego, opowie Ci o tym, jak budować dobre relacje z innymi, jakie cechy i wiedza się do tego przydają i co warto wiedzieć oraz od czego zacząć

Poznaj naszego doradcę
Poznaj Agnieszkę Osińską, jedną z Doradców Rozwoju Osobistego Heksagon PRO, i jej historię o tym, jak mimo braku wsparcia parła naprzód, aby osiągnąć swoje cele.

Biblioteczka rozwoju osobistego
Czeka na Ciebie recenzja książki pt. “Kawiarnia na końcu świata” Johna Strelecky’ego i chwila refleksji nad sensem swojego życia.

Dobrze zaPROjektowane życie
Przeczytasz rozmowę z polskim aktorem telewizyjnym i teatralnym – Andrzejem Młynarczykiem, który opowiada o swojej pasji i życiu.

PROstota życia
Zobaczysz zdjęcia nadesłane przez naszych czytelników, na których uchwycili “prostotę życia”.

Strefa Relaksacji
W strefie relaksacji czeka na Ciebie kilka technik relaksacyjnych, przygotowanych przez Wojtka Strąg. To świetny sposób na spędzenie czasu wolnego.

Magazyn +
Czeka na Ciebie inspirujący wywiad Sebastiana Kotowa z Brianem Tracy na temat pewności siebie i odwagi. To bardzo kluczowe elementy w dążeniu do swoich celów.

Strefa rozrywki
Zrelaksujesz się przy krzyżówce, wykreślance, labiryncie i naszej nowości – kolorowance. Czas dla siebie to jeden z istotnych obszarów Twojego życia!

Co zyskujesz, subskrybując Magazyn Heksagon PRO?

Każdy z nas chce, aby nasze życie było na jak najlepszym poziomie. Jednak żeby coś osiągnąć, trzeba włożyć w to mnóstwo pracy i zaangażowania, dlatego subskrybując nasz magazyn:

 • co trzy miesiące otrzymujesz inspiracje i wskazówki, jak zadbać o konkretny obszar swojego życia;
 • korzystasz z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów i doradców;
 • poznajesz motywujące historie naszych czytelników;
 • uczysz się sprawdzonych nawyków, które zapewnią Ci życiową równowagę;
 • dbasz o swój obszar “czas dla siebie”, rozwiązując zagadki w naszej Strefie Relaksu i Rozrywki;
 • jesteś na bieżąco z największymi wydarzeniami rozwojowymi w Polsce  i nadchodzącymi premierami, które są warte Twojej uwagi.

Nie czekaj na idealny moment, on dzieje się właśnie teraz. Odbierz swój dostęp do Magazynu Heksagon PRO i zacznij zmieniać swoje życie.
Twoje szczęście jest na wyciągnięcie ręki!

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności