Heksagon PRO

Magazyn Heksagon PRO

Numer 1/2021

Czasami mamy wrażenie, że w naszym życiu względnie wszystko wydaje się być w porządku, jednak nie do końca czujemy się szczęśliwi i spełnieni. Często wynika to z zaniedbania jednego obszaru – Permanentnego Rozwoju Osobistego. Czy wiesz, co zrobić,  aby temu zapobiec i czerpać pełną satysfakcję z życia?

Czy chcesz zacząć regularnie dbać o swój Heksagon Szczęścia?

Człowiek przychodzi na świat po to, aby być szczęśliwym. Dlatego tak ważne jest,
by regularnie dbać o równowagę w swoim Heksagonie Szczęścia. Nie czekaj, aż w Twoim życiu wydarzy się tragedia, buduj codziennie swój balans z naszym Magazynem Heksagon PRO.

Odbierz już teraz swój bezpłatny dostęp:

Magazyn Heksagon PRO 1/2021

Co w nim znajdziesz?

Magazyn Heksagon PRO to kwartalnik, w którym co wydanie znajdziesz nie tylko teoretyczną wiedzę dotyczącą samego Heksagonu Szczęścia i dobrych nawyków, ale przede wszystkim praktyczne wskazówki, jak osiągnąć zadowolenie i balans  w każdym obszarze swojego życia. Oprócz tego w każdym numerze pojawi się rozmowa  z ekspertem w danym obszarze oraz relacje tych, którzy postawili w życiu na Heksagon Szczęścia oraz rozwój osobisty i osiągnęli sukces. Możesz liczyć na warte uwagi polecenia książek czy kursów oraz pozwolić sobie na chwilę rozluźnienia, zaglądając do naszej strefy relaksu i rozrywki.

Czym jest Heksagon Szczęścia

Czy wiesz, że aby osiągnąć w życiu szczęście, trzeba zachować równowagę pomiędzy pewnymi jego obszarami? Dlatego też stworzyliśmy koncepcję Heksagonu Szczęścia. Heksagon Szczęścia to sześć równoważnych obszarów, na które składają się: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty, czas dla siebie, relacje i zdrowie. Każdy z tych obszarów wymaga Twojej uwagi i pracy, bowiem zaniedbanie jednego z nich wpływa negatywnie na pozostałe aspekty Twojego życia, choć nie zawsze jest to widoczne od razu.

Dla kogo jest ten magazyn?

Jeśli tylko…

 • chcesz regularnie dbać o wszystkie obszary swojego życia;
 • szukasz inspiracji i wskazówek do działania;
 • pragniesz coś zmienić, ale nie wiesz do końca, jak i od czego zacząć;
 • masz swoje cele, ale brakuje Ci motywacji i konsekwencji;
 • działasz, ale nie widzisz efektów i nie wiesz, co robisz nie tak…

to Magazyn Heksagon PRO jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskujesz, subskrybując Magazyn Heksagon PRO?

Każdy z nas chce, aby nasze życie było na jak najlepszym poziomie. Jednak żeby coś osiągnąć, trzeba włożyć w to mnóstwo pracy i zaangażowania, dlatego subskrybując nasz magazyn:

 • co trzy miesiące otrzymujesz inspiracje i wskazówki, jak zadbać o konkretny obszar swojego życia;
 • korzystasz z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów i doradców;
 • poznajesz motywujące historie naszych czytelników;
 • uczysz się sprawdzonych nawyków, które zapewnią Ci życiową równowagę;
 • dbasz o swój obszar “czas dla siebie”, rozwiązując zagadki w naszej Strefie Relaksu i Rozrywki;
 • jesteś na bieżąco z największymi wydarzeniami rozwojowymi w Polsce i nadchodzącymi premierami, które są warte Twojej uwagi.

Co w 1. numerze?

“Heksagon Szczęścia”
Dowiesz się, z jakich obszarów składa się Heksagon Szczęścia i co na nie wpływa oraz jak zacząć o niego dbać.

“Poznaj swój Heksagon Szczęścia”
Zobaczysz, jak możesz zacząć wprowadzać balans w swoim życiu i poznasz sprawdzone sposoby na pielęgnowanie rozwoju osobistego.

#graomarzenia
Poznasz historię Asi, której z pozoru nierealne marzenie stało się rzeczywistością.

“Na górskim szlaku, czyli jak zachować życiowy balans”
W temacie numeru pokażemy Ci, jak zacząć się rozwijać i jakie błędy najczęściej popełniamy, zaczynając zmieniać jakość swojego życia.

“13 nawyków ludzi sukcesu”
Poznasz 13 komplementarnych, dobrych nawyków, dzięki którym utrzymanie równowagi i szczęścia w Twoim życiu będzie jeszcze łatwiejsze.

“Wywiad z ekspertem – Fryderykiem Karzełkiem”
Poznasz historię rozwoju osobistego twórcy Klubu 555 i współwłaściciela firmy szkoleniowej Heksagon Group.

“Redakcja poleca”
Dostaniesz wartościowe polecenia, dzięki którym, być może, rozpoczniesz pracę nad swoim rozwojem osobistym.

“Poznaj naszego doradcę”
Przedstawimy Ci jednego z naszych doświadczonych doradców, którzy każdego dnia wspierają innych w dążeniu do uczynienia ze swojego życia arcydzieła.

“Strefa relaksu”
Zrelaksujesz się przy krzyżówce, wykreślance i labiryncie. Czas dla siebie to jeden  z istotnych obszarów Twojego życia, dlatego pozwól sobie na małe rozluźnienie i przyjemność!

Nie czekaj na idealny moment, on dzieje się właśnie teraz. Odbierz swój dostęp do Magazynu Heksagon PRO i zacznij zmieniać swoje życie.
Twoje szczęście jest na wyciągnięcie ręki!

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.