Heksagon PRO

Magazyn Heksagon PRO

Numer 03/2021

Czy wiesz, że praca to jeden z sześciu najważniejszych obszarów Twojego życia? Dzięki niej możesz zarabiać pieniądze, poznawać nowych ludzi i rozwijać się. Jednak zła relacja z pracą, wypalenie zawodowe i nastawienie: “Byle do emerytury” mogą zaburzać Twoją równowagę. Czy wiesz, jak sprawić, by praca dawała Ci satysfakcję, przyjemność i możliwości rozwoju?

Magazyn Heksagon PRO nr 3

Co znajdziesz w magazynie?

Magazyn Heksagon PRO to kwartalnik, w którym co wydanie znajdziesz nie tylko teoretyczną wiedzę, dotyczącą samego Heksagonu Szczęścia i dobrych nawyków, ale przede wszystkim praktyczne wskazówki, jak osiągnąć zadowolenie i balans w każdym obszarze swojego życia. Oprócz tego, w każdym numerze pojawi się rozmowa z ekspertem w danej dziedzinie oraz relacje naszych doradców rozwoju osobistego, którzy postawili w życiu na Heksagon Szczęścia oraz rozwój osobisty i osiągnęli sukces. Możesz także liczyć na warte uwagi polecenia książek, inspirujące historie oraz pozwolić sobie na chwilę rozluźnienia, zaglądając do naszej strefy relaksu i rozrywki.

ODBIERZ JUŻ TERAZ SWÓJ BEZPŁATNY DOSTĘP

DO MAGAZYNU HEKSAGON PRO:

Czym jest Heksagon Szczęścia?

Czy wiesz, że aby osiągnąć w życiu szczęście, trzeba zachować równowagę pomiędzy pewnymi jego obszarami? Dlatego też stworzyliśmy koncepcję Heksagonu Szczęścia. Heksagon Szczęścia to sześć równoważnych obszarów, na które składają się: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty, czas dla siebie, relacje i zdrowie. Każdy z tych obszarów wymaga Twojej uwagi i pracy, bowiem zaniedbanie jednego z nich wpływa negatywnie na pozostałe aspekty Twojego życia, choć nie zawsze jest to widoczne od razu.

Dla kogo jest ten magazyn?

Jeśli tylko…

 • chcesz regularnie dbać o wszystkie obszary swojego życia;
 • szukasz inspiracji i wskazówek do działania;
 • pragniesz coś zmienić, ale nie wiesz do końca, jak i od czego zacząć;
 • masz swoje cele, ale brakuje Ci motywacji i konsekwencji;
 • działasz, ale nie widzisz efektów i nie wiesz co robisz nie tak…

to Magazyn Heksagon PRO jest właśnie dla Ciebie!

Co w 3. numerze?

Heksagon Szczęścia
Poznasz bliżej temat numeru – pracę, która jest jednym z sześciu obszarów Heksagonu Szczęścia.

Temat numeru
W temacie numeru zajmujemy się rozważaniami na temat pracy i tego, czy może być pasją. A Ty, jak sądzisz?

PROjekt szczęście
Poznasz Bartosza Sitkiewicza, Ambasadora Klubu 555, i historię tego, jak niespodziewanie potoczyło się jego życie zawodowe i ile dobrego mu przyniosło.

13 nawyków ludzi sukcesu
Poznasz lepiej kolejne trzy nawyki z listy “13 nawyków ludzi sukcesu” – “Myśl o swoich pieniądzach”, “Pracuj codziennie w ogrodzie swoich marzeń” oraz “Bądź życzliwy dla świata”.

PROfil eksperta
Poznasz lepiej Annę Oszajcę, naszego eksperta. W wywiadzie opowiada o swojej pracy i pasji oraz współpracy z ludźmi, którym pomaga realizować swoje cele.

Heksagon_Fryderyk_Karzelek

PROfesjonalnie – poznaj naszego doradcę
Poznasz Piotra Szułczyńskiego, jednego z Doradców Rozwoju Osobistego Heksagon PRO, oraz historię jego ambicji i drogi, którą przeszedł, by zacząć osiągać satysfakcję ze swojego życia zawodowego.

Dobrze zaPROjektowane życie
Poznasz historię życia Pani Janiny Bajek, która pracuje od ponad 82 lat i nie ma dość! Inspiruje i wzrusza – sprawdź!

Redakcja poleca
Poznasz historię jednej z naszych doradczyń – Anny Kałwińskiej. Anna opowiada, co rozwój osobisty zmienił w jej życiu i jaką drogę przeszła, by pracować tak, jak chce; czuć satysfakcję i szczęście.

PROstota życia
W fotogalerii nasza Czytelniczka i zaangażowane w projekt magazynu osoby dzielą się uchwyconymi przez siebie momentami, które oddają w ich odczuciach “prostotę życia”.

Relaksacja
Poznasz kolejne trzy techniki relaksacyjne, przygotowane przez naszego eksperta – Wojciecha Strąg. Pamiętaj, że możesz je połączyć z tymi z poprzedniego numeru!

PROgramator
Poznasz cztery pozycje książkowe, które przydadzą Ci się niezależnie od wykonywanego zawodu i formy zatrudnienia. Sprawdź!

Strefa rozrywki
W strefie rozrywki jak zawsze czekają na Ciebie łamigłówki – heksagonowy labirynt, krzyżówka i inspirująca kolorowanka. Wszystko możesz pobrać i wydrukować!

Co zyskujesz, subskrybując Magazyn Heksagon PRO?

Każdy z nas chce, aby nasze życie było na jak najlepszym poziomie. Jednak żeby coś osiągnąć, trzeba włożyć w to mnóstwo pracy i zaangażowania, dlatego subskrybując nasz magazyn:

 • co trzy miesiące otrzymujesz inspiracje i wskazówki, jak zadbać o konkretny obszar swojego życia;​
 • korzystasz z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów i doradców;
 • poznajesz motywujące historie naszych czytelników;
 • uczysz się sprawdzonych nawyków, które zapewnią Ci życiową równowagę;
 • dbasz o swój obszar “czas dla siebie”, rozwiązując zagadki w naszej strefie rozrywki;
 • poznajesz przydatne narzędzia do pracy nad wybranymi obszarami życia.

Nie czekaj na idealny moment, on dzieje się właśnie teraz. Odbierz swój dostęp do Magazynu Heksagon PRO i zacznij zmieniać swoje życie.
Twoje szczęście jest na wyciągnięcie ręki!

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności