Heksagon PRO

Pakiet szkoleń rekomendowany przez… Magdalenę Daniłoś

Robiąc codziennie to samo, nie możemy spodziewać się innych efektów. Dlatego, jeśli chcesz poczuć równowagę, musisz zacząć od największej strefy wpływu – od SIEBIE.

Heksagon PRO

Pakiet szkoleń rekomendowany przez… Magdalenę Daniłoś

Robiąc codziennie to samo, nie możemy spodziewać się innych efektów. Dlatego, jeśli chcesz poczuć równowagę, musisz zacząć od największej strefy wpływu – od SIEBIE.

Heksagon PRO

Pakiet szkoleń rekomendowany przez… Magdalenę Daniłoś

Robiąc codziennie to samo, nie możemy spodziewać się innych efektów. Dlatego, jeśli chcesz poczuć równowagę, musisz zacząć od największej strefy wpływu – od SIEBIE.

Co otrzymasz, kupując pakiet szkoleń?

Dostęp do 3 szkoleń

Udział w szkoleniach online (transmisja live + VoD) oraz dodatkowe materiały, o łącznej wartości 4346 zł, które możesz przerabiać przez następne 3 lata.

Narzędzie diagnostyczne

To tak zwany Plan Rozwoju Osobistego, który pomoże Ci opracować konkretne kroki i osiągnąć cele, uwzględniając twoje talenty i zasoby, o łącznej wartości 398 zł.

Indywidualną pomoc specjalisty

To wsparcie doradcy rozwoju osobistego, który pomoże Ci dobrać szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb (jeśli poczujesz, że chcesz skorzystać z takiej możliwości).

Nowe kontakty i wsparcie grupy

Szkolenia to przede wszystkim ludzie. Dzięki uczestnictwu masz możliwość poznać mnóstwo nowych osób, które mogą pomóc Ci w realizacji efektów.

Dla kogo jest ten pakiet szkoleniowy?

Rozwój osobisty jest możliwy wtedy, kiedy damy sobie akceptację i zaczniemy dostrzegać to, co w nas żywe. Dlatego właśnie ten pakiet jest dla Ciebie, jeśli:

 • zauważasz, że często zapominasz o swoich priorytetach lub brakuje Ci czasu dla siebie;
 • chcesz uwolnić się od niesprzyjających myśli, by móc zaufać sobie i temu, co robisz czy jakie decyzje podejmujesz;
 • lubisz troszczyć się o innych lub chcesz odkryć siebie i swoje silne strony;
 • zależy Ci na dobrych relacjach ze swoim otoczeniem;
 • dodatkowo – wiesz, jak kluczową rolę w naszym życiu odgrywają emocje i umiejętność zarządzania nimi…

… oraz chcesz wzmacniać swoje życie w obszarze zarówno zawodowym, jak i prywatnym, to ten pakiet szkoleniowy jest właśnie dla Ciebie!

Jakie szkolenia wchodzą w pakiet?

Odkryj siebie

Czy czujesz, że w pogoni za światem postawiłeś siebie na końcu kolejki potrzeb i priorytetów? Tak wielu z nas zapomina w biegu o swoich potrzebach, czasie dla siebie i zadbaniu o najważniejszą osobę na świecie – siebie. Właśnie z myślą o takich osobach powstało szkolenie pt. „Odkryj siebie”. Pozwoli Ci ono nauczyć się czerpać siłę ze swojej wyjątkowości w swoim życiu, a tym samym poczuć radość z każdego dnia. Nawet jeśli nie będzie łatwy!

Ten warsztat pozwoli Ci lepiej poznać siebie i odkryć swoje zasoby, ale także nauczyć się akceptować Twoje wyzwania, by w odwadze kroczyć po to, co dla Ciebie ważne. Przez 2 dni będziemy odkrywać razem świat emocji i schematów emocjonalnych, które pozwalają nam przetrwać nawet najtrudniejsze doświadczenia. Przyjrzymy się połączeniu ciała i umysłu i ich niesamowicie silnej dychotomii. Spotkamy się również z Twoją wrażliwością, aby odpowiedzieć sobie na pytanie: „Czy mogę czuć siłę, będąc wrażliwym?”. Ostatnim etapem naszej wspólnej podróży będzie spotkanie z odwagą. To jak, dołączysz do niej?

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz taką wiedzę, kompetencje i umiejętności, jak:

 • Diagnozowanie swoich potrzeb.
 • Pracowanie z niewspierającymi emocjami.
 • Minimalizowanie negatywnego wpływu krytycznych myśli – na siebie i podejmowane decyzje.
 • Podejmowanie odważnych decyzji.

Więcej informacji

Umysł ponad emocjami. Przekonania kompasem w życiu

Czy czujesz, że tkwisz w schematach emocjonalnych i myślowych, które uniemożliwiają Ci czerpanie satysfakcji z życia i realizowanie swoich marzeń? Pewne myśli wracają do Ciebie jak bumerang i powodują, że czujesz blokadę, by robić to, co czujesz, że jest dla Ciebie najlepsze? Twoje niewspierające przekonania są przyczyną pojawiania się trudnych emocji i krytycznych myśli. Ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Nasz umysł jest ogromnie plastyczny i każdy wyuczony schemat możemy, przy odpowiedniej dawce wiedzy i praktyki, zmienić.

Dołącz do wyjątkowego szkolenia, opartego aż w 70% na pracy warsztatowej i praktycznej, w trakcie którego zmienimy wydeptaną przez Ciebie do tej pory ścieżkę na nową drogę wspierających przekonań o sobie i świecie, które raz na zawsze pozwolą Ci się cieszyć życiem.

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz taką wiedzę, kompetencje i umiejętności, jak:

 • Radzenie sobie z trudnymi emocjami.
 • Wprowadzanie realnych zmian do swojego życia – skutecznie i małymi krokami.
 • Tworzenie nowych przekonań, opartych o życiowe wartości.
 • Zmienianie swoich niewspierających schematów myślowych i przekonań.

Więcej informacji

Zrób z życia Arcydzieło

Czy czujesz spełnienie, radość i żyjesz dokładnie tak, jak chcesz? Czy realizujesz swoje cele i wykonujesz pracę, którą kochasz? Masz czas na pasję, rozwój i czas z najbliższymi? Świetnie! To szkolenie wzmocni Twoje dobre nawyki i pomoże Ci nauczyć tego innych.

Jeśli jednak jest przeciwnie, a Twoja równowaga się zatraca, to najwyższy czas się PRZEBUDZIĆ i zacząć żyć własnym życiem! Dzięki szkoleniu odkryjesz, że człowiek tak naprawdę ma 2 życia – drugie zaczyna się w momencie, gdy uświadomisz sobie, że masz tylko jedno. Poznaj swoje największe blokady i odkryj, kim jesteś i do czego dążysz, stwórz własną mapę swojego życia i zrób z niego ARCYDZIEŁO!

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz taką wiedzę, kompetencje i umiejętności, jak:

 • Wyznaczanie swojej misji i ról życiowych.
 • Diagnozowanie swoich przekonań i wartości.
 • Wyznaczenie swoich celów.
 • Praca z motywacją wewnętrzną.

Więcej informacji

GRATIS – narzędzie diagnostyczne. Jak działa?

Narzędzie diagnostyczne służy wytyczeniu Twojej indywidualnej ścieżki rozwoju. Poznasz konkretne metody i narzędzia, dzięki którym lepiej zrozumiesz siebie i swoje potrzeby, poszerzysz horyzonty myślenia, a w efekcie – osiągniesz wytyczone cele.

Diagnoza jest w formie spotkania z online doradcą rozwoju osobistego. Podczas niego specjalista zbada, na jakim poziomie znajduje się sześć obszarów Twojego Heksagonu Szczęścia, pomoże Ci wyznaczyć priorytety i osobiste zasoby. Z jego pomocą określisz swoje potencjały: czasowy, intelektualny, emocjonalny, finansowy, fizyczny i wrodzony, związany z talentami.

Z narzędzia diagnostycznego możesz skorzystać w dowolnym momencie – przed rozpoczęciem szkoleń, w trakcie procesu lub po zakończeniu przyswajania materiałów.

Rozwój osobisty i self-care idą w parze. Dlatego przejdź przez pakiet najlepiej ocenianych szkoleń. Kompleksowe działania dają kompleksowe efekty.

Masz wątpliwości? Nie musisz mi wierzyć. Przekonaj się osobiście, korzystając już teraz z limitowanej oferty, która trwa do 06.12 (wtorek).

Oferta ważna jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co zyskasz, realizując pakiet szkoleń? 

Emocje bywają skomplikowane, fakt. Jednak to nie oznacza, że są one naszą słabością. Często słyszę od swojej społeczności przekonania: „Jestem wrażliwa, to utrudnia mi funkcjonowanie”. A co, jeśli to może być Twoją siłą? Co, jeśli wszystko, co czujesz, to Twoja moc, która pomoże Ci rozwijać siebie, innych i budować ten świat piękniejszym czy uważniejszym na piękno?

Często na szkoleniach oczekujemy masy technik czy wiedzy, zapominając o najważniejszym – efekty zaczynają się wtedy, kiedy zrozumiemy, kim jesteśmy, jakie emocje w nas siedzą oraz jakie przekonania za nami idą. Dlatego, realizując ten pakiet szkoleń:

 • nauczysz się uważności względem drugiej osoby, ale przede wszystkim – względem siebie samego;
 • dowiesz się, jak akceptować to, co w Tobie żywe, oraz jak z tym pracować;
 • odkryjesz swoje przekonania i sprawdzisz, które z nich Cię wspierają w podejmowaniu codziennych decyzji;
 • zwiększysz swoją świadomość rozwoju i zaczniesz żyć w zgodzie z własnymi wartościami;
 • nauczysz się zarządzać swoimi emocjami tak, aby stanowiły dla Ciebie wsparcie w codzienności;
 • dostrzeżesz i wzmocnisz swoje mocne strony, by zmienić narrację wewnętrznego krytyka;
 • zaczniesz zauważać efekty, a tym samym wzmocnisz pewność siebie, która pomoże Ci uwierzyć w to, kim jesteś.

Zmiana zaczyna się z momentem podjęcia decyzji, a ta może zacząć się już teraz. To jak, wchodzisz ze mną na ścieżkę uważności?

Chcesz zmodyfikować zakres szkoleń?

Masz taką możliwość. Aby to zrobić, wystarczy spotkać się z doradcą z mojego zespołu, gdzie wspólne dobierzecie inny zestaw, w równie promocyjnej cenie.

Aby umówić się na 20- minutową, bezpłatną konsultację, należy wypełnić formularz poniżej. Doradca rozwoju osobistego z mojego zespołu skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to możliwe:

O mnie

Magdalena Daniłoś – trenerka self-care i życzliwości do siebie. Certyfikowana trenerka MTQ Plus ®. Kobieta wysoko wrażliwa, która pisze o tym bloga oraz prowadzi cotygodniowe spotkania live w obszarze samopoznania. Absolwentka filozofii. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowec, pracowała z największymi markami w Polsce, by przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie. By być w nieustającym kontakcie ze sobą, medytuje, uprawia jogę i praktykuje uważność. Podczas kursów i szkoleń pomaga odrywać siebie poprzez jogę nidrę, medytację czy metodę uwalniania emocji (EFT). Jej misją jest uczenie ludzi, jak być dobrymi dla siebie dzięki wrażliwości, odwadze i życzliwości dla siebie.

Magdalena Daniłoś – trenerka self-care i życzliwości do siebie. Certyfikowana trenerka MTQ Plus ®. Kobieta wysoko wrażliwa, która pisze o tym bloga oraz prowadzi cotygodniowe spotkania live w obszarze samopoznania. Absolwentka filozofii. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowec, pracowała z największymi markami w Polsce, by przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie. By być w nieustającym kontakcie ze sobą, medytuje, uprawia jogę i praktykuje uważność. Podczas kursów i szkoleń pomaga odrywać siebie poprzez jogę nidrę, medytację czy metodę uwalniania emocji (EFT). Jej misją jest uczenie ludzi, jak być dobrymi dla siebie dzięki wrażliwości, odwadze i życzliwości dla siebie.

Emocje niech staną się Twoją siłą do przeżywania codzienności. Postaw na świadomość i uważność względem siebie oraz innych. Dołącz do mnie już teraz. Przejdźmy wspólnie drogę self-care.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności