PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO

Człowiek urodził się po to, aby być szczęśliwym. Poszukiwanie własnej drogi na każdym etapie życia jest jego największym wyzwaniem…

Nie warto błądzić, liczyć na przychylność losu lub ryzykować poczuciem niespełnienia. W wyznaczaniu i osiąganiu celów, dążeniu do osobistej satysfakcji oraz w odkrywaniu i realizacji własnej misji – lepiej skorzystać z doświadczenia, wiedzy i pomocy profesjonalistów. W tym celu w maju 2019 roku stworzyłem unikatowy ​projekt – Plan Rozwoju Osobistego (PRO)​.

– Fryderyk Karzełek

Plan Rozwoju Osobistego

Naturalną potrzebą człowieka jest rozwój osobisty. Niezaspokojone pragnienia, brak umiejętności pozyskiwania wiedzy o sobie, której nie zapewnia szkoła, deficyt kompetencji potrzebnych do prawdziwie spełnionego życia – wymagają ukierunkowanego procesu zmian.

Plan Rozwoju Osobistego ​jest profesjonalnym programem wytyczania indywidualnej ścieżki rozwoju​, wskazywania konkretnych metod i narzędzi, dzięki którym lepiej zrozumiemy siebie i swoje potrzeby, poszerzymy horyzonty myślenia oraz osiągniemy wytyczone cele.

Co zyskujesz przystępując do PRO?

RÓWNOWAGA

Przestajesz kręcić się w koło, próbować, doświadczać i odkrywać coś, co już dawno zostało zdefiniowane. Skorzystasz z gotowych i sprawdzonych rozwiązań, a zaoszczędzony czas – przeznaczysz na własne pasje, pozyskiwanie nowych kompetencji, relaks i inne aktywności.

ROZWÓJ

Zrozumiesz, w którym miejscu życia obecnie się znajdujesz i jaką drogę powinieneś przebyć, aby poczuć spełnienie. Otrzymasz najważniejszy dokument w swoim życiu, zawierający obiektywną wiedzę o sobie – Twoje priorytety, możliwości, kompetencje, potencjały i poziom własnych sześciu obszarów Heksagonu Szczęścia.

REALIZACJA CELÓW

Otrzymasz opracowany, indywidualny program działania, który wskaże Ci konkretne narzędzia i sposoby pracy nad sobą poprzez udział w szkoleniach, kursach, warsztatach , sesjach coachingowych i mentoringu. Jego systematyczna realizacja doprowadzi Cię do osiągnięcia wyznaczonych przez Ciebie celów.

SPEŁNIANIE MARZEŃ

Osiągniesz satysfakcję z ukierunkowanego samorozwoju, który wzmocni poczucie Twojej wartości i pewności siebie. Wyznaczysz swoją Bucket List oraz Wielką Piątkę i zrealizujesz każde zaplanowane marzenie.

NOWE UMIEJĘTNOŚCI

Wdrożysz zdobytą wiedzę w życie, dzięki profesjonalnemu wsparciu doradcy rozwoju osobistego poprzez bieżącą motywację, ćwiczenie samodyscypliny, opiekę, konsultacje, szczere rozmowy i cenne porady.

SZCZĘŚCIE

Będziesz miał pewność, że prowadzone zmiany postępują w dobrym kierunku, zgodnie z Twoim Sensem Istnienia (SI) i życiową misją.

Dlaczego Planu Rozwoju Osobistego

Jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. Celem projektu PRO jest sprawne ukierunkowanie jej na postęp, satysfakcję i sukces.

Fundamentem procesu jest sześć podstawowych obszarów życia człowieka: zdrowie, praca, finanse, relacje, czas dla siebie i rozwój osobisty – które tworzą komplementarną całość zwaną Heksagonem Szczęścia.

Przystąpienie do projektu jest równoznaczne z podjęciem, we współpracy z doradcą rozwoju osobistego, skutecznej aktywności prowadzącej do balansowania wspomnianych obszarów.

Proces rozpoczyna się od podjęcia decyzji przystąpienia do programu i zrozumienia, że równowaga i harmonia są bezwzględnym warunkiem prowadzenia szczęśliwego życia. Kolejnym krokiem jest obdarzenie zaufaniem projektu PRO i doradcy rozwoju osobistego, z którym stworzymy wyjątkową synergię.

Jak przebiega proces Planu Rozwoju Osobistego

W ramach PRO doradca rozwoju osobistego umówi się z Tobą na 60-minutowe spotkanie zwane analizą. Jest to rozmowa oparta na szczerości i otwartości w dzieleniu się swoimi refleksjami, sprawami, potrzebami i wyzwaniami wymagającymi przemyślanego ustosunkowania się do nich i podjęcia konkretnych kroków w celu doprowadzenia do korzystnych zmian w naszym życiu. Doradca zbada, na jakim poziomie znajduje się sześć obszarów Twojego Heksagonu Szczęścia, pomoże Ci wyznaczyć priorytety i osobiste zasoby. Z jego pomocą określisz swoje potencjały: czasowy, intelektualny, emocjonalny, finansowy, fizyczny i wrodzony związany z talentami. Wyniki analizy będą podstawą do podjęcia decyzji względem kolejnych etapów działania w projekcie PRO.

W ciągu kolejnych trzech dni (ok. 72 godziny) poznasz dzień i godzinę ​prezentacji Twojej diagnozy​ wraz z Planem Rozwoju Osobistego.
Efektywne skorzystanie z PRO jest możliwe dzięki Twojej autentyczności i pełnemu zaangażowaniu opartemu na szczerości wobec siebie.

Plan przygotowywany jest w oparciu o Twoje potrzeby związane z pozyskiwaniem kompetencji, możliwości czasowych i deklarowanego budżetu. Standardowo obejmuje on 12 miesięcy. Po ich upływie, następuje ocena efektywności podjętych działań oraz oszacowanie w odniesieniu do założonych celów. Następnie, podejmowane są kolejne kroki związane z uzupełnieniem wiedzy i praktycznym wdrażaniem jej w życie.
Z wieloletniego, intuicyjnego rozwoju osobistego odniesiesz zdecydowanie mniej korzyści, niż z rocznego, spersonalizowanego programu przy wsparciu eksperta – Planu Rozwoju Osobistego.

Dla kogo jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie. Niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, profesji, zainteresowań, poglądów, stanu majątkowego i posiadanych umiejętności. Jeśli jesteś osobą dorosła oraz:
Z

chcesz głębiej poznać siebie - swoje możliwości, talenty i potrzeby

Z

cierpisz na chroniczny brak czasu

Z

chcesz zwiększyć swoje dochody

Z

jesteś w jesieni życia i czujesz, że czegoś CI brakuje

Z

masz wyzwanie z zarabianiem, oszczędzaniem i inwestowaniem pieniędzy

Z

przechodzisz małe i duże kryzysy

Z

stawiasz pierwsze kroki w biznesie

Z

zamierzasz zdobyć konkretne kompetencje zawodowe

Z

chcesz wznieść swój biznes na wyższy poziom

Z

stoisz przed wyborem swojego zawodu

Z

pragniesz się wyciszyć i wspaniale zrelaksować

Z

pragniesz ograniczyć wpływ stresu na swoje życie

Jeśli masz deficyt w którymkolwiek obszarze życia, czujesz brak spełnienia, nie odkryłeś jeszcze swojej misji lub nie wiesz, jak ja realizować, masz wielkie i małe marzenia – przystąp do projektu Planu Rozwoju Osobistego i zwiększ szansę na odniesienie swojego osobistego sukcesu!

ZREALIZUJ SWÓJ PLAN PRO Z DOWOLNEGO

MIEJSCA NA ZIEMII

Projekt PRO jest realizowany przez platformę do wideokonferencji – Zoom.

Aby odbyć spotkania z doradcą rozwoju osobistego, uczestniczyć w kursach, warsztatach, szkoleniach i sesjach online – wystarczy spełnić dwa podstawowe warunki, czyli mieć dostęp do:

Internetu

komputera lub smartfona

Oznacza to, że ​przystąpienie do PRO nie jest ograniczone naszą lokalizacją.
Aktywne uczestnictwo w projekcie może odbywać się w wybranym przez nas miejscu.

Nadszedł czas na działanie!

Zrób pierwszy krok do zmiany Twojego życia!

 

Jesteś zdecydowana/y?
Zainwestuj we własny rozwój osobisty wykupując PRO!
Nadal się zastanawiasz?
Skorzystaj  z zaproszenia na
20-minutową, bezpłatną konsultację​
z doradcą rozwoju osobistego.

Jak PRO zmieniło życie naszych klientów

Mariola Rączka
Marcin Dutkiewicz
Hanna Gadomska-Wiola

Masz pytania?

Skorzystaj z odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - FAQ
Czym jest PRO?

Plan Rozwoju Osobistego to kompleksowy program/ proces, który zapewni Ci realne korzyści w postaci większych dochodów, osiągania życiowych celów czy realizacji marzeń. Jest to pierwszy tak kompleksowo przygotowany Plan Rozwoju Osobistego w Polsce.

Ile kosztuje PRO?

Aktualną cenę PRO możesz sprawdzić TUTAJ

Kim są doradcy rozwoju osobistego?

Doradcy rozwoju osobistego to wykwalifikowani specjaliści, przeszkoleni w zakresie rozwoju osobistego.
Na podstawie własnych doświadczeń oraz w wybranej przez siebie dziedzinie, z pasją pomagają innym, wspierają i czuwają nad Twoimi postępami.
To osoby takie jak Ty, którzy przeszli własną drogę w poszukiwaniu szczęścia i obrali sobie za cel rozwój osobisty.
Dzięki doświadczeniu i zrozumieniu Twojej sytuacji pomogą Ci efektywnie współpracować i osiągać własne, wymarzone rezultaty.

Co, w czasie jednogodzinnego spotkania, doradca może się o mnie dowiedzieć?

Doradca rozwoju osobistego poświęca tę godzinę na szczegółową rozmowę i analizę, celem której jest wnikliwe poznanie Twoich potrzeb. Zbada Twoją obecną sytuację, zasoby, potencjały, ale i zobowiązania. Są to informacje niezbędne i wystarczające doradcy do przygotowania dla Ciebie szczegółowej diagnozy Twojej sytuacji i planu działania.

Czy Plan Rozwoju Osobistego można realizować na własną rękę?

Oczywiście, Plan Rozwoju Osobistego można realizować na własną rękę, jednak z pomocą naszego doradcy cały proces staje się łatwiejszy i efektywniejszy.
Dodatkowo, dzięki jego stałej obecności masz większą motywację do działania. Doradca wspiera Cię we wdrażaniu PRO, czuwa nad Twoimi postępami ale, przede wszystkim, jest do Twojej stałej dyspozycji w czasie trwania całego procesu.

Co się dzieje po drugim spotkaniu? Ile to będzie kosztowało?

Po drugim spotkaniu, na którym zaakceptujesz przedstawioną przez naszego doradcę diagnozę, przechodzisz do działania i pracy z dedykowanymi dla Ciebie szkoleniami.
Dalsze koszty uzależnione są od wybranych szkoleń przedstawionych w diagnozie.

Otrzymuję diagnozę i co dalej?

Po zaakceptowaniu przez Ciebie diagnozy podejmujesz działanie i udział w dedykowanych dla Ciebie szkoleniach.
W trakcie realizacji Planu Rozwoju Osobistego doradca będzie z Tobą w ciągłym kontakcie, by wspierać Cię w jego wdrażaniu oraz czuwać nad Twoimi postępami.

Czy będę musiał/a wykupić jakieś szkolenia?

W dedykowanej dla Ciebie diagnozie – doradca przedstawi ​zalecane​ Ci szkolenia, jednak decyzja zakupowa zawsze należy do Ciebie.
Możesz zakończyć współpracę z doradcą na etapie otrzymania dedykowanej diagnozy.

Jak wygląda cały proces z doradcą rozwoju osobistego?

Proces można opisać za pomocą sześciu kroków: rozmowa wstępna, przesłanie przez doradcę materiałów pomocniczych, szczegółowa rozmowa i analiza, przygotowanie diagnozy, omówienie Planu Rozwoju Osobistego oraz jego wdrożenie.

Kiedy doradca kończy ze mną współpracę?

Doradca rozwoju osobistego wspiera Cię w trakcie całego procesu Planu Rozwoju Osobistego, zarówno podczas przygotowywania diagnozy, jak i po przystąpieniu do kroku nr 2 – udziale w dedykowanych dla Ciebie szkoleniach. Z doradcą możesz skonsultować się także po zakończeniu całego procesu Planu Rozwoju Osobistego. Dodatkowo, podczas realizowania przez Ciebie szkoleń korzystasz z pomocy wykwalifikowanego opiekuna klienta, który na bieżąco weryfikuje Twoje postępy w realizacji Planu Rozwoju Osobistego.

Co się stanie, jeżeli program nie spełni moich oczekiwań?

Jeżeli program/ proces nie spełni Twoich oczekiwań możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji do usługi PRO zgodnie z Regulaminem sklepu internetowego, który znajdziesz tutaj https://sklepheksagon.pl/regulamin/

Nie zwlekaj, zmień swoje życie i zaplanuj swoje cele z PRO!

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Darmowa
konsultacja

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą  w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach. X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.