Heksagon PRO

Bezpłatne wyzwanie

„Pokonaj lęk przed działaniem”

Pozbądź się strachu, który blokuje Twoją chęć do zmiany
i odzyskaj kontrolę nad swoim życiem.

Czy często, podejmując jakąś decyzję, paraliżuje Cię lęk? Boisz się tego, co nieznane i często rezygnujesz z realizacji planów? A może Twój strach powoduje, że każda decyzja wywołuje w Tobie wyrzuty sumienia i nakręca Twojego wewnętrznego krytyka?

Dołącz do bezpłatnego wyzwania “Pokonaj lęk przed działaniem”, gdzie wspólnie znajdziemy przyczynę Twoich lęków i zapanujemy nad strachem tak, aby nie stał na drodze do doskonalenia Twojego życia.

Dla kogo jest to wyzwanie?

Każdy z nas w życiu staje przed sytuacjami, w których musi dokonywać pewnych wyborów. Niektóre z nich są dla nas intuicyjne, ale niektóre potrafią zatrzymać nas w miejscu i zahamować dalsze działanie. Dlaczego? To kwestia naszych lęków i przekonań, które często blokują każdą większą zmianę w życiu. Dlatego właśnie, jeśli:

✔ Twój strach przed konsekwencjami decyzji paraliżuje Twoje działanie;

✔ Twój lęk przed nieznanym blokuje racjonalne i logiczne myślenie;

✔ nie wiesz, skąd biorą się te obawy i wątpliwości;

brakuje Ci odwagi w podejmowaniu szybkich decyzji;

✔ towarzyszy Ci wiele negatywnych i hamujących emocji, które hamują Twój rozwój…

… a w dodatku chcesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem i odrzucić to, co niewspierające, to to wyzwanie jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz, dołączając do wyzwania?

To wyzwanie powstało po to, aby pomóc Ci odzyskać sprawczość i odwagę w podejmowaniu każdej decyzji. Dzięki zbiorom lekcji i ćwiczeń, rozwiążemy zagadkę Twoich lęków, którą skrywają przekonania i źle zapamiętane doświadczenia. Dlatego, dołączając do wyzwania:

? nabierzesz odwagi i energii do podejmowania decyzji;

? zaczniesz z powodzeniem realizować swoje cele i marzenia;

? nauczysz się minimalizować negatywny wpływ lęku na swoje życie;

? odzyskasz kontrolę nad swoimi emocjami i wyborami;

? odblokujesz swobodę działania i zaczniesz zmieniać swoje życie na lepsze.

Jak wygląda wyzwanie?

Wyzwanie rozpoczyna się 06.12 i trwa 4 dni. Całość wyzwania odbywa się w formie online, w zamkniętej grupie na Facebooku (link otrzymasz na podany adres e-mail). Codziennie pracujemy nad swoimi lękami za pomocą spotkań na żywo, materiałów video oraz kart pracy. Wspólnie układamy plan, który pomoże Ci odrzucić swoje niewspierające przekonania i da Ci gotowość do podejmowania decyzji, bez względu na obiekcje.

Nadal masz wątpliwości, że możesz zmienić swoje podejście? Nie wiesz, czy jesteś w stanie oswoić się ze swoim strachem i zmienić swoje nastawienie w pełne odwagi i racjonalności?

Nie musisz się obawiać. Jestem tu po to, aby pomóc Ci odkryć, gdzie leży problem i jak go rozwiązać. Przekonaj się, że każdy z nas ma swoje własne lęki, ale tylko od nas zależy, czy chcemy je przezwyciężyć. Spróbuj stawić czoła temu, co niesprzyjające, zapisując się na bezpłatne wyzwanie “Pokonaj lęk przed działaniem”.

Kim jest prowadząca wyzwanie?

Magdalena Daniłoś – trener, coach i mentor. Kobieta wysoko wrażliwa, autorka bloga magdalenadanilos.pl. Magdalena jest absolwentką filozofii i częściej, niż inni, pyta siebie: “Dlaczego?“. Przez większość swojego życia kierowała się rozumem, a logika była dla niej mocnym oparciem. Żyła jednak w nieświadomości, że jest osobą wysoko wrażliwą i gdy to zrozumiała, jej życie bardzo się zmieniło – dziś serce jest dla niej oparciem i to z jego poziomu komunikuje się z innymi. Jako marketer i szkoleniowiec pracowała latami z największymi markami w Polsce, by w końcu zrozumieć, że największe szczęście daje jej życie, w którym może znaleźć przestrzeń, by zadbać o siebie. Kontakt ze sobą zapewnia jej medytacja, joga oraz praktykowanie uważności. Jest nauczycielką praktyki świadomego śnienia – jogi nidry. W swojej pracy bardzo podkreśla ważność obserwacji i akceptacji własnych emocji, myśli i wrażeń, które płyną z naszego ciała. Samowspółczucie i życzliwość dla siebie to dwie bardzo istotne dla niej umiejętności. Magdalena z dużą uważnością obserwuje otaczający ją świat i głęboko wierzy, że nic nie dzieje się bez powodu, wszystko jest ze sobą powiązane, oraz że wszystko, czego potrzebujemy do szczęścia – mamy w sobie. Musimy to tylko odnaleźć. W tym procesie niesamowicie ważna jest umiejętność dawania sobie samemu życzliwości. Jej autorskie szkolenia to „Odkryj siebie” oraz „Umysł ponad emocjami. Przekonania kompasem w życiu. W listopadzie startuje także jej nowy projekt – grupa abonamentowa „Zacznij od siebie”, której celem jest praca w grupie nad codziennym wdrażaniem wspierających przekonań i nawyków. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dorastającego syna.

Najstraszniejszy moment to ten, zanim zaczniesz.

Magdalena Daniłoś

Odrzuć lęk przed nieznanym i przestań się kontrolować! Jak to zrobić? Naucz się zaglądać w głąb siebie oraz znajdź przekonania, które blokują Cię przed podjęciem każdej decyzji.

Zapisz się już teraz na bezpłatne wyzwanie “Pokonaj lęk przed działaniem”, uzupełniając pola poniżej:

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Polityka prywatności