Bezpłatne wyzwanie

„Rozwiń skrzydła w MLM”

1-7 sierpnia 2024: 7 dni – 7 zadań

Chcesz wznieść się na wyższy poziom w MLM?

Szukasz sposobu na rozwinięcie swoich umiejętności w Marketingu Sieciowym? Potrzebujesz sprawdzonych sposobów na zdobywanie klientów i partnerów biznesowych? A może dopiero zaczynasz? Bądź ze mną 1-7.08 i rozwiń swoje skrzydła w MLM! 😊

Kochasz poczucie niezależności i świadomość, że Twoje wyniki zależą od Twojego zaangażowania? Dołącz do wyzwania “Rozwiń skrzydła w MLM”, a pokażę Ci, jak zbudować stabilną strukturę!

Branża MLM daje ogromne poczucie sprawczości. Doskonale odnajdują się w niej kobiety, które chcą łączyć macierzyństwo z pracą, ale płeć nie ma tu żadnego znaczenia. Jeśli masz głębokie poczucie wolności, lubisz, gdy zarobki zależą od Twoich umiejętności i zaangażowania, a satysfakcję sprawiają Ci kolejne cele do osiągania to marketing sieciowy może być Twoją bajką. Masz okazję to sprawdzić bezpłatnie razem ze mną 😊

A jeśli jesteś już w branży wyzwanie pomoże Ci:

  • przyspieszyć swój rozwój poprzez dobranie odpowiedniej struktury biznesowej;
  • wypracować skuteczne strategie pozyskiwania partnerów biznesowych i klientów;
  • zyskać wsparcie i motywację do działania na drodze do sukcesu w MLM!

Na czym polega wyzwanie “Rozwiń skrzydła w MLM”?

Przez 7 dni będziemy pracować nad strategią sukcesu w Network Marketingu. Codziennie otrzymasz jedno zadanie, dzięki któremu zdobędziesz praktycznie umiejętności i zaczniesz realnie podnosić swoje wyniki. Celem wyzwania jest pozyskanie 3 partnerów biznesowych lub 3 klientów w ciągu tygodnia. Doświadczony doradca będzie czuwał nad Twoimi postępami, a dzięki formie pracy w grupie poznasz osoby, które mają podobne cele. Poczucie wsparcia i wspólnej drogi doda Ci motywacji i inspiracji do sięgania po więcej.

Jeśli masz już swój zespół zaproś go do udziału w wyzwaniu – Wasze wyniki poszybują w górę!

Jeśli dopiero zaczynasz – dostajesz okazję do zdobycia potężnej dawki wiedzy zupełnie bezpłatnie!

Czego nauczysz się podczas wyzwania?

Jak dostosować komunikację, by pomagała Ci w osiąganiu celów.

Jak budować relacje w świecie online

Jak skutecznie budować wizerunek w mediach społecznościowych

Jak rekrutować partnerów biznesowych i sprzedawać bez nachalności

Jak efektywnie zarządzać swoim czasem i utrzymywać stały poziom motywacji

O mnie

Nazywam się Aldona Danielska i moją misją jest odczarowanie branży MLM. Jestem liderką, a także trenerką i mentorką Network Marketingu. Uczę, jak osiągać wysokie wyniki w tej branży, dzięki budowaniu swojej marki i nienachalnej sprzedaży.  

Jestem twórczynią kursu: „Rekruter MultiLevel” i „Lider MultiLevel”. Jako praktyk biznesu, przedsiębiorczyni, doradczyni rozwoju osobistego i menedżerka ds. Rozwoju Doradców w firmie Heksagon pomagam moim podopiecznym przekraczać kolejne milowe kroki w ich biznesie i rozwoju osobistym.

Z moich szkoleń i wyzwań skorzystało już ponad 5000 osób, natomiast plan rozwoju osobistego pod moim okiem stworzyło ponad 1000 osób!

Magdalena Daniłoś

Zapraszam Cię do odczarowania biznesu MLM i skutecznego budowania Twojej struktury. Zapisz się na bezpłatne wyzwanie i rozwiń ze mną swoje skrzydła!

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Polityka prywatności