Bezpłatny warsztat online
„Self-care dla wiecznie zmęczonych i zapracowanych”
Stań się dla siebie priorytetem i pozbądź się przekonania, że czas na odpoczynek, to czas “nieproduktywny”.
Należysz do osób, które uwielbiają mieć kalendarz pełny zadań, a wolny czas uznają za zmarnowany? A może nie lubisz lub nie chcesz odpoczywać, bo masz wrażenie, że wtedy tylko niepotrzebnie się “lenisz”?
Żyjemy w czasach, w których wartość człowieka często określa się na podstawie tego, ile robi, a to doprowadza do… wypalenia: zawodowego, życiowego, psychicznego. Dlatego, jeśli czujesz, że Twoje życie kręci się wokół „robienia”, a swój weekend zaczynasz od zrobienia listy zadań, żeby “nadrobić to, na co nie było czasu w tygodniu” – to koniecznie zapisz się na bezpłatne warsztaty online “Self-care dla wiecznie zmęczonych i zapracowanych”, gdzie w kilka dni pokażę Ci, jak zmienić swoje nawyki i przekonania tak, aby stać się dla siebie priorytetem.
Dla kogo jest ten warsztat?
Żyjemy w świecie pędu. Wszystko, co robimy, wymaga się, aby było na już, szybko i bezbłędnie. Tylko, że takie nastawienie wręcz zabiera nam możliwość, aby na listę priorytetów wpisać siebie, a co za tym idzie – znaleźć czas na odpoczynek. Dlatego właśnie, jeśli:
- Jesteś cały czas w działaniu i masz trudność, żeby zwolnić, pomimo dyskomfortu, bólu czy nawet poczucia wypalenia;
- Masz trudność, by przez kilka minut nic nie robić;
- Czujesz, że nie potrafisz odpoczywać, a kiedy zdarzy Ci się to zrobić – pojawiają się wyrzuty sumienia;
- Udany dzień uznajesz za taki, w którym jak najwięcej zadań zostało wykonanych, kosztem chwili własnego odpoczynku
… a do tego, jeśli nawet podczas spaceru z rodziną, potrafisz liczyć kroki, aby ten czas był jak “najlepiej wykorzystany”- to ten warsztat jest stworzony właśnie dla Ciebie.
Co zyskasz, dołączając do warsztatu?
Od dziecka wmawiało się nam, że jeśli nic nie robimy, to jesteśmy… leniwi. Pewnie nie raz, każdy z nas, słyszał tekst “zrobiłbyś coś w końcu” albo “co tak nic nie robisz? Lenisz się tylko!”. To niestety, ma dzisiaj swoje konsekwencje w postaci tego, że kiedy przychodzi do odpoczynku, mamy wyrzuty sumienia. Efekt? Przepracowanie, wypalenie, stres i brak radości z tego, co nas spotyka.
Te warsztaty powstały po to, aby pomóc Ci wyrobić w sobie nawyk odpoczywania i dbania o siebie, bez towarzyszącego uczucia, że “coś robię nie tak”. Zatem, zapisz się już teraz, a po tych kilku dniach:
- Zrozumiesz, jak działa Twój układ nerwowy i czego potrzebuje, by w chwilach działania Cię wspierać, a następnie regenerować;
- Poznasz sprawdzone techniki odpoczynku, które odprężają nawet najbardziej opornych;
- Nauczysz się głęboko relaksować i “samoregulować”;
- Doświadczysz “mocy” krótkich przerw w działaniu;
- Nauczysz się układać swój kalendarz tak, by czas dla siebie stał się Twoim priorytetem, bez zbędnych wyrzutów sumienia.
Jak wygląda warsztat?
Warsztaty rozpoczynamy 15.10 (niedziela) i odbywają się w formie online (link do transmisji live otrzymasz na podany przy rejestracji adres e-mail). Codziennie, przez 5 dni, będziemy wspólnie pracować nad konkretnym obszarem, który będzie miał na celu wzmocnić Twój nawyk self-care, który pomoże Ci zadbać o siebie nawet w najbardziej zapracowanym okresie.
Agenda warsztatów
- 15.10 (niedziela), godz. 19.00 – “Dlaczego się przekraczamy. O dociskaniu się za bardzo” – Magdalena Daniłoś
- 16.10 (poniedziałek), godz. 19.00 – “Jak odpoczywać z uważnością na siebie” – Bartosz Jakimiec
- 17.10 (wtorek), godz. 19.00 – “Ruch jako fundament profilaktyki” – Weronika Bronowicka
- 18.10 (środa), godz. 19.00 – “Oddech – obudź w sobie życie” – Anna Krachało
- 19.10 (czwartek), godz. 19.00 – “Bliżej. Rytmu ciała.” – Joanna Frąckiewicz
Pewnie teraz czujesz, że największym wyzwaniem będzie znaleźć na to czas. Masz rację. Ciężko jest szukać dla siebie miejsca w kalendarzu, kiedy ciągle pojawiają się inne, “ważniejsze” rzeczy.
Dlatego, tym bardziej, jeśli takie myśli pojawiły Ci się w głowie, to potraktuj ten warsztat jako konieczność. Postaw siebie na pierwszym miejscu. Wpisz to wydarzenie do kalendarza albo dopisz do swojej listy “to do”. Pozwól sobie powiedzieć “stop”, aby w końcu spojrzeć na siebie i swoje potrzeby, zapisując się już teraz na bezpłatny warsztat online “Self-care dla wiecznie zmęczonych i zapracowanych”.
Poznaj prowadzących warsztat
Prowadzący to wydarzenie, na co dzien zajmują się wspieraniem ludzi w rozwoju oraz pokonywaniu barier, które zatrzymują nas przed dokonywaniem zmian czy podejmowaniem ważnych decyzji. Pomagają zmieniać niewspierające przekonania, a także wzmacniać wiarę w siebie, za pomocą poprawy nawyków. Pokazują, jak dać sobie zrozumienie i wsparcie w każdych okolicznościach czy emocjach.
Magdalena Daniłoś – kobieta wysoko wrażliwa, trenerka, coachka i mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie. Autorka szkoleń i warsztatów z zakresu odkrywania siebie i szeroko pojętego self-care. Absolwentka filozofii, żyjąca myślą stoicką. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowiec, pracowała z największymi markami w Polsce, aby przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie. W swojej pracy zawsze podkreśla, jak ogromną rolę w naszym życiu pełni obserwacja i akceptacja własnych emocji, myśli i wrażeń płynących z ciała. Kluczowa jest dla niej umiejętność bycia życzliwym dla siebie. Wierzy, że samowspółczucie to umiejętność, która zapewnia nam balans.
Magdalena Daniłoś – kobieta wysoko wrażliwa, trenerka, coachka i mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie. Autorka szkoleń i warsztatów z zakresu odkrywania siebie i szeroko pojętego self-care. Absolwentka filozofii, żyjąca myślą stoicką. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowiec, pracowała z największymi markami w Polsce, aby przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie. W swojej pracy zawsze podkreśla, jak ogromną rolę w naszym życiu pełni obserwacja i akceptacja własnych emocji, myśli i wrażeń płynących z ciała. Kluczowa jest dla niej umiejętność bycia życzliwym dla siebie. Wierzy, że samowspółczucie to umiejętność, która zapewnia nam balans.
Bartosz Jakimiec – trener uważności, prawnik, nauczyciel akademicki, trener wspierający w Heksagon PRO – razem z Magdaleną Daniłoś współprowadzi szkolenie „Odkryj siebie” dotyczące pracy z emocjami, uważnością, akceptacją i życzliwością. W mediach społecznościowych znany jako @uwaznyprawnik, gdzie zachęca (nie tylko prawników) do prowadzenia uważnego i świadomego życia. Jego misją jest uczenie ludzi, jak dzięki praktyce uważności i byciu tu i teraz, odkrywać siebie oraz odnaleźć spokój i szczęście w pędzącym świecie. Prywatnie szczęśliwy mąż, prawnik w kancelarii adwokackiej w Niemczech, pasjonat rozwoju osobistego, biegania i podróży.
Anna Krachało – z wykształcenia inżynier sanitarny. Odnalazła drogę do własnego wnętrza poprzez praktykę jogi. Uczy jej od ponad piętnastu lat, pogłębiając swoją wiedzę w najodleglejszym zakątku świata, w kolebce jogi – w Indiach. Rozwija matę i pracuje nad swoim wnętrzem u boku Balu Thevar. Kocha być w podróży, pracę z ludźmi, gotowanie i fotografię. Prywatnie szczęśliwa i spełniona kobieta, otoczona wspaniałymi mężczyznami – synem i mężem.
Weronika Bronowicka – trenerka personalna, psychoterapeutka, a także licencjonowana instruktorka fitness i coachka. Specjalizuje się w treningu medycznym, terapii ruchem oraz klinicznej pracy z osobami dotkniętymi zaburzeniami odżywiania, takimi jak anoreksja, bulimia, nadwaga czy otyłość. W swojej pracy łączy trening, pracę z obrazem ciała, myślami, emocjami, kształtowaniem nowych nawyków i wzorców ruchowych, które zwiększają świadomość. Jak sama określa: „zabiera klientów w podróż’’ – do dobrego zdrowia i odkrycia swoich możliwości. Nie tylko w ciele, ale także w umyśle. I nie na chwilę, a na całe życie.
Joanna Frąckiewicz – fizjoterapeutka, naturoterapeutka, terapeutka manualna, pedagog, terapeutka pracy z ciałem i rozwoju osobistego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu z licznych kursów, warsztatów i konferencji łączy wiele technik, zaczerpniętych z różnych systemów terapeutycznych: medycynę konwencjonalną z medycyną niekonwencjonalną oraz stale rozwijającą się fizjoterapię z terapiami przez ciało. Pasjonuje się i zgłębia nowoczesne nurty psychologiczne, neurofizjologiczne i mechanobiologie. Nieustannie poszukuje takich rozwiązań terapeutycznych, które poprawiają jakość życia i bazują nie tylko na eliminowaniu symptomów, ale na znalezieniu ich przyczyn.
Pamiętaj, nie jesteś robotem, nie zawsze musisz tryskać energią i optymizmem, robić spektakularne rzeczy, być zmotywowana i mieć dzień dziesięć na dziesięć.
Andżelika Dominiak-Banach, Self-care. Droga do samoakceptacji
Pozwól sobie odpocząć. Pozbądź się wyrzutów sumienia oraz zmien przekonania na takie, które pozwolą Ci zadbać o siebie, pomimo napiętego kalendarza.
Dołącz już teraz do bezpłatnego warsztatu online “Self-care dla wiecznie zmęczonych i zapracowancych”.
Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.
Polityka prywatności