Jak rosnąć w siłę w trudnych czasach

z Fryderykiem Karzełkiem

Poznaj metodę, która pozwoli Ci, mimo przeszkód, stać się szczęśliwym.

Czy jesteś gotów, by osiągnąć mistrzostwo w tworzeniu ze swojego życia arcydzieła?

Weź udział w 10 dniowym kursie, na który składa się 10 lekcji.

Jak rosnąć w siłę w trudnych czasach?

W życiu każdego człowieka nastają trudne czasy. To właśnie w tych momentach zdajemy test na to, czy nawyki i przekonania, jakie mamy, pomagają nam wzrastać w siłę mimo przeszkód. Grecki filozof Epiktet, który był przedstawicielem myśli stoickiej, powiedział: “Jest tylko jedna droga do szczęścia – przestać się martwić rzeczami, na które nie masz wpływu”. No właśnie. Nie masz bowiem wpływu na to, że w pewnym momencie Twojego życia pojawi się kryzys. Masz jednak wpływ na to, jak na niego zareagujesz.

Pozwól, że zabiorę Cię w podróż, która pozwoli Ci budować Twoje szczęście. Teraz jest idealny czas, byś rozpoczął budowanie wewnętrznej siły!

Jak działa ten kurs?

Poznaj swojego nauczyciela

Fryderyk Karzełek to twórca Klubu 555, który codziennie rano o godzinie 5:55 budzi tysiące Polaków, by poprzez zmianę nawyków zmieniali oni swoje życie. Jego inicjatywa tylko w rok dotarła do ponad 2 milionów ludzi, dając im wartość, motywację i narzędzia do pracy z własnym rozwojem osobistym. Przez ponad 30 lat, jako przedsiębiorca, przeżywał wzloty i upadki, które dały mu doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu, dziś może wspierać i prowadzić, na ścieżce rozwoju, ludzi potrzebujących wzrastać w siłę. Latem 2019 roku wyszedł pieszo ze swojego domu i przeszedł ponad 2000 km do hiszpańskiej miejscowości Santiago de Campostella, by udowodnić, że ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Sztuką jest łączyć praktyczne doświadczenie i umiejętność przekazywania tego doświadczenia i wiedzy innym, w sposób inspirujący i zachęcający do wdrożenia.  Fryderyk jest jedną z niewielu osób, które potrafią tego dokonać. Kiedy poznałem go, na początku mojej drogi zawodowej, ponad 15 lat temu, zainspirował mnie do tego, co dzisiaj robię. Siła jego mentoringu, doświadczeń i wiedzy jest dla mnie warta miliony złotych i pasmo wielu sukcesów biznesowych… Bez jego udziału zajęłoby mi to na pewno dłużej i, być może, nie robiłbym dzisiaj tego, co kocham.”

Sebastian Kotow
Autor,  Psycholog biznesu, Wykładowca MBA na Akademii Leona Koźmińskiego

Uwolnij się od lęku

Ten kurs to narzędzie do pracy z własnymi lękami. Razem ze mną poznasz nie tylko metody pracy z własnymi ograniczeniami, ale także praktyczne wskazówki, które wzmocnią Cię w trudnych chwilach. Przeszkoda może być Twoją drogą. Musisz tylko uwierzyć w to, że Ty i tylko Ty możesz się stać sprawcą własnego szczęścia.

Jest tylko tu i teraz. I właśnie w tej chwili musisz podjąć decyzję, jak zareagujesz na to, co Cię spotkało. Możesz zacząć nowe życie już teraz. Dołącz do mojego kursu i poczuj siłę, która jest w Tobie!