Heksagon PRO

Uwierz w siebie

Praktyczny zeszyt ćwiczeń do budowania wiary we własne możliwości

Chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem, obfitym życiem i zdrowymi relacjami? Niestety, dla wielu osób te plany pozostają jedynie w sferze marzeń. Dzieje się tak, kiedy nasz wewnętrzny głos, mówi: „Nie zasługujesz na to”. Co zrobić, aby przestać mu wierzyć i podarować sobie życie pełne szczęścia? Zmień swoje myśli i przekonania. Jak? Dzięki ćwiczeniom z workbooka „Uwierz w siebie.

Workbook "Uwierz w siebie"

Możesz więcej,
niż myślisz.
Tylko uwierz!

Co znajdziesz w workbooku „Uwierz w siebie”?

Wiara w siebie jest podstawą naszych wszystkich sukcesów – zawodowych, prywatnych, w tym zwłaszcza finansowych. Kiedy zaczynasz coś, ale w głowie myślisz: „I tak mi się nie uda”, to podświadomie sabotujesz to, co robisz. Działa tutaj samospełniająca się przepowiednia, czyli jeden z najczęstszych psychologicznych błędów poznawczych. Na szczęście, możesz przestać się blokować i otworzyć na to, co oferuje Ci świat. Właśnie w tym pomoże Ci workbook „Uwierz w siebie”, w którym znajdziesz:

 • 7 tematycznych obszarów: przekonania, odwaga, pozytywne wzmacnianie, mocne strony, akceptacja, otoczenie, afirmacje, które zawierają sprawdzone metody i techniki do budowania Twojego poczucia własnej wartości i wiary w siebie;
 • prawie 30 stron praktycznych ćwiczeń, które możesz systematycznie powtarzać, aby na nowo pokochać, zrozumieć i docenić siebie;
 • wspierające i motywujące cytaty wielkich osobistości, którym udało się osiągnąć pełnię swoich możliwości i które pokazują, że Ty również, jeśli tylko w to uwierzysz, możesz sięgnąć po życie, o jakim marzysz.

ODBIERZ JUŻ TERAZ BEZPŁATNY WORKBOOK I UWIERZ W SWOJE MOŻLIWOŚCI!

Pożegnaj swoje ograniczenia, uwolnij się od samokrytyki i sięgnij po życie, o którym marzysz.

Czym tak naprawdę jest wiara w siebie?

Wyobraź sobie, że rozpoczynasz duży projekt, zakładasz własną firmę, nawiązujesz nową relację. Co myślisz w tej sytuacji? Czy zdarza Ci się zwątpić i pomyśleć: „To chyba nie dla mnie”, „Nie poradzę sobie”, „Nie nadaję się do tego”? Czy może uważasz, że z pewnością dasz radę sprostać nadchodzącym wyzwaniom?

To, czy odnosisz sukces, czy porażkę, zależy w dużej mierze od Twojej wiary w siebie. Zatem czym ona jest? Jednym z wyznaczników Twojego poczucia szczęścia. Jednak nie zawsze jest nam dana i czasem musimy samodzielnie ją wypracować. Jeżeli nie wierzymy w siebie, ciągle wymagamy od siebie więcej; musimy „zasłużyć” na to, aby się docenić, i rezygnujemy z planów, zanim jeszcze zaczniemy je realizować bądź przy pierwszych trudnościach. A to z kolei może prowadzić do frustracji, uciekania w pracę, prokrastynacji, a nawet pojawienia się lęków.

Dla kogo jest ten workbook?

Jeśli tylko…

 • bierzesz do siebie krytykę – czyjeś słowa są w stanie głęboko Cię urazić, nawet gdy nie dotyczą bezpośrednio Ciebie, tylko na przykład jakiegoś aspektu Twojej pracy, i zamiast motywacji do zmiany, powodują u Ciebie zdenerwowanie, smutek czy złość;
 • zdarza Ci się długo przeżywać i analizować sytuacje stresowe, przez co często doszukujesz się winy we własnym zachowaniu;
 • mimo ogromnej motywacji i podejmowania kolejnych prób, wciąż nie możesz osiągnąć celu, do którego dążysz;
 • podejmujesz działanie, ale spodziewasz się, że i tak odniesiesz porażkę i przygotowujesz się na negatywny scenariusz;
 • czujesz lęk przed wystąpieniami publicznymi, a także nieśmiałość i niechęć do rozmowy z osobami, których nie znasz;
 • trudno Ci podjąć decyzję i zrobić pierwszy krok, a Twoja motywacja do działania szybko spada;
 • masz wysokie wymagania wobec siebie, a z trudem przychodzi Ci docenienie swojego wysiłku;
 • próbujesz dopasować się do oczekiwań innych ludzi, a także zdarza Ci się ich wyręczać;
 • odkładasz zadania na później i rezygnujesz ze swoich planów, marzeń i pomysłów;
 • brak Ci pewności siebie, a w Twojej głowie na dobre zadomowił się głos wewnętrznego krytyka…

…to ten zeszyt ćwiczeń jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki pracy z workbookiem?

Brak wiary w siebie bywa często głęboko ukrytą przyczyną naszych problemów. Zdarza się, że rozpoczynamy jakieś działanie, ale uważamy, że nasz wysiłek i tak zakończy się porażką. To sprawia, że podświadomie nie dajemy z siebie 100% i spełniają się nasze przypuszczenia. Zazwyczaj szukamy wtedy przyczyn w czynnikach zewnętrznych, podczas gdy mogą one tkwić głęboko ukryte w naszych myślach. W ten sposób sabotujemy swoje działania. Ten workbook pomoże Ci uwierzyć w to, że „chcę” oznacza „potrafię” oraz zmienić „muszę” na „mogę”.  Dzięki pracy z nim:

 • poznasz swoje obecne przekonania i ocenisz, czy wspierają Cię one w rozwoju, czy wręcz przeciwnie – są dla Ciebie hamujące;
 • poznasz techniki wpływania na własne myśli i zyskasz większą świadomość, aby rozpoznawać i likwidować zachowania, które są dla Ciebie wyniszczające;
 • zastosujesz pozytywne wzmocnienia, które będą wspierały Cię w drodze do wykorzystania Twojego prawdziwego potencjału i możliwości;
 • poczujesz prawdziwy spokój i zdejmiesz z siebie presję, ponieważ staniesz się dla siebie prawdziwym przyjacielem, okażesz sobie zrozumienie i wyrozumiałość, zamiast stawiania ciągłych wymagań;
 • zaakceptujesz siebie i nabierzesz odwagi do spełniania marzeń, które są w zasięgu Twojej ręki;
 • nauczysz się wyciszać i kontrolować swoje emocje – dowiesz się, skąd się one biorą i co oznaczają;
 • poznasz praktyczne ćwiczenia, które możesz powtarzać wielokrotnie, aby z czasem stały się Twoimi nowymi, wspierającymi nawykami.

Poznaj autorów

Poznaj autorów – specjalistów, którzy na co dzień wspierają swoich klientów w tworzeniu ich wymarzonego życia, budowaniu pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Pomagają im zmieniać ograniczające przekonania oraz budować nowe, zdrowe nawyki, będące wsparciem na drodze do zmiany i stawania się coraz lepszą wersją siebie.

Magdalena Daniłoś

Magdalena Daniłoś – kobieta wysoko wrażliwa, trenerka, coachka i mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie. Autorka szkoleń i warsztatów z zakresu odkrywania siebie i szeroko pojętego self-care. Absolwentka filozofii, żyjąca myślą stoicką. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowiec, pracowała z największymi markami w Polsce, aby przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie. Szczęśliwa żona, mama i właścicielka czworonożnego przyjaciela.

Radosław Pustelnik

Radosław Pustelnik – człowiek, który zawsze szuka swojej drogi, często sprzecznej z oczekiwaniami środowiska. Na początku chciał zostać księgowym, po czym został aktorem scen muzycznych. Artystyczna ścieżka okazała się jednak na tamten moment nieodpowiednia, ale dużo go nauczyła. Zaczął „normalne” życie na etacie. Powoli poznając rozwój osobisty, odkrył pasję do uczenia się nowych rzeczy i do rozwoju. Teraz, jako doradca rozwoju osobistego, chce zarażać swoją pasją innych i pomagać ludziom znaleźć ich własne „el kamino”.

Paweł Norman

Paweł Norman – doradca rozwoju osobistego z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. W swojej karierze pomagał zarówno tworzyć zespoły, m.in. w branży MLM, jak i indywidualne kariery. Brał udział w szkoleniach m.in. Briana Tracy, Roberta Kiyosaki, Harva Eckera czy Anthony’ego Robbinsa. Pasjonat holistycznego podejścia do życia, którego misją jest wspieranie ludzi w ich doskonaleniu i stawaniu się lepszą wersją siebie. Prywatnie miłośnik sportów wodnych i inwestowania, a wolny czas przeznacza na podróże z żoną i córką.

Halina T. Lisiecka

Halina T. Lisiecka – doradczyni rozwoju osobistego, przedsiębiorczyni, coachka biznesowa. Przez wiele lat sukcesywnie związana z branżą networku, w której poznała rozwój osobisty. Od 7 lat nieustannie zgłębia tajniki, metody i sposoby pracy wewnętrznej, aby pomagać innym w zrozumieniu i akceptacji siebie oraz w wykorzystaniu naturalnych predyspozycji do budowania nowej jakości w życiu. Kreatorka życia osobistego i kariery zawodowej na własnych zasadach. Promotorka obfitości i lekkości w zarabianiu pieniędzy, zarażająca tą postawą innych. Cechuje ją nieograniczona wiara w potencjał ludzki i odwaga w dążeniu do celów.

Beata Morawska

Beata Morawska – doradczyni rozwoju osobistego, przedsiębiorczyni, liderka zespołu MLM, współautorka książki „Algorytm osobisty”, Kobieta Mocy, ekspertka metody Work Smart Not Hard Beatrice Bartlay. Absolwentka kierunku: Zarządzanie zasobami ludzkimi, ukończyła także kurs „Akademia Trenera”. Po 11 latach pracy na etacie została zwolniona, a następnie trafiła do innej pracy, którą odchorowała depresją. W poszukiwaniu swojej życiowej ścieżki, stworzyła własny biznes – Akademia Dzieciaków, który jednak nie przetrwał pandemii. Współpraca z branżą MLM otworzyła jej drogę do rozwoju osobistego, który jest jej pasją. Beata skupia się na rozwiązaniach, a nie na wyzwaniach. Jej motto brzmi: „Weź życie w swoje ręce i pozostaw po sobie coś cennego”.

Anna Górska

Anna Górska – kobieta wysoko wrażliwa, doradczyni rozwoju osobistego, przedsiębiorczyni z 12-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Absolwentka kierunków: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Prawo Administracyjne i Samorządowe, Finanse i Rachunkowość budżetowa. Prywatnie – żona i mama dwójki dzieci oraz właścicielka owczarka belgijskiego. Rozwój osobisty, wzrost świadomości, własne doświadczenia, pokonywanie lęku i działanie pomimo strachu – to wszystko spowodowało, że praca z podświadomością stała się jej pasją.

Piotr Stacherżak

Piotr Stacherżak – mężczyzna wysoko wrażliwy, doradca rozwoju osobistego oraz trener biznesu. Absolwent pedagogiki, całe życie zawodowe pracujący z ludźmi. Ciągle rozwija się i pomaga w rozwoju innym. Człowiek posiadający umiejętność słuchania, przy którym usta same się otwierają, aby podzielić się swoją historią. Potrafi dostrzec piękno natury oraz piękno w drugim człowieku. Pasjonat muzyki i zdrowego odżywiania. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata.

Małgorzata Nazarewicz

Małgorzata Nazarewicz – doradczyni rozwoju osobistego, przedsiębiorczyni, kobieta wysoko wrażliwa. W swojej pracy inspiruje do odwagi w kreowaniu własnego życia, będąc jednocześnie wsparciem i towarzyszem w drodze dla swoich podopiecznych. Miłośniczka podróżowania po świecie, a za sprawą permanentnego rozwoju osobistego – także podróżowania w głąb siebie.

JESTEŚ KIMŚ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!

Twoje myśli kształtują Twoje nastawienie, uczucia i zachowania. Zaufaj sobie na nowo, dzięki pracy z workbookiem „Uwierz w siebie”.

Czasem wydaje nam się, że nie mamy trudności z wiarą w siebie. Jednak ten problem może być tak głęboko zakorzeniony w nas, że możemy go nie dostrzegać na pierwszy rzut oka. Dlatego, jeżeli czujesz, że to może dotyczyć Ciebie – nie wahaj się. Pożegnaj perfekcjonizm i zbyt wysokie oczekiwania. Doceń siebie – tak, jak na to zasługujesz – i uwierz w swoje możliwości!

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.

Fryderyk Karzełek

Klub 555

Sklep

Polityka prywatności