Heksagon PRO

Jak uniknąć wypalenia zawodowego

Kurs online przygotowany przez ekspertów Heksagon PRO

Poznaj sposoby, które pozwolą Ci czerpać niekończącą się satysfakcję ze swojej pracy.

Czy jesteś gotów, by raz na zawsze zabezpieczyć swoją pracę przed rutyną?

Weź udział w naszym kursie online i skorzystaj z bezpłatnego dostępu do poszczególnych lekcji.

Jak uniknąć wypalenia zawodowego?

Czy wiesz, że na wykonywaniu obowiązków zawodowych spędzamy 40 lub więcej lat naszego życia? Zgodzisz się chyba, że to dość dużo. Dlatego właśnie, nasza praca powinna zarówno wykorzystywać nasze potencjały i umiejętności, jak również dawać nam przyjemność, satysfakcję, ale i odpowiednie zarobki. Jednak, robiąc przez dłuższy czas to samo, w którymś momencie możemy zacząć odczuwać zmęczenie, a nawet niechęć do zadań, które wcześniej sprawiały nam radość. Czy tak właśnie musi być? Otóż nie! Tylko, jak podjąć właściwe kroki, które pomogą zabezpieczyć swoje życie przed demotywującą nas rutyną?

Jeśli czujesz, że Twoja praca nie idzie w odpowiednim kierunku, codzienność staje się przykrym obowiązkiem, a Ty budzisz się czasami z niewyjaśnioną frustracją, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Biorąc w nim udział, otrzymasz cenną wiedzę i konkretne wskazówki na temat tego jak planować swój czas, jak zarządzać swoim wizerunkiem, jak zadbać o siebie, aż wreszcie- jak osiągnąć szczęście płynące z tego, co na co dzień wykonujesz. Tak, Twoja praca może być tego źródłem. I to bez względu na staż!

Jak działa ten kurs?

Poznaj swoich nauczycieli

Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek to twórca Klubu 555, który codziennie rano o godzinie 5:55 budzi tysiące Polaków, by – poprzez zmianę nawyków – zmieniali oni swoje życie na lepsze. Jego inicjatywa tylko w rok dotarła do ponad 2 milionów ludzi, dając im wartość, motywację i narzędzia do pracy z własnym rozwojem osobistym. Przez ponad 30 lat, jako przedsiębiorca, przeżywał wzloty i upadki, które dały mu doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu, dziś może wspierać i prowadzić ludzi, potrzebujących wzrastać w siłę. Latem 2019 roku wyszedł pieszo ze swojego domu i przeszedł ponad 2000 km do hiszpańskiej miejscowości Santiago de Campostela, by udowodnić, że ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Magdalena Daniłoś

Kobieta wysoko wrażliwa, która pisze bloga oraz prowadzi cotygodniowe spotkania live w obszarze samopoznania. Absolwentka filozofii. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowiec, pracowała z największymi markami w Polsce, by przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje się przestrzeń na zadbanie o siebie. By być w nieustającym kontakcie ze sobą, medytuje, uprawia jogę i praktykuje uważność. Kocha czytać książki i ciągle się rozwijać. Jest na drodze do uzyskania uprawnień coachingowych. Sama o sobie mówi, że chce dawać ludziom impuls do poznawania siebie poprzez wrażliwość, odwagę i bycie tu i teraz.

Barbara Lech

Dyplomowany coach, autorka książek i kursów, dyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Absolwentka pięciu kierunków studiów. Life&Biznes coach. Pomaga ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi, mieć więcej czasu dla siebie. Ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin praktyki coachingowej. Od 2010 roku przeszkoliła ok. 1500 osób i kilkanaście firm rocznie. Od 2001 roku prowadzi swoją firmę. Wyróżniona statuetką „Lwica Biznesu” Magazynu Law Business Quality, a w 2018 roku – nominowana przez Dziennik Zachodni do tytułu: „Osobowość Roku”, w kategorii Biznes. W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie: “Diamenty Kobiecego Biznesu”. Jest autorką książek i szkoleń oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego.

Anna Oszajca

Anna Oszajca

Trenerka autoprezentacji medialnej, twórczyni marek osobistych i mentorka holistycznego podejścia do marketingu osobistego. Producentka video, specjalistka mediów, założycielka Akademii Medialnej. Pokazuje, jak wykorzystać wizerunek w social mediach do tworzenia reputacji i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać, a następnie kupować właśnie od Ciebie. Certyfikowana trenerka Instytutu NAO, trenerka Heksagon Group i zdobywczyni fakultetu Uniwersytetu w Cambridge. Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna jest tym człowiekiem, który pomoże przejść Ci medialną transformację i ze swobodą wyrazić siebie, wykorzystując marketing online w swoim biznesie.

Praca wypełni Ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla Ciebie, jest miłość do tego, co się robi.

Steve Jobs

Zabezpiecz swoją karierę przed wypaleniem

Ten kurs to narzędzie, które pozwoli Ci wziąć życie zawodowe w swoje ręce; dowiedzieć się, czego potrzebujesz, by każdego dnia iść do pracy z przyjemnością; odzyskać chęci do wykonywanych obowiązków i stawiać sobie wyzwania, które pomogą Ci czerpać radość z codziennych zadań. Poznasz wskazówki, dzięki którym podejmiesz kroki, które pozwolą Ci uniknąć wypalenia zawodowego i cieszyć się pracą tak długo, jak chcesz. Tylko Ty możesz sprawić, że zarabianie pieniędzy nie będzie dla Ciebie przykrym obowiązkiem.

Właśnie dziś możesz zadbać o swoją przyszłość. Wystarczy tylko, że podejmiesz decyzję, czy chcesz do końca wykonywać swoją pracę z radością i czerpać z niej satysfakcję. Dołącz do kursu i zadbaj o to, by nigdy nie musieć wykonywać obowiązków, których nie chcesz i nie czujesz.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.